PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е подобно нещо?



Qnchety
12-22-2007, 16:05
Такааам... Искам да ви питам случвало ли ви се е следното:
Имате си мн добър фр. Но въпросния/въпросната фр си намира др фр и започва да излиза с тях, а на вас само от вр на вр ви споделя новостите около себе си... И ако ви се е случвало как сте реагирали?

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: 7-ма точка. :wink:

gabi_94
12-22-2007, 16:39
ми мн гадно ми беше! и така двете все повече се отдалечавахме, че накрая не се понасяхме! И до днес кат я видя ми иде да я питам защо го прави, защо по-късно ме предаде, но си трая, нема се занимавам с овци! :)

e_21.11
12-22-2007, 16:45
Не ми се е случвало,но определено няма да ми бъде приятно.Ще поговоря с въпросната приятелка и ще преценим дали няма това да е краят на приятелството ни.

DiTko
12-22-2007, 16:47
Това с края на приятелството няма да е много хубаво ...

eclipseee
12-22-2007, 17:32
Да, случвало ми се е и ми беше крайно неприятно, но го преодолях и сега само си се поздравяваме. А в момента същото се случва с 1на фр и й е мн гадно. И както каза DiTko^ края няма да е хубав :x

N0_feAR
12-22-2007, 18:11
да, случвало ми се е с една френдка. Бяхме много близки, докато не се намеси още някой и ся сме само на "здрасти" , "как си" , "чао"

woshata
12-22-2007, 18:25
супер гадно е и чесно казано адски се нерва ](*,) най-добрата ми приятелка ме заряза заради няква тъпа кучка от новото и даскало :-x изясних и че не приятно да ме пренебрегва...след като не ме чу просто я зарязах и аз!!!в момента съм в нова компания и почти не се сещам за въпросната [-( всичко рано или късно си идва на мястото така че спокс :wink:

ismarti
12-23-2007, 07:40
Такааам... Искам да ви питам случвало ли ви се е следното:
Имате си мн добър фр. Но въпросния/въпросната фр си намира др фр и започва да излиза с тях, а на вас само от вр на вр ви споделя новостите около себе си... И ако ви се е случвало как сте реагирали?

Редактирано от-ЦвЕтИт0

:arrow: 7-ма точка. :wink:
Да,случвало ми се е и в този случай и аз започвам да странича.

SunnyG
12-23-2007, 10:31
Случвало ми се е и освен всичко тя започна да говори зад гърба ми на мои приятели(очевидно се опитваше да постигне нещо),но успя само да се скара със всички и...беше ми тъпо и ме заболя,но времето лекува...

unicorn_f
12-23-2007, 14:42
Случвало ми се е :-# ама ко да напрайш.Отначало се ядосвах малко че вече не ми споделя ама после си викам КО ЛИ МИ ПУКА?Що да не мога и аз тъй?! И сега си имам др добри фр дето си споделяме сичко 8) :)

Dream_s@L!Va
12-23-2007, 14:49
Т'ва е много кофти :-#

bEbKaAa~*
12-23-2007, 17:52
ми слу4вало ми се е ... много тъпо ми е ставало но след известно време си намерих даже и по-добри приятели от нея :)

gorska
12-23-2007, 18:00
Да, случвало ми се е... Гадно е, гадно беше, докато ми пукаше... :roll: Сега осъзнавам, че правя точно това АЗ със същия човек... не я ценя просто... Луда работа :( Ама какво да се прави, хората се променят, променихме се и ние! :?

dan4ety
12-23-2007, 18:15
Ами случвало ми се е. И на други, които познавам им се е случвало, защото това момиче като се запознае с някой нов човек, зарязва старите си приятели. Еми как да реагирам. Беше ми гадно, ама след това свикнах и не й обръщам внимание. Ако се сети за мене-ок, ако ли не-не. Така прави и като има ново гадже. Заряза си сега приятелите заради него. Навсякъде се мъкнат заедно, и когато той не е в града, само тогава се сеща за нас :?

