PDA

View Full Version : Помогнете ми...



enola
12-22-2007, 15:24
haresvam edno momche,Toi uchi v drug grad i mislq,ch sega presz vakanciqta trqbva da deistvam zashtoto inache si idva rqdko...ta nqkoi shte mi dade li syvet kak da go nakaram i toi da me haresva.Chesto si pishem ,pochti vsqka vecher i sme gore-dolu dobri priqteli.Kazaha mi,che haresval nqkakvo momiche,ot grada v koito uchi..ta kakvo da pravq :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Sweet__Dream
12-22-2007, 15:51
Ne moje6 da go nakara6 nasila da te haresva.Shtom ti e kazal,4e haresva drugo momi4e go priemi.Znam,4e ti e gadno,no jivotut e takuv.Jelaq ti uspeh.. :) \:D/

sexa_na_kompleksa
12-22-2007, 16:10
Както казаха по-горе - не можеш да го накраш да те харесва - или става, или не. Защо не го попиташ дали иска да се видите ? Излезте, поразходете, поговорете си ... ако вървят нещата излезте пак и така до като издебнеш подходящ момент. Това, че си е харесал някакво момиче, според мен, не бива да те плаши, нещата може и да не са толкова сериозни, пък и да са какво ти пречи да опиташ, все пак не са женени. Проблемът е, че сте от различни градове. Повярвай ми това е голяма пречка. Но пък ако пламне любов между вас, защо да не опитате. ;)

EDI16
12-22-2007, 16:14
haresvam edno momche,Toi uchi v drug grad i mislq,ch sega presz vakanciqta trqbva da deistvam zashtoto inache si idva rqdko...ta nqkoi shte mi dade li syvet kak da go nakaram i toi da me haresva.Chesto si pishem ,pochti vsqka vecher i sme gore-dolu dobri priqteli.Kazaha mi,che haresval nqkakvo momiche,ot grada v koito uchi..ta kakvo da pravq :cry: Ами кво да ти кажа, вие момичетата знаете как да действате с момчетата! Имате си някви номерца де да ви знам! :D Например вземи малко грим малко по авангардно обличане, не се дръж много надмнно иииии гледай го влюбено, Абе де дазнам :D :D :D АЕ УСПЕХ

kifla
12-22-2007, 16:30
Еми не можеш да го накараш да те харесва ,ако не те харесва.А по въпроса ,че сега си е дошъл защо не го поканиш на кафе ,да се видите уж и т.н и ще видиш по държанието му към теб дали има някакви по специални симпатии или просто те възприема като приятелка \:D/