PDA

View Full Version : Изкуството да чукаш и да бягаш 2



Krem4eto
12-23-2007, 08:15
Всички,които имат за идол alabalaportokala,за съжаление трябва да ви разваля представата за вашият "идол".
В неговата тема,която той пусна пишеше поне няколко пъти,че той не е с разбито сърце от момиче,но аз намерих една темичка,която той е пуснал преди два месеца...Прочетете я на всяка цена...
Нашия алабала се е влюбил и то яко ;)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138360&highlight=

Извод:Той не е никакъв сваляч,а просто едно момче,на което са му разбили сърцето и сега връща на всички момичета...
Ето в какво се превръщат момчетата с разбити сърца,на безчуствени хора,които искат да гледат плач и мъка от страна на момичетата...
Затова момичета,знайте че ако попаднете на такъв и той има чувства и сърце,но ги е дал на друга :)

`Death`Whore``
12-23-2007, 08:33
И какво ни интересува дали има чувства и на коя принадлежат? Да си ебе, все едно, но да се гаври с хората е отвратително. И една курветинка преди обясняваше, че се натиска и ебе с всеки срещнат, защото са я били наранили в миналото...и се изгаври с няколко мои приятели.

DeepEnoughForYou
12-23-2007, 11:19
kolko drebnavi hora ima na tozi svqt....ne mojesh da ponesesh misulta che si bila izchukana i che posle sa te othvurlili li???Vseki si ima na mnenie otnosno momichetata i toi moje da si go izrazqva kogato iska i da se durji s momi4etata kakto si iska...Kolkoto do tazi tema ve4e beshe raziskvano v 1-ta tema i toi kaza che negov priqtel q e pisal...a i stilut na pisane e razlichen...No i da e istina tova pak si e negova rabota dali shte se vlubi v nqkoq ili dali mu e bilo razbito surceto i dali shte si 4uka nared i vie shte ostavate zaebani nakraq....Aide molq ti se ne puskai takiva temi zashtoto mnogo ama mnogo qko se izlagash...

soulripper
12-23-2007, 11:32
toj go e pisal-stilyt e sy6tiq!
KOMPLEKSAR_AUTIST!

AFT
12-23-2007, 12:27
Ауе, к'во ти пука къв му е любовния статус на тоя? Да не ти е роднина? И аз видях двете теми и ми направи впечатление, че един и същи ги е пускал, ама кво от тва? Въобще не ме бърка начина му на живот, нито пък теб. Момичетата сами си отговарят за себе си и те си решават дали ще си легнат с него на 4-5 среща, както той каза, или след 1 година. Т'ва си е техния живот и щом те така са преценили, значи проблема си е техен. На него т'ва му харесва, а момичетата явно нямат нищо против (или са доста тъпи), и кво? Ако с теб са постъпили така - твой си проблем, ае направи сто теми ся. Да си мислила, когато е трябвало.
Нито ти ще промениш начина му на мислене, нито той ще промени твоя, за кво говорим тогава?

Krem4eto
12-23-2007, 15:03
Ей спокс хора,не съм била в такава ситуация каквато описвате.
Направих тази тема , за да видите какъв лъжец е вашия алабала.
Той в предната тема каза,че не се е влюбвал...
Е,евалата на това момичето,което го разиграва така.
С тези съвети,които той дава,най-много да хванете някой сифилис,СПИН или нещо подобно ;)
Но ваша си работа като ги хванете,ще се оплаквате в графата "Венерически болести" и ще си умрете ако е нещо по-сериозно(СПИН)...
Направих и тази тема също,за да предпазя момчетата от това да си провалят живота...но дерзайте...както решите ;)

DeepEnoughForYou
12-23-2007, 15:06
mnogo mersi che mislish za nas no sme dostatuchno golemi i mojem sami da mislim dali nachina na jivot "ebam-begam" moje po nqkakuv nachin da ni opropasti jivota \:D/

kael
12-23-2007, 15:08
тоя ала бала некъв нещастник щом тръгналд а лъже хората по форумите за малко респект значи мноо отчаян

DeepEnoughForYou
12-23-2007, 15:10
ti si igrai igrichkite tam i ne pravi ocenka na drugite

lonesome
12-23-2007, 15:15
тоя ала бала некъв нещастник щом тръгнал да лъже хората по форумите за малко респект значи мноо отчаян

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 15:37
Аз като говора не си приказвам.... Такова като него са ми като отворена книга... смешници, нуждаещи се от малко внимание и способни да направяр всичко за да го получат...

Charlotte_the_Harlot
12-23-2007, 15:44
mnogo mersi che mislish za nas no sme dostatuchno golemi i mojem sami da mislim dali nachina na jivot "ebam-begam" moje po nqkakuv nachin da ni opropasti jivota \:D/

Всъщност, вие сте доста тъпи и имате нужда да ви се налива акъла в главата. Тъй че вземете да слушате, мм?

Мнение на един съвестен студент, който не се занимава с това да прецаква хората.