Rush_girl
12-23-2007, 19:44
Цяло лято 5 човека уж бяхме "бфр" и навсякчде бяхме заедно и вс вървеше "като по вода"....но почна ли тъпото даскало всички вече си имаха други приятели,съвсем други компаний...гадно е докато ти пука...ама след това се оказа че си намерих по-добри приятели които мн повече държат на мен....и го докават!просто не си струва да си приятелка с това момиче !

AllThatIwant
12-23-2007, 19:49
да случвало ми се е и наистина не беше приятно,но щом се е случило значи е имало защо .. живота продължава .. ясно ми стана какви приятели са ми били..

DisciplineAndOrder
12-23-2007, 22:15
Не.
Ако ми се случи едва ли ще ми пука. :?

Bukcu
12-24-2007, 11:24
И на мен ми се е случвало!Просто и бих шута и не и обръщах повече внимание!Да се оправя! :-x

sasha_90
12-24-2007, 13:03
Да,случи ми се.Имах най-добра приятелка,запознах я с моя позната.В крайна сметка се оказах за*бана.Вече ми е все тая.

Iria
12-25-2007, 16:45
Т'ва е много кофти :-#

chaos_
12-26-2007, 13:59
Да случвала ми се е ,само че аз бях от другата страна демек аз бях зарязващата.Приятелката ми замина в друг град ,а преди това се държеше ужасно с мен и ето решението.

st1ka
12-26-2007, 16:38
..

fiama
12-26-2007, 16:48
Май на повечето хора им се е случвало. Ами чак в такава степен не ми се е случвало. Просто един ден моя много добра (може би най-добрата някога) приятелка, до такава степен беше решила, че трябва да се промени, че година някъде си бяхме адски чужди. Донякъде това отчуждение продължава да трае, и то заради различния й характер. Но по пътя си срещаме различни хора, които се променят. Всеки контактува, с който намери за добре и често забравя другите, които са му били истински верни. За жалост не можем да направим друго, освен да спре да се примирам, просто в един момент спира да ни пука...

Madness
12-26-2007, 18:05
Много е сложно да пишеш целите думи,нали?

ZaHaRcHe
12-26-2007, 18:23
:cry: очно в момвта и аз съм в подобна ситуация...И с всеки изминал ден се обеждам че човек няма приятели а само познати с който излиза и се забавлява.Просто тая дума всички я слагат на секи но тя има мн смисал и почти никой не го открива

krisi_l@loka
12-29-2007, 13:12
Миии... Не все още ;)

xhuxhu
12-30-2007, 17:24
sluchvalo mi se e naistina e mnogo bolezneno 4ovek na koito tolkoz si darjal da te predade ;( :-# :-# :-# :-# :-# :-# no kakvo da se pravi... E** i maikata i gledai pred !

DeviL_AsS
12-30-2007, 22:08
Мда вече на 2 пъти става тей..ми кво прая отначало ми е супер криво след тва постепенно не ми пука.

ThunderGoddess
12-31-2007, 09:46
Да, и понеже моментите, в които се сещаше за мен бяха само, когто беше в дрепесия и само се лигавеше, говорехме си пълни простотии и ми лееше само конски сълзи, я отрязах. Сега на двата месеца я си напишем три реда, я не.

prettyIdeath
12-31-2007, 10:58
Ем.. не ми се е случвало.. По принцип допуксм много малко хора до себе си... Така че ако допусна човека значи съм сигурна че няма да стане така ;)

ThunderGoddess
12-31-2007, 11:49
Не бъди сигурна. Тая, която ме заеба по такъв гаден начин я познавах от 4-годишна. Десет години бяхме уж бест френдс. Това не й попречи да постъпи по такъв начин. ВИнаги бъди готова за най-лошото :roll:

MoHuTo
01-02-2008, 16:11
Случвало ми се е и не ми беше много приятно, ама какво да се прави. Още сме фр-ки с въпросното момиче, но се виждаме 3-4 пъти в годината. Живота продължава :wink: