PDA

View Full Version : много ми е гадно! плсс някой да помогне



gabi_94
12-22-2007, 16:31
Та значи харесвам си едно момче от мн дълго време, даже не харесвам ами направо съм влюбена в него! отначало си писахме по скайп, той е от мойто даскало на мойте години, просто в съседен клас! после изведнъж спряхме лятото и после аз няколко пъти му писах но той не отговаряше и аз мноо се разстроих! спрях да му пиша и така до скоро! една приятелка ми предложи да му пиша от един неин скайп, като се представя за друго момиче! писах му и се представих за момиче което има неговитв интереси(бях научила мн неща за него и ги използвах), той мн си говореше с мен, казваше ми че мн ме харесва(дадох снимка на др момиче), каза че не може да повярва колко мн си приличаме, аз напълно бях себе си,разказвах му толкова мн неща и все повече се влюбвах в него, но и го засичам по коридорите и той все ме гледа в очите! и на мен ми иде да го прегърна силно, ама не мога(лошото е че и здрасти не ми казва)! искамда му кажа че аз съм тя от скайпа, но не мога, страх ме е! като го питамв скайп харесва ли си некоя позната та да му дам съвет, той казва че харесва мен! ама аз му дадох чужди снимки(не че съм по-грозна от момичето от снимката) но все пак всеки си има рзличен вкус! той по скайп все ми казва че ще дойде до моя измислен град да ме види или ме кара да ходя при него! вече се плаша да не дойде наистина! кажете ми какво да правя- не издържам вече! опитах се да го забравя но не мога! веднъш бяхме в компютърен кабинет аз мои и негови приятели и госпожата ме накара да прочета нещо , ама аз не видях там едно нещо мн добре и той каза "и неграмотна си даже" мн мъчни ми стана, после се мсееше и ми идеше да се разплача! помогнете плссс ако сте прочели тва дайте съвет!

sexa_na_kompleksa
12-22-2007, 16:35
Детска му работа ...

dshiznit
12-22-2007, 16:44
1-во не му казвай при никакви обстоятелства че си се прайла на друга по скайпа. Някой щи каже че е правилно но е правилно саму от морална гледна точка. ТАКА НЕ МУ ГО КАЗВАЙ ТФА
2-Спираш да му пишеш от чуждия скайп

3-Почваш подобни разговори от твоя си скайп.

4-Ако до месец не те покани да излезете направи го ти.

Успех и с здраве. Весели празници :smt006

МЕРСИ ЗА ВНИМАНИЕТО.

JoeBanana
12-22-2007, 16:45
ти си болна, ве, лекувай се
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

gabi_94
12-22-2007, 16:48
еми кат няма какво да пишете, поне не го правете, говоря за Seizure of Power, ако ще ме критикувате изобщо не пишете отг, аз просто се надявах някой да ми даде съвет, благодаря на dshiznit :)

JoeBanana
12-22-2007, 16:51
аз имам какво да кажа и ти го казах
пък, че не ти харесва не е моя грижаhttp://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

sexa_na_kompleksa
12-22-2007, 17:07
Еми мила, то е близко до акъла какво да направиш, но като още не си съзряла, какво да направиме ...

DiTko
12-22-2007, 17:37
Бая си се оплела ... не е трябвало да започваш с чуждия скайп.
А какво да правиш: подкрепям dshiznit. Успех и пиши какво е станало :)

koalka
12-22-2007, 17:46
Говори с него!То е ясно, че те харесва, но пък защо нищо не прави?

Bukcu
12-22-2007, 17:49
1-во не му казвай при никакви обстоятелства че си се прайла на друга по скайпа. Някой щи каже че е правилно но е правилно саму от морална гледна точка. ТАКА НЕ МУ ГО КАЗВАЙ ТФА
2-Спираш да му пишеш от чуждия скайп

3-Почваш подобни разговори от твоя си скайп.

4-Ако до месец не те покани да излезете направи го ти.

Успех и с здраве. Весели празници :smt006

МЕРСИ ЗА ВНИМАНИЕТО.

На същото мнение съм. :)

kifla
12-22-2007, 17:53
Типичните симптоми на несподелената любов...супер гадно! :cry: Освен да му признаеш ,че си ти аз друг изход от цялата ти история не виждам... :?

N0_feAR
12-22-2007, 17:54
зарежи чуждия скайп и започни "атака" от твоя скайп...па по нататък ще видим ко ше стане

ligaf_pingvin_f
12-22-2007, 17:56
Спри да му пишеш ВЕДНАГА
Ако не престанеш
Ще стане много лошо,многооо
Това ще бъде най-голямата ти грешка ако не среш да му пишеш
Пиши му от твоя скайп
Нека разбере коя си в деиствителност
Че ти си прекрасна
Че това си ти в друга светлина
Но спри ВЕДНАГА с др. скайп
Просто ми се довери
Ако не спреш ще стане лошо
Много лошо
Покажи му в действителност коя си ти
Просто забрави за коя се представяш и бъди себе си
Той ще те хареса
Бади настоятелна
Но не много
И всичко ще варви както трябва
Успехчета

EvilBrunette
12-22-2007, 18:15
Доста си се оплела... Защо просто не се опиташ да му кажеш истината без да се притесняваш как ще реагира. Дори и да те отблъсне или да се подиграе с теб, поне ще знаеш, че си опитала и не си струва. Иначе ще продължаваш да потъваш все по-дълбоко в лъжата си и съвсем ще се объркаш. Отърви се от този товар и просто бъди себе си. Ако не хареса, заради самата теб, забрави, че съществува. Повярвай ми по-лесно ще ти е да го забравиш, ако разбереш, че не пука за теб, отколкото да си мислиш и да се надяваш напразно. :)

gLoRiOuS_aNGeL
12-23-2007, 15:56
Габи,колко пъти да ти казвам,че той е прост и смотан!Той не те заслужава!Спри да му пишеш!Спри да мислиш за него...

Казах ти,изборът е твой...Аз съм на това мнение...Все пак ти не искаш да ме послушаш...Е,тогава не мога нищо да направя... :neutral:

mechtaq_za_teb
12-23-2007, 17:29
Леле,много оплетено и гадно положение ! ;(
Като за начало спри да му пишеш от чуждия скайп.Просто няма смисъл да се представяш за друг човек и да го лъжеш.От това няма да има полза,даже напротив.По-добре му пиши от твоя скайп,въпреки че не намирам кой знае какъв смисъл,защото той нито те поздравява,нито нищо..но избора си е твой.Ако смяташ,че имаш някакъв шанс и си заслужава давай,но този път бъди себе си!Ако той не те хареса такава каквато си прав му път! ;) Успех

rauchen
12-23-2007, 18:41
оф романи еми като се харесвате се съберете егати хахах

sladoledka
12-23-2007, 19:11
използваи момента яяяя момиче си,а сяко момиче знае как да се държи като обича.... иии бъди малко по-нахална и смела(ест не пракалявай), но се така или ина4е ще се случи

crazy_style
12-23-2007, 20:06
mi na4i go preebava6 mn qko ot toq dr skype.. i posle si vliza6 u tvoq i zema6 da go ospokoqva6 :? drug na4in nz pomisli.. oba4e v nikav slu6ai ne produljavai da se oplita6 taka i da se razdvoqva6 :)

SandForGaara
12-23-2007, 23:51
Да ви имах проблемите!Но ще помогна де.Аз като известен любовен психолог мога да те посаветвам да му пратиш линк на този анкета от скайпа на приятелката дето тои уш не мисли за теб.( :shock: и после хулио умира а соня се жени за брат му!!!!неиздуржам!опа тфа беше друга сапунка... 8-) )Когато го прочете или ще се зарадва и ще се харесате ,или ще те отбягва което значи ,че не е за теб и е пълен олигодух.Успех \:D/