PDA

View Full Version : Какво да правя с нея??



az17
12-23-2007, 16:37
Ами преди около 2 часа най-добрата ми пряителка ми каза че е влюбена в мен! Ние сме мн добри приятели от 3 години откакто учим заедно аз почнах да тренирам футбол тя ходеше с един от моя отбор и така се заедно в един клас и по цял ден заедно и станахме мн добри приятели и аз никога не съм гледал на нея като на нещо повече. Се и разправях там за момичетата кво съм правил и глупости както и тя ми разправяше и се заедно спали сме мн пъти заедно но само е така на едно легло тя мн пъти е оставава в нас. Имаше проблеми тея месеци и аз бях там за да и помогна и сега е скъсала с гаджето си и просто е уязвима и заради това ми каза това или поне така се надявам аз съм мн объркан и тя като ми каза Гошо обичам те и аз и викам е наталке и аз те обичам и ми вика не аз съм влюбена в теб и аз шах и седа и я гледам и само казах "Оу" и викам нати тфа онова казах нещо там да си останем само приятели и си тръгнах и сега незнам какво ще стане .. Аз съм влюбен в друго момиче с което немога да бъда тя го знае това и знае че съм несериозен и незнам защо ми го каза сичко това сега пак ще излизам и се чудя бяхме се разбрали да ходим в една кръчма аз са и пратих смс че няма да ходя там и незнам какво да правя с нея мн я обичам ама много и незнам дали да бъда с нея или не мн ви моля хелп като се прибера ще видя ко сте написали мерси мн !!

lonesome
12-23-2007, 16:42
Така и така нямаш други ангажименти към никой, както разбрах май си склонен да имаш с нея нещо повече от приятелство... нищо не пречи да опитате...

sasha_90
12-23-2007, 16:43
Ако искаш да сте само приятели говори с нея,друг избор нямаш.

Presley
12-23-2007, 16:45
Ако я харесваш като жена,бъди с нея.Но ако наистина я приемаш единствено като приятелка,няма смисъл.Ако тя наистина има по-такива чувства към теб,вероятно ще и стане доста гадно,още повече предвид факта ,че сте приятели и то блиэки.Но е по-добре да е наясно с истинските ти чувства,отколкото да я эалъгваш и да я мотаеш.Дано само това не срине и приятелството ви..

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 16:55
бяхме се разбрали да ходим в една кръчма аз са и пратих смс че няма да ходя там и незнам какво да правя

Прави всичко друго, но не се отдалечавай от нея...

BrUnEtKaTa91
12-23-2007, 17:06
EmI AkO PoNe ImAsH NeKvI ChUvStVa KuM NeQ PrObVaItE AmA AkO PrOsTo Q ImAsH Za SvOqTa NaI DoBrA Fr KaJi I KaKvO IzPiTvaSh KuM NeQ SmIsUl ChE IsKaSh Da StE SaMo Fr I Tn ZnAm ChE Na NeQ ShTe I E MnOgO GaDnO No VsE PaK Ti ViNaGi ShTe BuDeSh Do NeQ KaKvOtO I Da Se SlUcHi :wink:

mechtaq_za_teb
12-23-2007, 17:14
Еми от теб си зависи.Ако я харесваш като повече от приятелка нищо не ти пречи да опиташ с нея,ако не просто поговори с нея. :)

kael
12-23-2007, 17:19
"какво да правя с нея?" "секс"

ubuntu
12-23-2007, 17:39
Момче отивай при нея повярвай ми ако искаш да я запазиш .. щом ти е казала тези думи приятелството го няма ... ако не искаш да се мразите се хващай с нея ще я обикнеш . . + тва ще се чувствате много по сигурни щото си знаете и кътните зъби и ще ви е супер гот !
Ае успех!

