PDA

View Full Version : transe music ??...



crazy_style
12-23-2007, 17:40
м ако има някой който слуша транс ПлС да каже от каде мога да си изтегля нещо ... и ако иска да каже някоя хубава песен щот скоро слушах 2-3 песнички а нямам фр дет слушат транс особено .. и затва питам тук .. ам надявам се темата да не се повтаря щот аз в тоз раздел мн рядко влизам и няам наблюдения
ам и мерси предварително :)

Anf3tamin4o
12-23-2007, 20:23
Тегли всичко на Тиесто бате
Armin van Buuren можеш да му изтеглиш от някъде ако ги има всичките епизоди от A State of Trance ........ Бяха около 20 Гигабайта

SpAcE_LaDy
12-24-2007, 03:33
EEE ТВА Е МОЯ СТИИИЛ! Не мога да живея без него.. извинявай, че ще те изкритикувам, но се пише TRANCE.. мн съм чувствителна на тая тема и просто не мога да търпя грешки :))))
Мога да ти препоръчам разни DJs, чийто песни/сетове да си свалиш... и отделни песни също..

ARMIN VAN BUUREN (DJ No1 В СВЕТА).. Всички епизоди на седмичното му шоу A State Of Trance.. те за сега са 331, всеки от тях по 2 часа дълъг..
ето и линк с Tracklist-овете от всеки епизод на ASOT http://stage.arminvanbuuren.com/?id=38
А може да го слушаш и на живо всеки четвъртък от 21:00 до 23:00 часа по online radio станцията от www.di.fm
.. свали Trance радиото..
Отделно на Армин си свали и песничките.. Burn With Desire е мн яка песен!
SYSTEM F (Ferry Corsten, Armin Van Buuren, Gouryella).. е нета има мн малко неща на System F.. ще ти дам един руски линк със всички песни на System F.. качени са в хостинги..
http://www.stavinfo.net/mp3/artist_system_f_5665.html

Разбира се и всичко на Ferry Corsten, той и Армин са ми любимци, мн са добри :)

Друго.. можеш да си свалиш на Gouryella - Gouryella, Gouryella - Walhalla и всички останали песни

Moonbeam - See The Difference (inside Mix)
Lio - Rapture
Solar System - Urban Shakedown
4 Strings - Catch A Fall
BT - Communicate
Cosmic Gate - Body Of Conflict
DJ Dado - Dreamscape
DJ Dado - The Same
Professional Losers - Crazy Sexy Hypnotic
Barthezz - On The Move
Music Instructor - Electric City

Всичко на ATB, Paul Van Dyk, Cosmic Gate, Tiesto, Ian Van Dahl, Yahel, PPK, Barthezz (класика е), Dj Dean, Music Instructor, Astral Projection, Cosmic Gate, Sun Project, Nu NRG

Всичко това, което ти изброих по-горе е предимно Vocal и Progressive Trance.. има иоще подстилове на транса и ако те интересува можеш да прочетеш в Wikipedia.. пише всичко за Trance музиката :)

Дано съм помогнала :)

crazy_style
12-24-2007, 14:16
wow ami mersi.. pomogna mi ... i sori 4e sam go oburkala az taka neskoposano pi6a :(
m popr hi4 ne slu6am razni takiva stilove i zatva malko sam neorentirana.. mersi mnogo :)
ako ima drugi da kazvat :]