PDA

View Full Version : трябва ми реферат. помогнете плс



gerata
12-22-2007, 19:03
нужен ми е реферат по информационни технологии на тема "Принтери"
моля ви ако някой може да прави такова нещо ( щото аз немога :( ) или пък е правил и знае откаде мога да си дръпна или нещо такова моля да ми даде линк за дърпане.не искам да съм нахален но ми трябва възможно най скоро.от това зависи оценката ми (на самостоятелно обучение съм..)


много ви моля помогнете ми 8-[ 8-[ 8-[

sherry
12-23-2007, 10:28
Хм...Какво трябва да представлява? Ние сме си правили по различен начин. Някой път просто вадим информация от нета и четем или разказваме това, което сме намерили. Друг път си слагаме всичко в специална папка и има и клипчета по темата, самата информация е представена чрез презентация примерно...Както и да е, на теб ти трябва информация за принтерите, ще ти потърся, а ти ще си я извадиш на листи, ще я научиш горе-долу и може да я сложиш в 1 папка.

Eто какво ти намерих в нета като най-важна информация, ако искаш си я извади в тоя й вид(направих я върху текстов документ оформена:
http://4storing.com/fuxya/8d582bca85c784e5f500e09c256fa1e1.html

gerata
12-23-2007, 13:16
blagoradq mislq 4e tova 6te mi svar6i rabota ;-)
i se pak ako ima i drugi predlojeniq moje da go obogatq i da go napravq po golqm toq referat ;-) taka 4e ako imate nqkakvi drugi idei 6te vi bada blagodaren :-|