PDA

View Full Version : Проблем с Nero



gogom34
12-23-2007, 22:23
имам проблем с програмата ми Nero (тази с която си записвам дисковете) и така нещо напоследък не могат да ми се записмат нищата както трябва на диска
като ми е говов записаният файл на диска - на сиди-то като сложа диска си чете файла, но като го сложа на двд-то неще да си разчете записаното нещо
въпроса ми е как да си оправя нещата,че като си записвам филм, музика да ми чете и на двд-то (преди можеше, но вече пробвам с втори диск и неще да ми прочетефайла като и в двд-то)

да си тегля нова програма или.....

ааа да не забравя е сега пак пробвах с нов диск и като ми се запише диска пак не го прочете на двд-то, и след като свърши записването ми се показа нещо, но не го помня как се казваше нещо с Wizard започваше

MajeStic
12-24-2007, 05:47
Ако записваш .avi филми е възможно да не ти прочете някой, защото не всички ги правят със DivX кодека. За музиката не знам. Аз си записвам от Nero StartSmart през "Data DVD" и всичко си става точно. И когато записваш диск не го пържи на max. За CD използвай скорост 24x, а за dvd 4x/6x.

gogom34
12-24-2007, 07:45
e ще пробвам, но,ако и това не стане...,
защотоо нали ти казвам записва си се диска, но на двд-то не го чете
а на компа си излиза всичко както прябва
и след като се е записал диска ми се показва нещо като приъгълник на монитора име питаше нещо, но не го запомних нещо от рода на
NeRo.....Wizard (беше заглавието),

и сиг ми е влязал някакъв вирус в копма за да става така,
защотото преди тоя проблем го нямах

MajeStic
12-24-2007, 09:37
Еми докато не го запишеш това съобщение с триъгълничето няма как да ти кажем...

gogom34
12-24-2007, 19:14
като си включа компа в долният десен ъгъл ми се появява една иконка в формата на CD Drive (E:) и без да доближавам мишката си до иконката тя ми изписва следното
You have files waiting to be written to the CD.
To see the files now, click this ballon и над това имам един ''X'' (и това нещо и малко правоъгълниче)
А като натисва иконката ми се скрива от мястото където се е появила (в добният десен ъгъл) и ми се отваря папка F и в тази папка има др папка,
която е наименована AVOne Export, а над тази папка пише Files Ready to be writen to the cd, но тази папка изглежда някак си бледа сравнение с обикновенните папки
и като я отворя тази папка (AVOne Export) тя е празна, но на address bar-a ми се изписва C:\Documents and Settings\Local Settings\Application Data\Microsoft\CD Burning\AVOneExport

мисля, че това и свързано с проблема на записвачката