PDA

View Full Version : смс или пожелания эа Коледа,Нова година и дори эа Бъдни вече



sweety_mimi_
12-22-2007, 19:45
Много моля всички,който энаят някакви смс или пожелания эа Коледа,Нова година и дори эа Бъдни вечер да ми ги напише.Трябват ми.Искам да ги пратя на един много скъп эа мен човек! :smt007 Благодаря много предварително на всички,който се отэоваха..!

gree_girl
12-22-2007, 20:16
И аз искам, но нека са по-оригинални

twix_91
12-22-2007, 20:33
Ми ето някои които много ми харесват. :-D

Когато в Коледната вечер
снегът примамливо блести,
когато свещите трептят,
а виното искри, искри,
в таз нощ излез навън,
небето звездно погледни
и пожелания за много щастие
от мен ти с радост приеми.

...........................

Когато най-хубавите празници потропат на твоята врата
посрещни ги с вяра и красива усмивка,
а тяхната отплата ще е здраве, щастие и много късмет
през цялата ..... година!

...........................

В коледната нощ сиянието на Божията звезда вещае доброта, хармония, здраве, добронамереност, с които да направи света по-добър и съвършен - Весела Коледа!

...........................


Честита 2008 Година!!! Годината, която се задава с шепи радост да раздава, да бъде мирна плодовита и за"В секундите надбягани от пулса на сърцето, пристига сняг на прага ни и става много светло!
Прийжда с гръм и музика, облечена във бяло,
средношната илюзия да почнем от начало - да сложим ясна граница на своя ден предишен, и върху чиста страница - ден първи да напишем!
След празничните изстрели в пространствата далечни, ще срешнем нови истини и хора по човечни!
Тревоги ще изпитаме, ще се стремим към нови цели.... В ноща прийждат дните ни, като снежинки бели!..."

............................

Маслинка,лед,мартини,наздр ве за Много години!Весели,здрави,засмя и и цяла година пияни,но не от домашна ракия,а от
ЛЮБОВНА МАГИЯ!Честита Нова 2008 Година!!!

...........................

Яки запивки, чаровни забивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие. Наздраве!

..........................

Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни
от старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!

ами само тези сега се сещам. По-нататък пак :wink:

miloto_girl_4e
12-22-2007, 20:38
Чичо Гуугъл е безплатен и не крие нищо от никого...



:arrow:
♥Весела Коледа и нека здравето и щаститето да са честити гости в твоя дом!

♥ Честито Рождество Христово! Нека семейството ви да е благословено с мир и любов!

♥ На Коледа стават чудеса- пожелавам ти безчет! Бъди щастлива!

♥ Весела Коледа! Здраве и късмет, щастие и берекет!

♥ Нека радост и щастие като сняг в дома ти да валят и нека с весел звън камбаните да възвестят безбройни чудеса за теб и твоето семейство! Весела Коледа!

♥ Ако запиша пожеланието си с ноти, ангелите ще го изпеят с прекрасен глас! И нека тази божествена мелодия от щастие и радост, да се лее през цялата година в твоя дом! Честито рождество Христово!

♥ Тримата влъхви пропътували дълъг път, за да поднесат дарове на божия син. Ние пазим традицията и до ден днешен! Но какво по-ценно да ти подаря от любовта, здравето и щастието! Бъди благословена! Весела Коледа!

♥ Весела Коледа! В къщата ти мед и злато да се лее, с пълни шепи здраве и живот да черпиш!

♥ В този зимен ден студен любов ти пращам със слънчев лъч от мен дарен! С него искам да запаля огъня в твоето сърце и да превръщаш в добро всичко що докоснеш с ръце! Весела Коледа, любов моя!

♥ Да запалим бъдника и да си пожелаем любовта ни да пребъде!

♥ Станинине, господине,
Тебе пеем господине,
Дошли са ти добри гости,
Добри гости коледари!
С добра вест да те даруваме
От Бога ти много здраве!
Колко здравец по планина,
Толкоз здраве в твойта къща!
Колко пясък в морето
Толкоз берекет в твойта къща!
Колкото звезди в небето
Толкова любов в твойта къща!

♥ Пожелавам ти чудеса отлични и професионални и лични.





| начало | изход | Профил | форум | картички | контакт |

Здравей, blackxs
Коледни SMS-и
Преведи на: | латиница | кирилица |
♥ Командировах дядо Коледа при теб, за да ти поднесе в дар сърцето ми.

♥ Всяко едно от седемте джуджета знае, че никой не те обича повече от мен.

♥ Дори Снежанка не може да се мери с твоята красота.

♥ Всяка една снежинка е целувка пратена от мен за теб.

♥ Ще открадна елените на дядо Коледа, за да ти покажа красотата на зимното небе.

♥ Колкото и студено да е навън, можеш да намериш огън в моето сърце!

♥ Снегът е затрупал прага ни, ще те любя докато се разтопи.

♥ Любовта ми е като Коледната вечер - винаги ще я има.

♥ Две следи в снега- търся пътя към теб.

♥ В мъгливия ден ще ти разказвам приказки за любовта.

♥ Любовта ми към теб ще докара лятото посред зима.

