PDA

View Full Version : той не си вдига капака на тоалетната чиния..



mishi
12-23-2007, 11:33
да бе хора направо съм отвратена ... приятеля ми не си вдига капака на тоалетната чиния когато ходи да пишка... отива той.. след него аз и гледам капки по чинията егати ужаса .. в тях също съм забелязала че капака е свален ... момчета вие не го ли вдигате??? а момичета вие както мислите по въпроса? кажете ми как да му кажа/намекна ?

`Death`Whore``
12-23-2007, 11:36
КАЖИ ГО НАПРАВО.

Иначе да, не е приятно, но чак отвратително...ти не му ли правиш свирки? Сигурна ли си, че си го мие преди това?

mishi
12-23-2007, 11:39
hah est 4e mu pravq svirki ... no mi e gnusno 4e piknqta mu e po toaletnata 4iniq a az trqbva da sqdam varhu neq..

`Death`Whore``
12-23-2007, 11:41
Да си чувала за салфетки или тоалетна хартия? :lol:

Canis_Dirus
12-23-2007, 11:46
Просто се упражнява човека. Зима е - трябва да може да си изписва името в снега!

П.П. Не вдига седалото, или капака? Ако е капака - лошо. Дано не му се наложи по голяма нужда.

Boot
12-23-2007, 11:53
П.П. Не вдига седалото, или капака? Ако е капака - лошо. Дано не му се наложи по голяма нужда.
:lol: :lol:


Стига си чела космополитан, не е болка за умиране, хората са измислили всякакви материали, които биха ти свършили работа ;)

mishi
12-23-2007, 11:57
sedaloto... ok imam salfetki ama da mu triq rabotite kato moje i da si e 4isto samo s 1 vdigane ..

RoyTheReaper
12-23-2007, 11:58
Кво толкова - урината е стерилна и има добро антисептично действие... :razz:

Boot
12-23-2007, 11:59
А що примерно да не си седи вдигната по дифолт и ти да си я сваляш когато ти трябва? Кой е казал, че трябва на жените да им е по-удобното??

Canis_Dirus
12-23-2007, 12:02
Купете си тоалетна с клекало. По-полезно е!

mishi
12-23-2007, 12:02
of въпроса не е дали ще се вдига или сваля ... тва ако те марзи да направиш за какво говорим... просто идеята ми е че когато идва в нас и попринцип е свалено защото сме аз и майка ми ... баща ми си е вкъщи рядко .. от което следва че почти постоянно е свалено ..

DisciplineAndOrder
12-23-2007, 12:04
Ми като ти е на гости ше я вдигаш ти :neutral:

TellMeYourName
12-23-2007, 12:23
Значи приятеля ти не е от точните

Dundy
12-23-2007, 12:37
Ама тя си е права.В крайна сметка ако той си е у тях да прави каквото си иска,обаче като е на друго място да се съобразява малко.

Decu
12-23-2007, 12:42
Кажи му го направо..толкова ли е трудно?

BrUnEtKaTa91
12-23-2007, 12:56
Кажи му го направо..толкова ли е трудно?
\:D/

RAWRRR
12-23-2007, 13:23
П.П. Не вдига седалото, или капака? Ако е капака - лошо. Дано не му се наложи по голяма нужда.
:lol: :lol:


Стига си чела космополитан, не е болка за умиране, хората са измислили всякакви материали, които биха ти свършили работа ;)

хаха,и на мен първата ми асоциация,съдейки по нейните думи,е че е върла читателка на Космо,или почитателка на "Секса и градът" . :lol:

иначе..авторката трябва да свиква..не само с това ,ами и да пере чорапите и мръсните гащи на мъжа си..все пак това е България,жените предпочитат да са домакини,отколкото кариеристки.
Щом си домакиня,трябва да се примиряваш с всички глупости,които прави мъжа ти. :wink:

Disrespect
12-23-2007, 13:26
аз пък винаги го вдигам..

RAWRRR
12-23-2007, 13:29
^^ ..ако кажеш,че можеш да правиш палачинки,и да рецитираш френска поезия,ще те призная за робот и ще те поканя да се ожениш за мен.

Disrespect
12-23-2007, 13:43
мога да правя палачинки, салата и пържени картофи

а френския е педалски език и ми е много противен

:>

RAWRRR
12-23-2007, 13:58
Ее жалко..хвърлила съм око на Верлен (който е френски поет,гей).
Искам някой на ушенце да ми рецитира негови стихове..

Не съм много сигурна,че английският е по-малко педерастки език от френския,но нищо..все пак и английската литература си има своите хомосексуалисти :Шекспир , Оскар Уайлд ..и др.

FelisDirus
12-23-2007, 14:05
Ее жалко..хвърлила съм око на Верлен (който е френски поет,гей).
Искам някой на ушенце да ми рецитира негови стихове..


