PDA

View Full Version : Бесен съм!!!!!!!!!!



SeaEatsShips
12-23-2007, 11:28
оооооооооооооооооооо много съм бясна на майка ми и нейната "приятелка"... ще тръгва да ми говори с какви съм се събирала ..... и понеже са с кецове и имат различен начин на мислене били изроди бе ай *&%&%&$$&*^^*(&*%^%^&*^&%&^$^%$%^$^** (тва са псувни) ся ще ми казват с кой да тръгвам (говоря за гадже) с кои да се водя ... абе вярно ми е майка ама пък няа право и тва да ми казва да ми се меси в личния живот ДРАЗНИ МЕ а тая нейна приятелка говорела 2;3 пъти с тях и плямпа кви били :booooomb: :booooomb: :booooomb: аре ся кажете как да убедя майка ми в обратното а тая нейна приятелка точно с фяшунчеатата ми вика да съм ходела щото моля ти се били светсни...... викам ХУЙО МИ ДА ХОЙ С ТЕЗ ПЕЕРАСИ МАМА ИМ АЗ НЯА СТАВАМ КУРВА...........

Escarina
12-23-2007, 11:36
Леко с нервите не е полезно да почваш от ранна възраст.. На колко си всъщност, че още се връзваш на тия глупости? Какво те интересува въобще? И нашите преди ми викаха, че се събирам с боклуци, но после се убедиха че не е така. Вместо да се нервиш на простотии седни и се опитай нормално да поговориш с майка ти пък ако не иска да те изслуша я сиктиросай и нея, очевидно ти се отдава.

SandForGaara
12-23-2007, 13:30
Ако се кефиш с тайфата начи нямаш грижи.Ако майкати не я одобрява не й обрущай внимание. :smt001

twix_91
12-23-2007, 13:44
Ама да не ти пука майкати какво мисли за приятелите ти. Тя и мойта са опитва да са меси ама не и обращам внимание-тя си мрънка,дрънка и ръси глупости ама не я слушам ваобще. Излизай си пък тя да свиква. Може и да я подразниш като и кажеш че и ти много не харесваш нейанта прияталка ама не и казваш нищо. Може и да помогне-с мойта стана и сега поне по-малко мъранка и дрънка :D

Reed
12-23-2007, 13:44
:razz: да не ти пука,бееее 8-)
и аз много се дразна на приятелките на майка ми ... като я питах дали мога да си напрая обица на пъпа и тя вика еми не знам,ще видиме и оная приятелката й вика : "Тя иска да си напрай обица тама,та като минават дъртите ергени да я гледат тама " ии майка ми вика: оо нема шанс :D

SeaEatsShips
12-23-2007, 21:27
незнам ама няа спра да си се събирам с тез хора пък :P ... :D

DivoTo_KoTe
12-23-2007, 21:32
оле и мама преди имаше една приятелка дето все ме клюкареше..Как сам можела да стоя до толкова късно,с кой се водя...Имах чувството,че тая жена ме следи... :evil:

По-леко с нервите не и обръщай внимание...

denied
12-23-2007, 21:36
О нещастие :cry:

Reed
12-24-2007, 17:11
незнам ама няа спра да си се събирам с тез хора пък :P ... :D
Еми много ясно,бе
И мен повечето приятелки на майка ми ме дразнят,'щото само ме топеха/преди/,а 'баси техните деца колко по-зле са,ама майка ми не се обажда....]:)

LordOfLight
12-24-2007, 17:26
Я хапни една бисквитка и се успокой!

SeaEatsShips
12-24-2007, 21:49
Я хапни една бисквитка и се успокой!
1 кутия ?

12-25-2007, 09:36
abe kvo se vpriaga6 kaji i da se gleda jivota i da ne ti se mesi eto tova mu e blagosloviata da ima6 maika buntarka moita za ni6to ne mi pravi problem :P :grin: :grin:

SandForGaara
12-25-2007, 11:31
abe kvo se vpriaga6 kaji i da se gleda jivota i da ne ti se mesi eto tova mu e blagosloviata da ima6 maika buntarka moita za ni6to ne mi pravi problem :P :grin: :grin:
Ако тва е Пъшито...здраве да е ,ше ядем кюфтета http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

SandForGaara
12-25-2007, 11:33
Я хапни една бисквитка и се успокой!
1 кутия ?
Що пък само кутия?Хващаш кашона и за 1-2 минути го искунсомираш. =D> :lol:
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