LizZz
12-23-2007, 17:56
Пробвай се с нея - може да излезе нещо хубаво! :)

AnotherDay
12-23-2007, 18:01
Пич, ще съжаляваш ако се разделиш с нея сега, за това дайте си шанс. 3 години не са малко все пак, не ги преебавай само заради това, че те е страх да се впуснеш в нещо ново :wink:

az17
12-23-2007, 20:31
neiskam da q naranq a znam 4e 6te stane to4no taka za6toto sum adski neseriozen i da mnogo q obi4am i tq zna4i mn za men i sega neznam si4ko se promeni sled tova a predi malko az kato bqh navunka i tq mi zvuni i az tamun da digna i mi se izkliu4i telefona posle pak go vkliu4vam tq pak zvuni toi pak bateriqta mi padna i tq sega si e pomislila 4e i zatvarqm i neznam kfo da i kaja vijdam 4e e v skype az sum inkognito 6ot nz ko da i pi6a a tq 100% 6e mi pi6e .. si4ko se preeba sega ;(

Th3MaN
12-23-2007, 20:45
Недей да я отбягваш. Просто бъди с нея като приятел. Кажи и че за сега ще бъдете приятели за в бъдеще нещата та може да се променят. Недей да губиш приятел заради това. Не си струва. Кажи и че ти трябва време. Може това чувство е да е временно от нейна страна...

az17
12-23-2007, 20:54
ami az vinagi sum i bil priqtel 3 godini sme super dobri priqteli 6ot az momi4eta fr-ta nqmam imam no s pove4eto sum hodil i posle sme si ostanali fr-ta No tq nikoga ne sum go o4akval tova ot neq 6ot pff az i tq stranno e dori da si go pomislq tolkova mn znam za neq znam celiq i jivot vsi4ko koeto i se e slu4valo i kato se vidim vinagi ima kvo da si govorim i ne mlukvame.. i sega ineznam kakvo da i kaja sega se pusnah na liniq v skype i tq mi pi6e zdrasti tfa onova a az ni6to nz kfo da i kaja i dali da buda s neq ili ne

BrUnEtKaTa91
12-23-2007, 21:03
ami az vinagi sum i bil priqtel 3 godini sme super dobri priqteli 6ot az momi4eta fr-ta nqmam imam no s pove4eto sum hodil i posle sme si ostanali fr-ta No tq nikoga ne sum go o4akval tova ot neq 6ot pff az i tq stranno e dori da si go pomislq tolkova mn znam za neq znam celiq i jivot vsi4ko koeto i se e slu4valo i kato se vidim vinagi ima kvo da si govorim i ne mlukvame.. i sega ineznam kakvo da i kaja sega se pusnah na liniq v skype i tq mi pi6e zdrasti tfa onova a az ni6to nz kfo da i kaja i dali da buda s neq ili ne
Po DoBrE Ne I DaVaI NaPrAzNi NaDeJdI ShToTo AkO Ne Se PoLuChI I DvAmAtA ShTe StRaDaTe MnOgO TaKa ChE Po dObRe Si OsTaNeTe PrIqTeLi OtKoLkOtO VrAgOvE :wink:

az17
12-23-2007, 21:18
ami to ve4e nqma da sme priqteli az pff stranno mi e kak 6e e kakto predi prii polojenie 4e znam 4e tq me obi4a i ima 4uvstva kum men nikoga nqma da e su6toto.

midle
12-23-2007, 21:19
Попадал съм в същата ситуация , да ти кажя честно и аз не можех да разбера дали чувствата ми са били приятелски или други , но като и предложих да си останим само приятели , не само се скарахме а и разбрах че не съм я смятал само за приятел.

Така че по-добре го направи както по филмите и й дай шанс , защото тя много ще се нарани иначе пък и така или иначе от този момента на татък няма да се "най-добри приятели". ;-)

bbbb
12-23-2007, 21:30
ми ти сам каза,че момичето има проблеми..може би на тоя етап търси нещо по стабилно..нещо,което ще й дава пълна подкрепа...нещо като гаджето.Тя знае че ти си човек на който може да се разчита..все пак сте били мн добри фр 3 години..Ами ако тя действа импулсивно и след един месец реши че иска да сте само приятели..какво ще стане тогава? ще се разделите и дори и приятелството ще изчезне..така че според мен не бързай да действаш имате достатачно време..ако тръгнеш с нея сега рискуваш вашето приятелство..

