PDA

View Full Version : Фитнес-видими резултати след 3тия месец ?



b0oM
12-22-2007, 20:40
Privet na vsi4ki!Zna4i iskam da pitam spored vas dali e vuzmojno za 3 meseca bluskane v fitnesa po 3 pati sedmi4no da poly4a nqkakfi vidime rezultati..to mnogo zavisi i ot programata de..kajete ako ima nqkakfa efikasna i barzo rezultatna fitnes programa..moje da dobavim i nqkakfi xranitelni dobafki..
(momche,1.72m,67kg,29 biceps)

alex
12-22-2007, 20:49
Напълно е възможно стига да блъскаш както трябва. Ти какви резултати искаш - малки мускули но добър релеф на цялото тяло или по-големи мускули на определени места ( ръце, крака и т.н. ) Има голяма разлика.

Като гледам килата спрямо ръста ти са добри, даже малко отгоре за това не мисля че за момента имаш нужда от програма. Единствено ти трябва 1 час на ден блъскане, но много внимавай да не прекалиш и да не се контузиш. Аз лично ти препоръчвам да хапваш повече пилецен ако може и след всяка тренировка един пакет обикновени (от най-простите) вафли.

Ако искаш наиситна добра програма иди при Киро питона или при Крика - те правят програми безплатно само и само да зарибят хора да блъскат и да спортуват а те наистина разбират от тези неща. Макар че за хранителния режим не ги слушай, и не прекалявай с добавките :)

b0oM
12-22-2007, 21:08
Напълно е възможно стига да блъскаш както трябва. Ти какви резултати искаш - малки мускули но добър релеф на цялото тяло или по-големи мускули на определени места ( ръце, крака и т.н. ) Има голяма разлика.

Като гледам килата спрямо ръста ти са добри, даже малко отгоре за това не мисля че за момента имаш нужда от програма. Единствено ти трябва 1 час на ден блъскане, но много внимавай да не прекалиш и да не се контузиш. Аз лично ти препоръчвам да хапваш повече пилецен ако може и след всяка тренировка един пакет обикновени (от най-простите) вафли.

Ако искаш наиситна добра програма иди при Киро питона или при Крика - те правят програми безплатно само и само да зарибят хора да блъскат и да спортуват а те наистина разбират от тези неща. Макар че за хранителния режим не ги слушай, и не прекалявай с добавките :)

Emi na parvo vreme iskam masa da ka4a pone do 75 kg 6toto v racete sum slab :< i posle relefa da go po4vam..

Gabroveca
12-22-2007, 21:48
ами в моя случай зор ли се оформя тяло
аз съм

181 см 78-9 кг, бицепс 36
иска ми се да си пооформя ръцете, гърдите, корема и гърба.
казаха ми, че било по-трудно от моя старт да направиш тяло, от колкото ако си по-слаб ? вярно ли е ?

x-PeRiMenT
12-23-2007, 21:37
Трудно е да се каже. Определено, че след 3 месеца ще има резултат. Всяка тренирана мускулна група ще нарастне, но не храни големи надежди. Всичко си е все пак строго индивидуално. При мен на пример от начало най-добре ми се развих ръмената(около 3тия месец) след това ми дръпнаха ръцете и краката, след това корема и гърба(5-6месец) и най-накрая гърдите(които в момента малко ми изостават). Моя съвет е да тренираш редовно и да се храниш правилно и всичко ще си дойде от самосебе си. Знам, че е фразата е клише, но е така. Успех.

koman
12-24-2007, 08:05
всичко е в храненето бе , неможе да се тъпчеш с пици и хамбургери и да искаш някви резултати :!: ( хехе сигурно ти разбих детските мечти да се храниш с пици и да ставаш як :-# 8-) ) Програми има тука (http://www.bb-team.org/forums) айде и да покажеш резултати след време =D>

P.S кво е пилецен :shock:

Master_88
12-24-2007, 21:06
Резултат за 3 месеца ще има,но едва ли ще е някакъв много голям. Този спорт изисква години за постигане на големи резултати. Въобще нещата в него стават бавно. Тренирай си,храни се правилно и постепенно ще се радваш на добри резултати

Viche
07-18-2008, 13:07
не знам защо ама имам чувството че са ти малки ръцете :-o аз съм на 15,176см,67 килограма,бицепс-33.3

DJACK
07-18-2008, 16:24
Доста малки раце ,видиме резултати можеш да получиш но не учаквай кой знае какво ,първите ми 3 месеца получих доста добри резултати що годе плочки,доста ,големи са ми гърдите :grin: и съм много доволен от трапеца .Но за да имаш добро тяло трябва доста повече време.Чувал съм че за да напревиш хубави големи с маса плочки ти трябват 3 години