Vladkoy
12-23-2007, 16:19
Всички,които имат за идол alabalaportokala,за съжаление трябва да ви разваля представата за вашият "идол".
В неговата тема,която той пусна пишеше поне няколко пъти,че той не е с разбито сърце от момиче,но аз намерих една темичка,която той е пуснал преди два месеца...Прочетете я на всяка цена...
Нашия алабала се е влюбил и то яко ;)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138360&highlight=

Извод:Той не е никакъв сваляч,а просто едно момче,на което са му разбили сърцето и сега връща на всички момичета...
Ето в какво се превръщат момчетата с разбити сърца,на безчуствени хора,които искат да гледат плач и мъка от страна на момичетата...
Затова момичета,знайте че ако попаднете на такъв и той има чувства и сърце,но ги е дал на друга :)
Уоу, бейби.
Това, че нещо те е яд на него е абсолютно ясно. Само ми е интересно защо по дяволите искаш всички да бъдат информирани - дори си постнала нова тема само и само да привлечеш вниманието на хората.

К'во толкова си се впечатлила не мога да разбера ? Има толкова много хора с такива ценности - въпроса е, че тоя алабала е решил да ги сподели, а ти като като най-наранена от такива ( явно ) вдигаш олелията. Пийни едно и гледай себе си :)

ае наздраве ;)

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 16:22
Има толкова много хора с такива ценности - въпроса е, че тоя алабала е решил да ги сподели,

Я пак повтори... какво да сподели ? Ценностите ? Какви ценност ? Морални ?
Аз си мисля, че просто той сподели една негова фантазия, която неможе да б1де ос1ществена..

world_wide_mob_figga
12-23-2007, 20:37
ауууууу тц тц тц сеа няма да спя щот тоя са флюбил.боли ма фара д'ге

DeepEnoughForYou
12-23-2007, 20:49
Charlotte_the_Harlot ti samo moje da si gledash suvestno urocite i da ne kazvash koi bil tup i koi ne, ok?Vseki si ima sobstveno otnoshenie i moje da bude kakuvto si iska...tova 4e na vas ne vi iznasq si e izcqlo vash problem...A na taq putka Draznitelq moga samo da mu kaja da si tegli sam kurshuma...

AddictedToTrance
12-23-2007, 21:03
A na taq p***a Draznitelq moga samo da mu kaja da si tegli sam kurshuma...
+1 dPa3HuTeJl хаха путка

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 21:52
Простотията ходи по хората, а не по д1рветата... #-o

Charlotte_the_Harlot
12-24-2007, 01:34
Простотията ходи по хората, а не по д1рветата... #-o

Точно тъй си е колега. Обаче някой хора и на 99 години да станат, пак не порастват. Пък аффтора не ми отговори на един въпрос - дали е попадал скоро на някоя кака-мъжемелачка. :)

Alabalaportokala
12-24-2007, 16:29
Казвам. Акаунта не е мой, а на другото момче. Просто исках да напиша нещо и го помолих за парола.Не ми се занимаваше с регистрации Това не съм аз, а и като му прочетох темата доста ви е спестил. Както и да е. Дали ми вярвате или не това не ме интересува. Но виж кремче хората на кой на страната застават. Потърси си друг начин да ме закопаеш. Както и да е. Има вече втора част. Приятно четене



ък аффтора не ми отговори на един въпрос - дали е попадал скоро на някоя кака-мъжемелачка.

ТОва ми е идола за жена. Ако жените ме използваха само за секса и търсеха от мене това щях да съм най щастливия човек на света, нямаше да са необходими свалки и занимавки, нямаше да бъдат необходими и тези теми които пиша. Засега това е жена - мечта

Krem4eto
12-24-2007, 20:41
Казвам. Акаунта не е мой, а на другото момче. Просто исках да напиша нещо и го помолих за парола.Не ми се занимаваше с регистрации Това не съм аз, а и като му прочетох темата доста ви е спестил. Както и да е. Дали ми вярвате или не това не ме интересува. Но виж кремче хората на кой на страната застават. Потърси си друг начин да ме закопаеш. Както и да е. Има вече втора част. Приятно четене



ък аффтора не ми отговори на един въпрос - дали е попадал скоро на някоя кака-мъжемелачка.

ТОва ми е идола за жена. Ако жените ме използваха само за секса и търсеха от мене това щях да съм най щастливия човек на света, нямаше да са необходими свалки и занимавки, нямаше да бъдат необходими и тези теми които пиша. Засега това е жена - мечта

Това не съм аз,но съм аз,имам парола , но не ми я дадоха хихи!
Ставаш банален...

Charlotte_the_Harlot
12-24-2007, 22:27
ТОва ми е идола за жена. Ако жените ме използваха само за секса и търсеха от мене това щях да съм най щастливия човек на света, нямаше да са необходими свалки и занимавки, нямаше да бъдат необходими и тези теми които пиша. Засега това е жена - мечта

А случвало ли ти се е? Айде като ти се случи пиши пак, пък да видим дали няма да е тема от сорта на "Тя ме изчука и избяга, какво да правя?". :-)