az17
12-23-2007, 21:36
ima problemi tam tehnite se razvejdat otdelno tq trenira i se be6e kontuzila a be6e kapitanka i ot tam se qdosa 4e sa q smenili i t.n i az bqh do neq i vinagi sum bil do neq zna4i neini priqtelki sa mi se obajdali v 3 4 sutrinta i sa mi kazvali natali e mn zle f edi koq si diskoteka sme i az hva6tam edno taxi otivam i q pribiram .. slagam q na moito leglo i cqla ve4er sedq do neq.. ima6e vreme v koito izpitvah 4uvstva kum neq o6te v na4aloto i dulgo vreme misleh 4e az i tq sme pove4e ot priqteli no nakraq se primirih 4e ne e taka prosto tq e dosta oburkana sega a kogato ima6e problemi az bqh do neq .. i tq taka e precenila ..

bbbb
12-23-2007, 21:43
еми ти все пак си имал някакви чувства към нея...значи ако сега тръгнете сигурно тези чувства ще се възвърнат отново..но трябва да прецениш дали при нея не е някакво моментно състояние,което след известно време ще утихне, защото по този начин ще те нарани много..според мен не трябва да се страхуваш да говориш с нея..излизате още утре и трябва да си поговорите..били сте приятели толкова дълго време и мисля че сте свикнали да си споделяте...не виждам причина сега нещо да ви пречи.Искренноста ще е нещото което ще запази приятелството ви ако нещата не се получат..
поне аз така си мисля нз..

az17
12-23-2007, 21:50
taka imah no tova be6e v na4aloto i sega neznam neiskam ne6to seriozno neiskam 4uvstva i t.n Shot mi razbiha surceto vednuj tq be6e do men togava i sega a be neznam neiskam pak nekvi takiva 4uvstva preebvaciq liubov i t.n i nakraq fuck off hahaha prosto iskam da sme pak priqteli i si4ko da e kakto predi az i tq super (happy) i da se zabavlqvame no sigurno tfa nikoga nqma da stane pak

midle
12-23-2007, 22:04
От всичко казано досега явно ти става ясно че трябва да поговориш с нея и ако наистина си решил че сте един за друг да прецениш ситуацията и да избереш да се отдадеш или да приключиш всякакви взаимоотношения с нея , защото друг изход аз не можах да намеря :neutral:

gPa3HuTeJl
12-23-2007, 22:06
...но аз просто мисля, че ако се отдалечи от мацката - това ще е най - голямата грешка, която би направил.... за която ще с1желяваш след време(личен опит)...

az17
12-23-2007, 22:14
ami ne neiskam gadje sega smisul ni6to seriozno utre 6te se vidim i 6te i kaja 4e mn q obi4am no e po dobre da sme samo priqteli za da ne q naranq :) dali 6e mine ??

midle
12-23-2007, 22:31
ami ne neiskam gadje sega smisul ni6to seriozno utre 6te se vidim i 6te i kaja 4e mn q obi4am no e po dobre da sme samo priqteli za da ne q naranq :) dali 6e mine ??

Еми явно си решил че не искаш да я допуснеш до себе си :) уважавам това , искам да вмъкна че нищо няма да е както преди но все пак успех ;-) \:D/

az17
12-24-2007, 06:47
ami neznam kum 1 4asa imame sre6ta v edno kafe .. i neznam 4udq se dali da otida .. mnogo go obi4am tova momi4e tq e mn hubava no znaem si si4ko tq se durji 6ibano s mom4etata vurti gi po nqkolko az se durja gadno s momi4etata s koito hodq smisul ne gadno a prosto neseriozno.. i kak az i tq zaedno stranno e no po nqkakuf na4in mi se iska no edna fr mi kaza 4e ne e mn hubavo taka 6ot ni6to nqma da e kakto predi i bilo stranno i mn puti kogato mi e govorila nekfi ne6ta mi se e iskalo da q celuna no sym znael 4e si4ko 6te se preebe i taka sviknah s misulta 4e az i tq nqma da stane i sega si4ko se oburka .. :cry:

koalka
12-24-2007, 06:55
Няма смисъл да бъдеш с нея, ако си влюбен в друго момиче.Просто си оставате само приятели.Ще й стане гадно, но поне няма да я лъжеш, а ще си искрен с нея.

