PDA

View Full Version : Смаляване на снимки



AllThatIwant
12-23-2007, 19:44
Трябва да смаля едни снимки но вабще не съм наясно .. малко помощ няма да ми е излишна 8-[

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Decu
12-23-2007, 19:50
Най-лесно е с пейнт :)
Изображение :arrow: разтягане и накланяне/второто/ :arrow: после пипаш само първите две правоъгълничета/хоризонтално, вертикално/, желателно е цифрите да са еднакви.
Май е това :)

BluE_s
12-23-2007, 20:31
а ако не стане с пеинта пробвай с Irfan View :) :) :)

CaSsIe
12-26-2007, 08:49
Ами аз снимките си ги смалявам в това сайтче :arrow: www.shrinkpictures.com доста е лесно, мисля че ще се оправиш =;

DisciplineAndOrder
12-26-2007, 19:34
Най-лесно е с пейнт :)
Изображение :arrow: разтягане и накланяне/второто/ :arrow: после пипаш само първите две правоъгълничета/хоризонтално, вертикално/, желателно е цифрите да са еднакви.
Май е това :)

да,с Пейнт е най-лесно... :wink:

MajeStic
12-26-2007, 20:47
Най-лесно е с пейнт :)
Изображение :arrow: разтягане и накланяне/второто/ :arrow: после пипаш само първите две правоъгълничета/хоризонтално, вертикално/, желателно е цифрите да са еднакви.
Май е това :)

да,с Пейнт е най-лесно... :wink:

А защо аз не намирам направо да си задам пикселите и то да ми го направи на толкова? Защото няма. Не мерси. Предпочитам си Irfan View пък да си ми ги прави както трябва(: Бая по голяма играчка си е да натъкмя някоя картинка на определени пиксели (:

XceSS
12-26-2007, 22:46
Аз не мога да разбера как искаш да я смалиш като МБ или като пиксели.Аз ако искам да ги правя по малки/големи си ползвам Dema image resizer ама трудно се намира сериен номер за нея.Иначе е страшна пишеш си пикселите и ти я прави точно толкова :D :D

`Death`Whore``
12-27-2007, 06:39
Ако снимката е 90/1000, как ще бъде препоръчително двете да са еднакви? И аз предпочитам Ирфан-а, защото не променя снимката.

krisi_l@loka
12-29-2007, 14:23
VSO Image Resizer ;) Пробвай с нея, мен ми свършва добра работа...пък и си избираш размера, който искаш ;) Лесна и удобна е =)/ Потърси я в www.download.bg :)