SeaEatsShips
12-25-2007, 11:45
Я хапни една бисквитка и се успокой!
1 кутия ?
Що пък само кутия?Хващаш кашона и за 1-2 минути го искунсомираш. =D> :lol:
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

да вярно за кфо да скромнича :D взимам кащонеца и почвам и помнене БисвитенотоЧудовище не дели храна

SandForGaara
12-25-2007, 11:57
Тошно тъй! :smt006
Да ти е сладко http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

SeaEatsShips
12-25-2007, 11:58
а мерси :smt006

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:02
оооооооооооооооооооо много съм бясна на майка ми и нейната "приятелка"... ще тръгва да ми говори с какви съм се събирала ..... и понеже са с кецове и имат различен начин на мислене били изроди бе ай *&%&%&$$&*^^*(&*%^%^&*^&%&^$^%$%^$^** (тва са псувни) ся ще ми казват с кой да тръгвам (говоря за гадже) с кои да се водя ... абе вярно ми е майка ама пък няа право и тва да ми казва да ми се меси в личния живот ДРАЗНИ МЕ а тая нейна приятелка говорела 2;3 пъти с тях и плямпа кви били :booooomb: :booooomb: :booooomb: аре ся кажете как да убедя майка ми в обратното а тая нейна приятелка точно с фяшунчеатата ми вика да съм ходела щото моля ти се били светсни...... викам ХУЙО МИ ДА ХОЙ С ТЕЗ ПЕЕРАСИ МАМА ИМ АЗ НЯА СТАВАМ к***а...........

универсално решение "най-новия модел брадва.. само сега промоционална цена от 9.99*** ако се обадите ф следващите 15 мин получавате и кутия бисквитки ^^ " трепе родители сякакви .. опа вредители ...

*** без ддс :roll:

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:16
оооооооооооооооооооо много съм бясна на майка ми и нейната "приятелка"... ще тръгва да ми говори с какви съм се събирала ..... и понеже са с кецове и имат различен начин на мислене били изроди бе ай *&%&%&$$&*^^*(&*%^%^&*^&%&^$^%$%^$^** (тва са псувни) ся ще ми казват с кой да тръгвам (говоря за гадже) с кои да се водя ... абе вярно ми е майка ама пък няа право и тва да ми казва да ми се меси в личния живот ДРАЗНИ МЕ а тая нейна приятелка говорела 2;3 пъти с тях и плямпа кви били :booooomb: :booooomb: :booooomb: аре ся кажете как да убедя майка ми в обратното а тая нейна приятелка точно с фяшунчеатата ми вика да съм ходела щото моля ти се били светсни...... викам ХУЙО МИ ДА ХОЙ С ТЕЗ ПЕЕРАСИ МАМА ИМ АЗ НЯА СТАВАМ к***а...........

универсално решение "най-новия модел брадва.. само сега промоционална цена от 9.99*** ако се обадите ф следващите 15 мин получавате и кутия бисквитки ^^ " трепе родители сякакви .. опа вредители ...

*** без ддс :roll:
+ доставка???

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:18
да... по коледа стават чудеса ;-)

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:28
хахаха зиам

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:32
да... офертата важи в следващите 15 мин ...
пс не се впрягай толкова бре ;/

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:34
каак да не се впрягам.... ще ми избира тя приятелите за кфо се мисли

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:36
амм за твоя майка ... просто се притеснява ...то брадвата е за приятелката :evil: набучия на шиш и е мариновай за нова година :shock:

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:39
хахах няа как ще има меле тя майка ми вярва само на приятелките си аз кфо съм тук в тая къща... не мога да изказвам мнението си, никой не ме излушва.... оф когааа ще купят шибания апартамент да се умитам :cry:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:43
премести се ф нас :smt008 хаха

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:45
ида хахаха ако има алкохол ида :grin:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:49
има бисквитки
бтв : елмо рлз

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:53
ооооо щом бисквити :D :D

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 09:55
е добре ;-)

SeaEatsShips
12-26-2007, 09:57
8) O:) O:) O:) <----------- toq mqza na men

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 10:00
хааа дам .. :shock: тоя намен ьаьаьахах

SeaEatsShips
12-26-2007, 10:04
мн си готин хахахха O:)