♥ Дядо Коледа не може да ме опакова за подарък под елхата, затова ела сама да ме получиш!

♥ Коледата е невъзможна без теб!

♥ В торбата на дядо Коледа няма нищо, което да искам да ти дам, но я погледни в сърцето ми!

♥ През Новата Година ще ти даря 365х7х24 мигове на щастие.

♥ Скъпа моя Снежанке, какво търсиш при тоя старец? Ела при мен!

♥ Скъпа моя Снежна кралице, ще те целувам докато те разтопя.

♥ В Коледната нощ искам да сме само аз и ти, и пламъкът в очите ни!

♥ За какво ми е тая Снежанка като имам пламенна жена като теб?!

♥ Прости ми! Коледа е добър повод за ново начало.

♥ Ако срещна дядо Коледа, ще го помоля да върне времето назад, когато очите ти грееха от любов към мен.

♥ Тази вечер дядо Коледа ще кара шейната, в която ние с теб ще се гушкаме.

♥ Тази вечер чувалът на дядо Коледа ще олекне с един подарък за мен - ти.

♥ Дядо Коледа обеща, че ще ме обикнеш. Какво чакаш още, нима не вярваш в чудесата по Коледа!?

♥ През новата 2007 ти пожелавам 12 месеца здраве, 53 седмици късмет, 365 дни щастие, 8760 часа успех, 525600 минути любов и 31536000 секунди приятни изживявания!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ И 100000 снежинки не се равняват на твоята нежност!!!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Маслинка, лед и мартини, наздраве за Много години!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Весели и засмяни и цяла година пияни, но не от ракия, а от любовна магия!
Честита Нова 2007 Година!!!

Честита Нова 2007 Година!!!
♥ Нека я посрещнем с радост, да я изживем с любов и да я изпратим успехи!

♥ Искам те. Искам цяла седмица да бъда с теб в леглото, искам да гориш, искам да пламтиш с мен. Искам да бъдеш само мой.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Новогодишна рецепта за любов: 500г страст, 300г любов, добавят се целувки на вкус! Ястието е готово! Забележка: приготвя се от двама в леглото срещу Нова година.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Нека сиянието на тези празници озари твоето сърце и ти донесе здраве, любов и сили за бъдните дни.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Яки запивки, чаровни забивки и много усмивки, успехи в бранша и чупки в ханша, здраве в изобилие и радост до безсилие.
Наздраве и Честита Нова 2007 Година!!!

♥ В утрото на Новата Година, с блясъка на идващите дни, нека радостта не те отмине с щастие и обич те дари!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Честита да ни е Новата година, щастливи да са всичките й дни. От старата година, що отмина, ти само хубавото запомни!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Със светлия полъх на бялата зима, изпращам ти своя привет. Желая в живота ти дните да бъдат, цветя от прекрасен букет.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Когато старата Година си отива, а Новата в дванайсет се роди, желая ти от все сърце да си щастлива и нека в тази нощ красива се сбъднат всички твои хубави мечти!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Нека новогодишната фея, която носи щастие на хората, тази година бъде най-щедра към теб!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Когато чашите преливат в тържествената полунощ, когато устните се сливат в новогодишния разкош, едно момче се приближава, отваря твоята врата и искрено ти пожелава бъди щастлива в любовта!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Когато в новогодишната нощ снегът примамливо блести, когато свещите трептят, а виното искри, в тази нощ излез навън, небето звездно погледни и пожелания за много щастие от мен ти с радост приеми.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Когато старата година посрещне своята сестра, когато чашата с вино искри в твоята ръка, то нека тази нощ красива да бъде за теб и най-щастлива.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Когато снежинките тихичко падат в нощта, когато декември изпраща последната вечер с тъга, спомни си, че някой ти праща горещи привети в нощта и устните тихо нашепват: Бъди най-щастлив на света!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Послучай Новата година моя поздрав приеми и нека радости големи ти носят идващите дни. Нека сбъднат се мечтите твои в сърцето, бликащи сега и нека никога да няма в сърцето място за тъга.
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Снежен пух се стеле тихо, заспала е навред земята, звезди примамливо премигват, ръка преплита се с ръката. Трепливо свещите догарят годината нова пристига, а аз най-искрено желая, бъди красива и щастлива!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Със снежния ветрец полъхнал в празничната нощ ти пращам аз безброй целувки, поздрави за вечно щастие, богатство и разкош!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Преди 12-тия час ме целуни, че после ще има да гониш каретата ми ти!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Да броим заедно до 12
1 - да сме щастливи!
2- да сме здрави!
3- да сме богати!
4- да е пълна къщата ни с деца!
5 - да отгледаме златна ябълка в градина!
6 - да сме късметлии!
7- да се сбъднат мечтите ни!
8 - да успяваме във всичко!
9 - да имаме много приятели!
10 - да бъдем вдъхновени за добри дела!
11 - да даряваме радост!
12 - да се обичаме!
Честита Нова 2007 Година!!!

♥ Шампанско в кристални чаши! Наздраве за нашата любов!
Честита Нова 2007 Година!!!

Madness
12-24-2007, 10:13
Е то кво...пожелания отделно за бъдни вечер,за Коледа и за Нова година ли вече...