PDA

View Full Version : Диетолог във Варна?



Кивито
12-23-2007, 10:31
Здрасти, хора, имам въпросче. Не знам дали някой вече не е писал на тая тема, ама аз не вдях тъй че - отново. Та знае ли някой за добър диетолог във Варна? Имам предвид компетентен[ такъв - който да ти измери ръста, теглото, да отчете годините и стила на живот и т. н. и да изготвя индивидуален хранителен режим? Да ми дадете координати, ако може. Благодаря предварително!

st1ka
01-01-2008, 22:13
Ами д-р Людмила Емилова...тя по принцип е и най-добрата и известната...Центъра й се намира в Св. Константин и Елена,но ако отидеш там добре ще се изръсиш...

Кивито
01-05-2008, 16:42
Мерси мн, ама при д-р Емилова не стъпвам. С нейните глупости за "лечебния глад" и прочие изцепки - не благодаря, по-добре сама да си оправям режима :( . Мерси все пак за отговора.

TakeMe
01-18-2008, 21:45
какви са ти целите ?аз мога да ти помогна.....занимавам се с това доста дълго(тренивоки и диети)

Кивито
01-20-2008, 12:57
Ами, първо, искам да сваля няколко кг. Висока съм 170 и тежа 64кг, така че мисля, че да сваля 5 ще ми бъде напълно достатъчно, ако са от точните места. Освен това, искам по някакъв начин да се оправя с тази постоянна умора и предполагам, че идва от грешен начин на хранене. Обаче имам диабет тип 1 и това малко усложнява нещата. Ако можеш да ми кажеш нещо полезно, щетибъда мн благодарна.