Krem4eto
12-24-2007, 07:03
Според мене ти в момента си много объркан,но все пак имаш чувства към нея...Отиди на срещата!Не я вързвай!Поговорете и на място решете какво ще правите!Това е моят съвет!

az17
12-24-2007, 07:19
ami toku 6to i zvunnah i i vikam Nati kvo stava 6e hodim li do halite i tq vika ne6to ne mi e dobre i nqma da izlizam i az are de i tq ne ne iam si rabota.. i mi zatvori :cry: oo da adski mn sum vliuben v drugo momi4e i mn go obi4am drugoto momi4e i natalka go znae tova samo 4e drugoto momi4e e ot kavarna a nie sme ot sofia .. tui 4e ni6to nqma da stane.. i nati ddz obi4am q e taka iskam se da e do men 6ot q obi4am uh mislq 4e tfa deto mi kaza i az iskam su6toto Na koleda stavat 4udesa..

Krem4eto
12-24-2007, 07:26
ami toku 6to i zvunnah i i vikam Nati kvo stava 6e hodim li do halite i tq vika ne6to ne mi e dobre i nqma da izlizam i az are de i tq ne ne iam si rabota.. i mi zatvori :cry: oo da adski mn sum vliuben v drugo momi4e i mn go obi4am drugoto momi4e i natalka go znae tova samo 4e drugoto momi4e e ot kavarna a nie sme ot sofia .. tui 4e ni6to nqma da stane.. i nati ddz obi4am q e taka iskam se da e do men 6ot q obi4am uh mislq 4e tfa deto mi kaza i az iskam su6toto Na koleda stavat 4udesa..
Отиди до тях!Непременно!Казала е,че не и е добре,тогава отиди там да поговорите!!!УСПЕХ!

BrUnEtKaTa91
12-24-2007, 07:40
ami toku 6to i zvunnah i i vikam Nati kvo stava 6e hodim li do halite i tq vika ne6to ne mi e dobre i nqma da izlizam i az are de i tq ne ne iam si rabota.. i mi zatvori :cry: oo da adski mn sum vliuben v drugo momi4e i mn go obi4am drugoto momi4e i natalka go znae tova samo 4e drugoto momi4e e ot kavarna a nie sme ot sofia .. tui 4e ni6to nqma da stane.. i nati ddz obi4am q e taka iskam se da e do men 6ot q obi4am uh mislq 4e tfa deto mi kaza i az iskam su6toto Na koleda stavat 4udesa..
Отиди до тях!Непременно!Казала е,че не и е добре,тогава отиди там да поговорите!!!УСПЕХ!
+1 \:D/

az17
12-24-2007, 07:41
nie sme v razli4ni kvartali i sme dale4e edin ot drug moga da otida ama nz kfo da i kaja ne mi biva mn v dumite ;)

sladku_bebzi
12-24-2007, 07:42
Едва ли ще й е лесно да бъде по цял ден с теб и да знае, че не може да те има.Така, че ако не се съберете е много възможно и приятелството да си загубите.Поне аз така го виждам.

az17
12-24-2007, 08:06
Знам няма да и е лесно и точно за това може би няма да е мн трудно да пробвам с нея то ние преди се едно си ходехме по цял ден заедно гушкахме се спали сме на едно легло се заедно си бяхме само без целуфки и секс.. тъй че няма да е мн по различно нали така

ice_f90
12-24-2007, 09:02
deistvai spored men vse pak ste priqteli a tq ima 4uvstva kam teb i do kolkoto razbiram i ti kam neq uspeh i ako ne riskuva6 moje cql jivot da sajalqva6 :)

ice_f90
12-24-2007, 09:03
i iskam da kaja ne6to na vsi4ki onesi koito sa ti pisali ebiq hora sexa nee nai vajnoto

az17
12-24-2007, 09:11
e ako riskuvam i q naranq i si4ko se preebe cqloto ni prqitelstvo 6te sujalqvam mnogo pove4e .. emi 6te hodim sega na kafe 6te se durja s neq kakto predi puk.. da vidim ko 6e stane