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 10:21
dam znam :D xaaxax i ti nqh

SeaEatsShips
12-26-2007, 10:38
красавци ко а се прай такава ни е съдбата

Decu
12-26-2007, 10:48
Искате ли да ви оженя? :D

Hello_Kitty777
12-26-2007, 10:55
Ми...според мен седни малко с нея и и обясни че с тея хора ти е гот и ти е весело че това е твоята среда и там се чувстваш щастлива.Кажи й че ако се събереш с други "прилични деца" няя да се чувстваш по същия начин както сега и ше се сдухаш много гадно (нялви такива работи и кажи) .Ми моята ми направи забележка заради една моя фр че била се надупчила кат дърт рокер и незнам си кво аз и казвам че тва ми в компанията и мн си я харесвам там си се чувствам на място...тя ми каза добре и каза само да внимавам какво правя...и така всичко се оправи :---) Дано да ти помогна в моята компания се срещат такива кат в твоята :wink: и много други де :P

SeaEatsShips
12-26-2007, 10:56
Искате ли да ви оженя? :D
не ми казвай че си поп-пънкар :D

Decu
12-26-2007, 10:58
Искате ли да ви оженя? :D
не ми казвай че си поп-пънкар :D

Моля? Това какво общо с питането ми имаше? :D
Но не, не съм xD

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 10:58
срещу известна доза алкохол :---)

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:00
Ми...според мен седни малко с нея и и обясни че с тея хора ти е гот и ти е весело че това е твоята среда и там се чувстваш щастлива.Кажи й че ако се събереш с други "прилични деца" няя да се чувстваш по същия начин както сега и ше се сдухаш много гадно (нялви такива работи и кажи) .Ми моята ми направи забележка заради една моя фр че била се надупчила кат дърт рокер и незнам си кво аз и казвам че тва ми в компанията и мн си я харесвам там си се чувствам на място...тя ми каза добре и каза само да внимавам какво правя...и така всичко се оправи :---) Дано да ти помогна в моята компания се срещат такива кат в твоята :wink: и много други де :P
аз съм обеснила и нейната приятелка понеже ги учила там преди 3 години представяш ли си и вече преценява що за хора са сега .. е аз преди 3 година бях баси лигавото лапе .... сега предполагам не съм де :D ама ми е писнало.. аз имам право на избор , мога да вземам сама решения не съм тръгнала да се друсам.... даже съм подобрила успеха си и пак и е криво на тая жена... после ми вика 'аз не съм песимист аз съм реалист' бати реалиста...

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:02
Искате ли да ви оженя? :D
не ми казвай че си поп-пънкар :D

Моля? Това какво общо с питането ми имаше? :D
Но не, не съм xD
няа ме разбереш... скоро се бъзикахме и измисляхме секви професии и ни хрумна поп-пункар даже и реплики му измислихме... не ми обръщай внимание аз съм от малкото перверзни, с извратено мислене тъпомалоумни хора хахахаа не че някои неша имаха нещо общо де ама аз си казах кфо съм чудовище мухахаа :D

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:03
срещу известна доза алкохол :---)
и малко амфети така за повдигане на душицата

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 11:06
зависи колко е лакохола

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:07
хахахах ще видим колко ще остане

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 11:12
ха да :grin:

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:15
мухахаа O:)

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 11:20
нях нях - спам ;/

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:21
у кофата сме кфо пък :D

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 11:24
дап дап /...леле колко тъпо ми стана ДЛ ...вазможно ли е човек да умре от скука

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:27
да един път видях светлината чесну ти казвам мн зловещо затва отидох да пия д ами стане весело...

TellMeYourName
12-26-2007, 11:35
Само един въпрос не си ли "бясна" щото май си момиче а от заглавието друго виждам :shock: :?

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:37
тоз пък и тя
за мен няма родове хахаха

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 11:38
да един път видях светлината чесну ти казвам мн зловещо затва отидох да пия д ами стане весело...

добре след дулги размисли се успокоих... аз сам идиот не човек =D> :smt003

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:39
tashaci ste
как успя да установиш....

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:40
да един път видях светлината чесну ти казвам мн зловещо затва отидох да пия д ами стане весело...

