PDA

View Full Version : За или против продажбата на пиротехнически средства.....



Special K
12-23-2007, 19:56
....по сергии на улиците ? Мнения, възражения ? Предложения ?
Аз лично смятам че повечето хора сами са си виновни за инцидентите и смятам за редно да се продават навсякъде по прзниците, защото се обезмисля да биеш път през половин София само за да отидеш до специализиран магазин....

GLeZoRanA
12-23-2007, 20:02
За !
Който е малоумен да стой далече от тях :-D

TellMeYourName
12-23-2007, 20:05
Твърдо ЗА !

evil_lady_in_black
12-23-2007, 20:07
Аз съм също ЗААА , въпреки , че бая съм си патила ...

tuka6na
12-23-2007, 20:13
Ако не е по сергийте...ще е под сергийте. :? Като всяко забранено нещо.Не съм против.И какво значи това ,че всеки си е виновен. :D Че то никой не е застрахован. :-|

ЕPu
12-23-2007, 20:24
Да, никой не е застрахован, ама има и толкова умопобъркани индивиди, дето не знаеш как могат да се осакатят от една пиратка примерно. Но по принцип ако се внимава всичко би трябвало да е наред, така, че съм за...

Disrespect
12-23-2007, 20:27
емм пследнта колед минхаме брз ткива неаш и пакй сатна якои

DisciplineAndOrder
12-23-2007, 20:46
За.


Но аз лично никога не бих работила с подобни средства

hacshepsut
12-23-2007, 20:55
ЗА!!За малките деца има родители които да ги контролират.А вече за големите деца положението е неспасяемо. :neutral: Не се правете на смели като държите пиратката или там каквото и друго да е дълго време в ръка или други такива,нищо не доказвате само ще си ходите без пръсти!!! \:D/

zloto
12-23-2007, 20:59
Против. Те са една от причините, поради които не харесвам Коледа и Нова година... "прекрасните" ми съседи ми проглушават ушите с гадните пиратки, въпреки че са си патили от тях доста пъти... кефя се на фоерверки и разни такива, но пиратките са ужасни O:)

FelisDirus
12-23-2007, 21:07
ЗА!!За малките деца има родители които да ги контролират.


Ти като му дадеш 2лв за закуска знаеш ли го дали ще яде, или ще изприпка на първата сергия да ги даде за пиратки?

В квартала ми има едни малки гнусни и противни червеи (5-6 клас), които се сцепват да гърмят. И аз (както по принцип съм нервна, агресивна и нямам навика да сдържам емоциите си) на 2-3 пъти щях да им смачкам кофите, щото ме вбесяват! По цял ден 1 сюрия лапета гърмят! гррр.. ей затова съм против - създават излишни главоболия.

Да направят пиратки, които не гърмят! Тогава всичко ще е 6. :D

Val4etoO
12-24-2007, 00:41
Protiv!!! ](*,)

RoyTheReaper
12-24-2007, 15:33
ЗА!!За малките деца има родители които да ги контролират.


Ти като му дадеш 2лв за закуска знаеш ли го дали ще яде, или ще изприпка на първата сергия да ги даде за пиратки?

В квартала ми има едни малки гнусни и противни червеи (5-6 клас), които се сцепват да гърмят. И аз (както по принцип съм нервна, агресивна и нямам навика да сдържам емоциите си) на 2-3 пъти щях да им смачкам кофите, щото ме вбесяват! По цял ден 1 сюрия лапета гърмят! гррр.. ей затова съм против - създават излишни главоболия.

Да направят пиратки, които не гърмят! Тогава всичко ще е 6. :D

Аз на млади години бях такова лапе. :D

И сега много обичам да гърмя и ще се изнервя много ако ги забранят.

FelisDirus
12-24-2007, 16:03
ЗА!!За малките деца има родители които да ги контролират.


Ти като му дадеш 2лв за закуска знаеш ли го дали ще яде, или ще изприпка на първата сергия да ги даде за пиратки?

В квартала ми има едни малки гнусни и противни червеи (5-6 клас), които се сцепват да гърмят. И аз (както по принцип съм нервна, агресивна и нямам навика да сдържам емоциите си) на 2-3 пъти щях да им смачкам кофите, щото ме вбесяват! По цял ден 1 сюрия лапета гърмят! гррр.. ей затова съм против - създават излишни главоболия.

Да направят пиратки, които не гърмят! Тогава всичко ще е 6. :D

Аз на млади години бях такова лапе. :D

И сега много обичам да гърмя и ще се изнервя много ако ги забранят.


Имал си късмет, че не си срещал "кака" като мен, защото много бой си щял да ядеш. :D

Като знам моя брат как съм му мачкала физиономията заради тия пиратки...

DieselBlood
02-12-2008, 15:29
аз лично съм ЗА макар че съм на 14 и пак ме е страх
а тва че има някви тъпи хлапета които си провят на газари и държат пиратката в ръце на тях никоъ не им е виновен

RoyTheReaper
02-12-2008, 15:30
аз лично съм ЗА макар че съм на 14 и пак ме е страх
а тва че има някви тъпи хлапета които си провят на газари и държат пиратката в ръце на тях никоъ не им е виновен

Оо, голяма е гъзария. Аз като хвана пиратката и ходя тежко. :razz: