PDA

View Full Version : Защо така ?



neznaq
12-23-2007, 19:33
Много ми е мъчно следното нещо-моята никога не харесва снимки с мен постоянно се оправдава,че не е излязла хубава,никога не си е слагала или писала нещо за мен в скайп ил ив аха или където и да е,хвали ми се с кое момче се снимала и направо вече :cry:

mir4ovski
12-23-2007, 19:36
boje gospodi tva li e nai vajnoto za teb?

AFT
12-23-2007, 19:37
Щот си тъп кроасан. :shock:

Anf3tamin4o
12-23-2007, 19:37
Ми това е гадно ако се обичате да ти казва с кой се била снимала и била излезнала хубаво а с теб да не е.А относно това за скайп са глезотийки.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-23-2007, 19:38
Уаааау :shock:
И понеже вие сте заедно от 728462 дни и не е нормално да си живее донякъде свободна. Та от колко време сте заедно?

Anarion
12-23-2007, 19:54
Може просто за разлика от повечето кифли да не обича демонстративно да си показва гаджето "публично". А за снимките - какво толкова, ако наистина не й харесва как са излезли -> тогава я карай да се снимате повече :D

crazy_style
12-23-2007, 19:58
baa i az mn mrazq da se snimam s gajeta.. ostai q na mira , snimaite s eotvreme na vreme i tq se 6a si haresa nqkoq snimka...
puk moje i ti da si grozen i da ne iska da te pokazva pred horata .. znai6 li.. :)

comics
12-23-2007, 20:31
:D axhuaxhauxh не мога повече :grin:

MiMcHeToOo
12-24-2007, 10:30
Щот си тъп кроасан. :shock:

Или кифла може би.. :wink:

koalka
12-24-2007, 10:36
Да, разбирам го.И на мен би ми станало кофти - да нямаме една обща снимка и да не излиза хубаво само с мен, а с другите - да.Щом се хвали наляво и надясно...

sladkoto_neli
12-24-2007, 10:58
еми наистина е тъпо и кофти да ти демонстрира че се снима с други момчета но поговори с нея и я питай защо го прави.а за другото може би на тебе това ти прави впечатление но за нея може да е тъпо да пише някаде нещо за теб.пък и както казаха по нагоре може да не иска да си показва публично гаджето

lonesome
12-24-2007, 11:10
бе.... вариантите са два: или и го казваш и се надяваш нещо да се промени или си оставяш нещата така и докато сте заедно все ще си траеш! в смисъл... моята най - добра приятелка прави същото, снима се с мен, ама снимките никога не и харесват, но затова пък на скайпа и постоянно стои нейна снимка с другата и приятелка заедно с лигаво настроение от сорта на "много си те обичам" или нещо такова... в началото много се дразнех и тормозех, после разбрах, че е нещо незначително... така или иначе приятелката и по - хубава от мен, защо да не се снима с нея? важното е, че винаги се интересува от мен и моето мнение първо, аз съм човека, с който споделя и т.н....

punkrock
12-24-2007, 11:31
МОже да е с няколко момчета и затва да не иска да те показва никъде, за да не разберат.
А тея с които се е снимала да са и другите авери дето ходи с тях едновременно докато е и с теб! :D :D 8-)

AFT
12-24-2007, 13:06
Щот си тъп кроасан. :shock:

Или кифла може би.. :wink:


Не,не. Кифли са момичетата, кроасани са момчетата. :-D

kifla
12-24-2007, 22:09
Щот си тъп кроасан. :shock:

Или кифла може би.. :wink:


Не,не. Кифли са момичетата, кроасани са момчетата. :-D
Май имате нещо против моя род а :-D :-D :-D
Таа по темата.... значи може наистина да не се харесва на снимките и да не пише по скаипове и т.н неща за тебе просто защото не е лигава кукла като повечето ...я се стегни какво толкова като не е написала нищо ?!?Голяма работа :-|

neverand
12-25-2007, 21:53
ми питай я що така прави...може би не те харесва теб в снимка,а ...кофти вариант,но се случва :)