аз мога.. :oops:

Canis_Dirus
12-23-2007, 14:06
RAWRRR, ти как реши, че Шекспир е гей? за него не са знае, дали е действителна историческа личност, или не. Ама Уайлд е той си е жив педераст!



Верлен си е гей - имал сие джиджи-биджи с Рембьо, ама то абсента не прощава. Но теб възбужда ли те да ти рецитират неговата поезия? Доста от нещата му са "шокиращи". Трупове, мърша, упадък...

SLaDuR4e7o
12-23-2007, 14:26
abe spored men nai-dobre si vzemete otdelni toaletni 4inii i 6e re6ite problema :D

ЕPu
12-23-2007, 14:30
Толкова ли ти е проблем да вземеш тоалетна хартия/книжна салфета и да го избършеш? :shock:

RAWRRR
12-23-2007, 14:39
Щом му духаш и не те е гнус,не би трябвало да те е гнус и като сядаш там,където е пикал 8)
Значи за теб е еднакво да си хвърлиш семето и урината в устата на някое момиче?

Аз също духам и ми е приятно,но би ме хванало гнус да седна върху пикня.Спермата и пениса са чисти (поне при повечето нормални хора),а пикнята и тоалетната чиния-не са.


RAWRRR, ти как реши, че Шекспир е гей? за него не са знае, дали е действителна историческа личност, или не. Ама Уайлд е той си е жив гей!



Верлен си е гей - имал сие джиджи-биджи с Рембьо, ама то абсента не прощава. Но теб възбужда ли те да ти рецитират неговата поезия? Доста от нещата му са "шокиращи". Трупове, мърша, упадък...

Аз няма как да знам,но се доверявам на мнението на повечето му биографици и изследователи.Според повечето от тях,повечето от сонетите на Шекспир са написани/посветени на мъж.

Всъщност..стиховете на Верлен не ме възбуждат,нито пък нищо свързано със символизма или натурализма.
Възбужда ме мисълта,че до мен имам начетено и интелигентно момче.
Няма значение дали ще цитира литература,ще ми доказва закон в квантовата физика,теорема от висшата математика или икономика,или ще открива някой нов екзистенциален хоризонт във философията..

Canis_Dirus
12-23-2007, 14:53
Е така се закопава естествения подбод :D Вместо да се въжбудат жените от някой силен и доминантен мъжкар, се кефят на книжни плъхове и хилави фешъни.
Човечеството е обречено! :evil:

FelisDirus
12-23-2007, 15:07
Между другото, напълно съм съгласна с rawrrr.
Твърдя го не, за да подражавам на някого или да се правя на интересна, а защото ми се е случвало. Нищо не може да ме впечатли така, както един ерудиран мъж.

C'est la vie :)

RAWRRR
12-23-2007, 15:12
Всъщност..естественият подбор ни е генетично заложен,"подарък от природата"..но ако при тигриците,естественият подбор се е изразявал в това,да си намерят доминиращ,силен и свиреп "мъж",който да може да изхранва и защитава нея и децата им,но при хората,особено от последните столетия се наблюдава малко видоизменен "естествен подбор".

Обикновено хората си избират половинка,с която знаят че живота им ще е по-лек,няма да гладуват и да спят под звездите.Аз съм върл материалист,затова и не признавам такива неща като любов от пръв поглед.
Ако мъжа ми е достатъчно мъдър,способен,амбициозен и интелигентен и аз проявявам същите качества,няма да се притеснявам за подобни несгоди.

Благодаря ,Къдли. :smt008

Canis_Dirus
12-23-2007, 15:13
Еееех, прав е бил тати. Едно време като се заглеждах по мадамите по улицата и с деткса невинност питах "Тате, кой ги е*е тея мадами бе?", а тати поучително ми казваше :

"Отличниците, сине, отличниците!"

Еволюция деба!

RAWRRR
12-23-2007, 15:21
Е,нали като четеш Рембо,не си отбелязваш страницата с гиричка..значи си добре. :wink:

Canis_Dirus
12-23-2007, 15:29
Е,нали като четеш Рембо,не си отбелязваш страницата с гиричка..значи си добре. :wink:

А гиричката я вдигам по точно определен план - взето е под внимание земното ускорение, идеализирани са сухожилията до идеално-еластични връзки, а ставите до подвижни упори. Изобщо даже като ходя по нужда пресмятам напрежението, което е необходимо да се упражни върху правото черво, за да може сфинкетара да подаде на натоварването.

Та това ме връща към темата. Този, дето опикава седало, как е с математиката и физиката? Това с пикането в една точка е сравнително проста задача от балистиката. Естествено не се взима под внимание необходимото изтръскване след употреба. Подозирам, че въпросният индивид опикава седалото, понеже се заиграва. Може и ръцете да му треперят. Но за всеки случай му кажи, че оназ работа се тръска не поече от три пъти. Всичко над третия се приема за заигравка. Ако го тръска повече от три пъти може да му се правиш на обидена, че мастурбира и те пренебрегва.