добре след дулги размисли се успокоих... аз сам идиот не човек =D> :smt003
хахаха :D по скоро сички са идиоти ти човек хахахаххаха какту мисли един фр

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:41
tashaci ste
как успя да установиш....
orakul sym
аз съм медиум и пак не установих какво ми има.. :S

SeaEatsShips
12-26-2007, 11:51
да ест не греши (ако не е напит)

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 14:21
установих ..човек неможе да умре от скука *от личен опит* :cry: ето защо някои хора прибягват до самоубиийство :smt119

SeaEatsShips
12-26-2007, 21:36
тез хора не са хора а емота..

SeaEatsShips
12-27-2007, 10:39
арее тук ще си изкарвам гнева.....

:booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: тяз за кфо взе да се мисли вече....... обула съм 2 различни чорапа взе да ми крещи че съм имитирала нзм си кой от компанията ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ИЗНЕРВИ МЕ КРАЙ ИДЕ МИ ДА И ЗАБИЯ ЕДИН РИТНИК У ЛИЦЕТЪ ДА СА РАДВА ЧЕ МИ Е МАЙКА ............ А НЕ ПИСНА МИИИИИИИ

Madness
12-27-2007, 14:38
:razz: да не ти пука,бееее 8-)
и аз много се дразна на приятелките на майка ми ... като я питах дали мога да си напрая обица на пъпа и тя вика еми не знам,ще видиме и оная приятелката й вика : "Тя иска да си напрай обица тама,та като минават дъртите ергени да я гледат тама " ии майка ми вика: оо нема шанс :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ShadyRecords
12-27-2007, 17:48
беее не си единствена и на мене майка ми и шибана и приятелка наталия ще ги вкарам в некоя кофа и ше ги нарежа най големите скандали стават за дето сам смъкнат с кърпи шапки ка4улки и т.н. за жена ми вика 4е била мърла кат мен и т.н аз ти казвам и наще ме вбесяват супер много и някой ден ще превъртя и не знам...

twix_91
12-27-2007, 17:57
арее тук ще си изкарвам гнева.....

:booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: тяз за кфо взе да се мисли вече....... обула съм 2 различни чорапа взе да ми крещи че съм имитирала нзм си кой от компанията ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ИЗНЕРВИ МЕ КРАЙ ИДЕ МИ ДА И ЗАБИЯ ЕДИН РИТНИК У ЛИЦЕТЪ ДА СА РАДВА ЧЕ МИ Е МАЙКА ............ А НЕ ПИСНА МИИИИИИИ

Да не ти пука бе!Ходи си както искаш и си пускаш МР3-то много силно и да си мрънка на стената :-D

SeaEatsShips
12-27-2007, 20:06
хахахах майка ми се оказала мн дребнаж човек :-o

SeaEatsShips
12-27-2007, 20:07
арее тук ще си изкарвам гнева.....

:booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: тяз за кфо взе да се мисли вече....... обула съм 2 различни чорапа взе да ми крещи че съм имитирала нзм си кой от компанията ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ИЗНЕРВИ МЕ КРАЙ ИДЕ МИ ДА И ЗАБИЯ ЕДИН РИТНИК У ЛИЦЕТЪ ДА СА РАДВА ЧЕ МИ Е МАЙКА ............ А НЕ ПИСНА МИИИИИИИ

Да не ти пука бе!Ходи си както искаш и си пускаш МР3-то много силно и да си мрънка на стената :-D
добра идея ще пробвам мерсиииииии :P

sexy&amp;crazy
02-20-2008, 18:47
Ама да не ти пука майкати какво мисли за приятелите ти. Тя и мойта са опитва да са меси ама не и обращам внимание-тя си мрънка,дрънка и ръси глупости ама не я слушам ваобще. Излизай си пък тя да свиква. Може и да я подразниш като и кажеш че и ти много не харесваш нейанта прияталка ама не и казваш нищо. Може и да помогне-с мойта стана и сега поне по-малко мъранка и дрънка :D
+1

mimsiii
02-23-2008, 14:06
О , да а аз за дето не съм учела и понеже съм в ново даскало - 8 клас иии .... майка ми само ми плямла "не те знам с какфи ДЕЦА се движиш , какви са им родителите ... ала бала " направо побеснявам ... :evil: :evil: :evil: :-x ама до сега не ми е забранявала да излизам с някой ... :)

Iviqna
02-25-2008, 18:13
И защо си толкоз нервна ?! Нещо не зацепих... хабиш си нервите за глупости маи маи :D