BrUnEtKaTa91
12-24-2007, 10:23
e ako riskuvam i q naranq i si4ko se preebe cqloto ni prqitelstvo 6te sujalqvam mnogo pove4e .. emi 6te hodim sega na kafe 6te se durja s neq kakto predi puk.. da vidim ko 6e stane
KuSmEt :wink:

az17
12-24-2007, 12:41
ами тя Се държа мн Странно и объркано почти нищо не Си казахме .. Седяхме гледахме Се хаха и нищо повече ... накрая я изпратих и Викам чао нати и тя чао и така тфа беше ВСичКО

sladkata_91
12-25-2007, 09:22
Ta v kraina smetka sega kakvo stana 4e mi e interesno hahaha

az17
12-25-2007, 10:09
ami ni6to ne sme govorili ot togava az q otbqgvam tq mi pisa po skype az i vikam iam rabota 6ti zvunna ne i se obadih i taka.. mislq 4e ve4e priqtelstvoto ni nqma da e kakto predi a puk sme i v edin klas i sega vakanciqta ai nqma se vijdame .. no po4nem li daskalo pff vseki den.. v kafeto ujas :cry: :cry: :cry:

Iv4eTy
12-25-2007, 12:05
Щом тъкмо е скъсала с приятеля си е доста уязвима... може затова да е решила че е влюбена в теб. А ти ако я обичаш, но само кат приятелка недей да бъдеш с нея, после ще и е още по-гадно.

az17
12-25-2007, 12:12
ami do sega sme si pisali v skype .. tq mi kaza znam kakuv si znam 4e luje6 i kakvo pravi6 s momi4etata prai6 gi sami da si govorqt no az sum bila do teb tolkova vreme i znam 4e ne si takuf i znam 4e moje6 da obi4a6 i iskam az da sum momi4eto do teb !! Hmm NA koleda stavat 4udesa mai i tfa 4udo 6te stane haha

mickelangelo
12-25-2007, 16:13
Бях на подобен кръстопът ... и тогава ми казаха следното :
"Обичай този който те обича, не този който те привлича"
което много ми послужи замисли се над този израз ..

az17
12-25-2007, 17:53
ama mene tq si me privli4a i to mnogo hubava e dobra e s men znam 4e me obi4a ami osven da probvam s neq

hatercrew
12-25-2007, 19:05
off be mom4e probvai be... zna4i momi4eto te obi4a pove4e ot koqto i da e bila druga vinagi e bila do teb i 4esno kazano 6te e kakto predi samo 4e s pove4e gyu6kane i celuvki tva e.. a ako ne probvai6 vinagi 6te si ostane vyprosa "kvo li 6te6e da e ako bqh trygnal s neq" :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

tuzaro
12-25-2007, 19:08
Ако няма кво друго да правиш цакайте карти 8-)

az17
12-25-2007, 19:14
ami neznam tq sega 6te zamine i 6te se vurne 4ak sled vakanciqta kaza 4e imala da misli za mn ne6ta i 4e i trqbva vreme i na men mi trqbva tui 4e neka zamine i 6te vidim ako mi lipsva i nemoga da spra da mislq za neq zna4i tq e momi4eto samo 4e az neiskam tq da me narani

MiMcHeToOo
12-25-2007, 19:56
neiskam da q naranq a znam 4e 6te stane to4no taka za6toto sum adski neseriozen i da mnogo q obi4am i tq zna4i mn za men i sega neznam si4ko se promeni sled tova a predi malko az kato bqh navunka i tq mi zvuni i az tamun da digna i mi se izkliu4i telefona posle pak go vkliu4vam tq pak zvuni toi pak bateriqta mi padna i tq sega si e pomislila 4e i zatvarqm i neznam kfo da i kaja vijdam 4e e v skype az sum inkognito 6ot nz ko da i pi6a a tq 100% 6e mi pi6e .. si4ko se preeba sega ;(

Ми обесни и го тва бе..

BrUnEtKaTa91
12-25-2007, 20:38
off be mom4e probvai be... zna4i momi4eto te obi4a pove4e ot koqto i da e bila druga vinagi e bila do teb i 4esno kazano 6te e kakto predi samo 4e s pove4e gyu6kane i celuvki tva e.. a ako ne probvai6 vinagi 6te si ostane vyprosa "kvo li 6te6e da e ako bqh trygnal s neq" :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
+1 \:D/

az17
12-26-2007, 08:25
ami az sum i go kazval tfa no tq mi kazva ti moje da si po razli4en tq naistina iska da e s men no az neznam kakvo iskam ..