RAWRRR
12-23-2007, 15:59
Браво,ти си истински мъж,щом можеш да правиш това,ще можеш и да удряш по масата здраво,за да изхвърчи вилицата и жена ти да бяга в другата стая да я хваща защото,ако не я хване,знае,че лошо я чака..

Canis_Dirus
12-23-2007, 16:51
Браво,ти си истински мъж,щом можеш да правиш това,ще можеш и да удряш по масата здраво,за да изхвърчи вилицата и жена ти да бяга в другата стая да я хваща защото,ако не я хване,знае,че лошо я чака..
Истинският мъж бие жена си поне 1 път дневно! ПОНЕ!

basson
12-23-2007, 18:58
От нямане какво да правите, вече и за това спорите ахахх ))

Вдигане-невдигане.. да не мислиш, че като ида да пикая много мисля дали е вдигнато това или не е... :D

Disrespect
12-23-2007, 21:04
От нямане какво да правите, вече и за това спорите ахахх ))

Вдигане-невдигане.. да не мислиш, че като ида да пикая много мисля дали е вдигнато това или не е... :D

поприницпо и ти ря бва да мслищ защшото хпратта нв серат пшрави

evil_lady_in_black
12-23-2007, 21:05
Кажи му , че те дразни и това е ... Мен не ме дразни много смисъл гадно е ... За радост моя не го прай 8)

ЕPu
12-23-2007, 21:22
поприницпо и ти ря бва да мслищ защшото хпратта нв серат пшрави

евала :> от едно изречение си нацелил само 1 (!!) дума :D
тва ракията много лошо нещо бе ееейй :razz: :wink:

RAWRRR
12-23-2007, 21:43
поприницпо и ти ря бва да мслищ защшото хпратта нв серат пшрави

евала :> от едно изречение си нацелил само 1 (!!) дума :D
тва ракията много лошо нещо бе ееейй :razz: :wink:

Джин по мои данни..

Това с френската литература ми хрумна ей така..не е важно за каква литература си говорим като националност,а да имаме възможността въобще да си говорим за такава.На мен лично,любима ми е руската литература..
Начина на живот,климата,ежедневието на Русия и руснаците предразполагат към размисли,развиване на въображението..по-добри идеи и сюжети.
Не знам винаги съм си мислила,че болката ражда творчеството..

RAWRRR
12-23-2007, 21:57
Ами..болка от това че са неразбрани и самотни,например..
Просто хората в Русия и Скандинавия са интровертни,самовглъбени.Х ората които задържат болката в себе си,а не я отприщват в гняв,скандали..са много по-нещастни,тя засяда там някъде дълбоко в подсъзнанието им и ги гризе.
Ако си екстровертен и темпераментен,например като америкаците или италианците ще можеш да превъзмогнеш болката много по-лесно,като и направиш проекция във външния свят.
Страната с най-много самоубийства годишно е Финландия,на второ място Русия..

Просто литературата до голяма степен е повлияна от народопсихологията-факт.

mishi
12-23-2007, 22:03
e da vie dobre opikahte temata ..pf neznam kak ne vi e stranno v tema kato tazi da pi6ete za poeziq :D

RAWRRR
12-23-2007, 22:03
Мога и книга да ти дам..финска фантастика на Кимо Летонен. :wink:

RAWRRR
12-23-2007, 22:17
ОПОЯЗ говори ли ти нещо?

RAWRRR
12-23-2007, 22:28
Хахаха,там нищо не пише..(и аз съм проверявала,защото ще ми е една от темите за изпита,а пък тази лекция я нямам)..

Но споменах ОПОЯЗ във връзка с това,че ти намекна за награмотността в Русия,както и за възвеличаването ти на българските автори.
Споменатите от теб са велики (колкото и банално да звучи),особено любим ми е Фурнаджиев,но мисълта ми е че българската литература (както политика и икономика) са пряко повлияни от руските такива.

Самият кръг "Мисъл" ,който е толкова уважаван от литературоведите е сходен/плагиатстван от ОПОЯЗ.

Затова не мога да приема че руската литература е създадена от неграмотници..

RAWRRR
12-23-2007, 22:45
Ам,явно не съм те разбрала,поради незнанието ми на значението на думата "дачите" ,която ти беше използвал..и затова съм се подвела и съм разбрала иначе.
Както и да е..благодаря за хубавия диалог. :)

Canis_Dirus
12-24-2007, 07:52
Ей, ако оффтопик и флууд. Кеф! Хубав диалог. А според вас, дали Маяковски е опикавал седалото на тоалетната? Както знаем, той е бил доста точен. По-точен от Пушкин при всички положения. От което не следва, че Пушкин е опикавал седалото на тоалетната.

koalka
12-24-2007, 07:59
Направи му забележка, т.е. кажи му го.