Rofl4e
02-25-2008, 19:28
Хич да ти не пука кфо мисли майка ти и приятелката аз като се обличам..като..нз кфо се едно съм от луната..и кфо се едно на моите фр да им забранят да се водят с мен (блуза черно и сиво на раета отгоре до положината една тениска щото мног ме кефи надписа,широки дънки,кецове в главата се едно съм бръкнала в контакта,цаиси колани абе..напрау.. :lol:

SeaEatsShips
02-25-2008, 20:16
не ми казвай че си емо :?

penkov87
02-26-2008, 05:17
tazi tema e tapa

TheRunaway
02-26-2008, 09:50
оооооооооооооооооооо много съм бясна на майка ми и нейната "приятелка"... ще тръгва да ми говори с какви съм се събирала ..... и понеже са с кецове и имат различен начин на мислене били изроди бе ай *&%&%&$$&*^^*(&*%^%^&*^&%&^$^%$%^$^** (тва са псувни) ся ще ми казват с кой да тръгвам (говоря за гадже) с кои да се водя ... абе вярно ми е майка ама пък няа право и тва да ми казва да ми се меси в личния живот ДРАЗНИ МЕ а тая нейна приятелка говорела 2;3 пъти с тях и плямпа кви били :booooomb: :booooomb: :booooomb: аре ся кажете как да убедя майка ми в обратното а тая нейна приятелка точно с фяшунчеатата ми вика да съм ходела щото моля ти се били светсни...... викам ХУЙО МИ ДА ХОЙ С ТЕЗ ПЕЕРАСИ МАМА ИМ АЗ НЯА СТАВАМ КУРВА...........
Последно момче или момиче си ? :D

BeBoNcHeTo
02-26-2008, 16:02
Кефи са на хората с които се събираш и кажи на майка си че не си малка и сама можеш да прецениш с кои да се събираш и с кои не

SeaEatsShips
02-26-2008, 17:23
вече хиич не и обръщам внимание правя квото зная! ..... :D

CaSsIe
02-26-2008, 17:53
охх и на мене постоянно ми повтарят, че комапнията ми влияяела зле, че били боклуци и т.н. ама мене какво ме интересува...пък и те наскоро се отказаха да говорят защото видяха, че нищо не се променя и няма да спра да се движа с тях... а за фешани не ми говори...всеки ден се сабират пред входа ми тея мазни педалчета и курвички надуват ми дива чалгия и се почва едно викане...баси се едно не могат да говорят нормално...лелеле избеснявам като се сетя! :-x

SeaEatsShips
02-26-2008, 19:14
охх и на мене постоянно ми повтарят, че комапнията ми влияяела зле, че били боклуци и т.н. ама мене какво ме интересува...пък и те наскоро се отказаха да говорят защото видяха, че нищо не се променя и няма да спра да се движа с тях... а за фешани не ми говори...всеки ден се сабират пред входа ми тея мазни педалчета и курвички надуват ми дива чалгия и се почва едно викане...баси се едно не могат да говорят нормално...лелеле избеснявам като се сетя! :-x
същото или мнооого мразя като почнат да се прегръшат и целуват все едно не са се виждали от 10 години ...... и по коридорите на даскало момичетата се изнасилват по парното ужас ... абе дай една приятелска прегръдка там кфи са тез лигни ужас..... :x

TheNewReligion
02-26-2008, 19:27
Ясно , но последно "бесен" или "бясна" ? 8-)

SeaEatsShips
02-26-2008, 19:46
и двете

asi_basi
02-26-2008, 21:37
Ако се кефиш с тайфата начи нямаш грижи.Ако майкати не я одобрява не й обрущай внимание. :smt001

To4no, ne i obra6tai vnimanie ili se opitai da razbere, 4e ne sa tolkova zle kolkoto si misli tq i priqtelkata i.

4eere6ka_kiss
02-26-2008, 21:59
Спокоо не се нирвирай !!! Всичко си има своето решение ! Не обръщай внимание на никой и гледай ти да си добре ! :D

hooliganka89
02-27-2008, 07:53
В такива ситуаций,просто клатя главата на майка,и си прая пак каквото си зная.Действа безотказно :-D

SeaEatsShips
02-27-2008, 12:18
В такива ситуаций,просто клатя главата на майка,и си прая пак каквото си зная.Действа безотказно :-Dсега действам на този принцип :D