PDA

View Full Version : Помощ проблем с очите



ludoto_f
12-23-2007, 06:50
От 3-4 дни нещо ми става с очите тече някаква жълтеникаво лепкава течност :-# Нз какво да направя за да спре да тече..
Клепачите са ми подути :-# Вечер е най-обилно количеството на изхвърляната течност.. :cry: Някой може ли да ми помогне как да ми минат очите? :cry: И ме паркат гадно.. :cry: Друг път не съм имала подобен проблем.. преди ми излизаха ечемици ама сега това.. дали това е някакво замърсяване? Някаква инфекция? От грим ли или де да знам?!?! Моля пишете :cry: Много съм изплашена :cry:

dshiznit
12-23-2007, 07:10
Еми явно е някакъв конюктивит. Отиваш при личната и тя ти дава направление за очен, щот са опасни болестите по очите. Не седи толкова много пред компютъра.

ludoto_f
12-23-2007, 07:24
Ох дали ако ми е запушен слъзен канал е нещо много сериозно?!?! :cry:

dshiznit
12-23-2007, 07:38
Едвали е запушен сълзен канал. Тогава има сухота в очите, а ти имаш някакво странно течение. Значи е инфектирано, значи отиваш на лекар възможно най-скоро.

Sunrisee
12-23-2007, 07:44
Otok ? :-o

dan4ety
12-23-2007, 08:55
Това сигурно е инфекция. Една моя приятелка имаше преди повече от година. Беше от хлора в басейна при нея. При тебе може да е от грим, както ти каза. Бяха й исписали едни капки и за 2-3 дни вече го нямаше :) Айде и дано да се оправиш бързо :)

ludoto_f
12-23-2007, 09:02
Дай Боже да ми мине :P
Защото е много гадно.. имам чувството, че очите ми са пълни със сълзи, но не... Очите ми са подути доста :-#

ludoto_f
12-23-2007, 09:02
Ох дали ако ми е запушен слъзен канал е нещо много сериозно?!?! :cry:
Не!Отиди на лекар,там той ще ти каже как да се масажира окото,нищо страшно и опасно няма! :)Ако не идеш може да се наложи сондиране,но е малко вероятно,найстина малко вероятно!

Сондиране демек?

AliceSw
12-23-2007, 09:29
конюнктивит е, отиваш на доктор, той ти изписва капки и се оправяш за 4-5 дена

ludoto_f
12-23-2007, 14:39
dali :cry: :cry:

belerofone
12-23-2007, 17:38
От 3-4 дни нещо ми става с очите тече някаква жълтеникаво лепкава течност :-# Нз какво да направя за да спре да тече..
Клепачите са ми подути :-# Вечер е най-обилно количеството на изхвърляната течност.. :cry: Някой може ли да ми помогне как да ми минат очите? :cry: И ме паркат гадно.. :cry: Друг път не съм имала подобен проблем.. преди ми излизаха ечемици ама сега това.. дали това е някакво замърсяване? Някаква инфекция? От грим ли или де да знам?!?! Моля пишете :cry: Много съм изплашена :cry:

Спираш да се гримираш.....Така елиминираш алергия към съставки на грима.....Особено на ГОлдън Роуз....
Отиваш на офталмолог.....Одпускам че е инфекция и ще ти изпише крем и капки с Хлорамфеникол за две седмици....

Успех....

ludoto_f
12-23-2007, 19:02
ujas :cry:

belerofone
12-23-2007, 19:54
ujas :cry:

Е не е чак толкова зле де ....айде драми сега....

batkodoki
12-23-2007, 20:31
От 3-4 дни нещо ми става с очите тече някаква жълтеникаво лепкава течност :-# Нз какво да направя за да спре да тече..
Клепачите са ми подути :-# Вечер е най-обилно количеството на изхвърляната течност.. :cry: Някой може ли да ми помогне как да ми минат очите? :cry: И ме паркат гадно.. :cry: Друг път не съм имала подобен проблем.. преди ми излизаха ечемици ама сега това.. дали това е някакво замърсяване? Някаква инфекция? От грим ли или де да знам?!?! Моля пишете :cry: Много съм изплашена :cry:

Спираш да се гримираш.....Така елиминираш алергия към съставки на грима.....Особено на ГОлдън Роуз....
Отиваш на офталмолог.....Одпускам че е инфекция и ще ти изпише крем и капки с Хлорамфеникол за две седмици....

Успех....

всякакви "гримове" наистина забравяш за шест месеца поне!

това състояние се лекува с капки за очи, но ти гарантирам, че в никое от тях няма да има "Хлорамфеникол". щеше да има ако бяхме в 60-те години на ХХ век.
ще пратя на ликвидация всеки предписал Хлорамфеникол за неспецифичен конюнктивит.


пиши на ЛС, за седмица мисля вс ще е наред

ludoto_f
12-24-2007, 06:10
shte shte dano mi mine ama az 4ak na 27mi shte hodq pri li4niq lekar da mi dade napravlenie i da ida syshtiq den na o4en ;-)