PDA

View Full Version : как се справяте



M!mZzZ
12-22-2007, 15:47
как преодолявате липсата на любимия по празниците?Току що сте тръгнали,а се налага да се разделине за 2 седмици и половина ...Случвало ли ви се е и как правите така че празниците ви въпреки това да са незабравими,пък било то и без любимия ви човек?

LaDy_DaQnA
12-22-2007, 15:55
ahm to4nu tfa mi se slu4va.... ama si pi6em sms-i klikame si govorim se 4at-pat .... :P ludoriii ;)

Na7a6a
12-22-2007, 16:00
Ами ние през повечето време сме на разстояние..както казаха и преди мен-кликваме си постоянно, смс-и безброй, всеки ден се чуваме и така.. Ние като тръгнахме после 3 месеца не се бяхме виждали и пак си се обичахме. Сега на 25 ще го видя.. :grin: - това ми е най-хубавия коледен подарък :) "За сърцата, що се любят и смъртта не е раздяла!" Успех и весели празници! :)

koalka
12-22-2007, 18:50
Абе, общо взето ми е тъпо, макар и да са 5 дни.Гадно е, щото искам на тия дни да съм с него, а няма как.

lyloster
12-22-2007, 18:51
:( и аз съм така, няма да го виждам може би цялата ваканция, което е адски тъпо, но все пак не е болка за умиране, ще се оправиме все някак :grin:

ThePainIsReaL
12-22-2007, 19:52
Скоро не ми се е случвало.. но като стане, е гадно преживяване.. губи се чарът на празниците. Гледам да не мисля за него, но така или иначе се озовавам пред компа за малко чат или с телефона в ръка за СМСи :-#