PDA

View Full Version : ПОМАГАЙТЕ СПЕШНО



AnotherDay
12-23-2007, 21:48
Колко пари е едно медальонче което се отваря и могат да се слагат снимки вътре ? Къде могат да ми сложат снимките ? Как да ги изкарам ? Да отида на фото и да им кажа че ми трябват за медальон ли? помагайте :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zagorql
12-23-2007, 21:50
направи си медальон от стар часовник със верижка, изрежи снимката и я сложи. И ето така вие си имате чисто нов и супер оригинален медальон със снимка, честито!

AnotherDay
12-23-2007, 21:57
Ами аз искам точно медальон да е , пък и часовник нямам.

comics
12-23-2007, 22:07
kupi si ;]

AnotherDay
12-23-2007, 22:09
Стига сте се ебавали искам да направя най-добрия подарък на най-любимия човек но винаги го измислям в последния момент.
Каква е цената долу горе на синджирче + сърчице което се отваря ??

w0sh
12-23-2007, 22:16
kupi si ;]

Я комикс другарче как е ще нападаме ли хаповете таз ваканция....?

comics
12-23-2007, 22:30
гледам да го карам на чисто вече, че на димас август месец едва не глътнах плувката 0т един 2ен долар :)

BluE_s
12-23-2007, 22:30
Стига сте се ебавали искам да направя най-добрия подарък на най-любимия човек но винаги го измислям в последния момент.
Каква е цената долу горе на синджирче + сърчице което се отваря ??
що не излезнеш утре да потърсиш и друг път си прави сметка и по-рано измисляй подаръците! :)))

comics
12-23-2007, 22:34
за да е интересно :-P

BluE_s
12-23-2007, 22:37
за да е интересно :-P

Charlotte_the_Harlot
12-24-2007, 01:41
Някой магазин за бижута, за сребро (ако е сребърно ще е по-скъпо), сувенирен магазин. Не повече от 5 лв би трябвало да ти струва. А снимките според мен трябва да са портретни. Ако те питат какви точно - кажи че е за медальон.

Krem4eto
12-24-2007, 07:11
Колко пари е едно медальонче което се отваря и могат да се слагат снимки вътре ? Къде могат да ми сложат снимките ? Как да ги изкарам ? Да отида на фото и да им кажа че ми трябват за медальон ли? помагайте :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Хм,мисля на едно място бях видяла около 30лв. струваше,ама явно зависи дали е сребро,злато или пък бяло злато...

BrUnEtKaTa91
12-24-2007, 07:26
Някой магазин за бижута, за сребро (ако е сребърно ще е по-скъпо), сувенирен магазин. Не повече от 5 лв би трябвало да ти струва. А снимките според мен трябва да са портретни. Ако те питат какви точно - кажи че е за медальон.
SuGlAsNa SuM S TeBe \:D/

AnotherDay
12-24-2007, 16:45
Намерих перфектното 8) 8)
Мерси на всички които ми помогнаха, а всички които не се отнесаха сериозно да си гледат работата :-)

kifla
12-24-2007, 18:53
Абе кви са тия тъпи теми дето ги пускате немога да схвана ....тжа не са теми за тоя форум !!!?!??!?! Я се позамислете като ги пишете тия простотиии ...има магазини въви пък попитай !!!! :evil:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 18:57
Намерих перфектното 8) 8)
Мерси на всички които ми помогнаха, а всички които не се отнесаха сериозно да си гледат работата :-)
Весели празници! \:D/


Абе кви са тия тъпи теми дето ги пускате немога да схвана ....тжа не са теми за тоя форум !!!?!??!?! Я се позамислете като ги пишете тия простотиии ...има магазини въви пък попитай !!!! Evil or Very Mad
Абе какви са тези реакции спрямо хората? Затова е този форум, за да си помагаме... Мота единствена забележка е, че подаръци се търсят по-рано ;)

kifla
12-24-2007, 21:23
Намерих перфектното 8) 8)
Мерси на всички които ми помогнаха, а всички които не се отнесаха сериозно да си гледат работата :-)
Весели празници! \:D/


Абе кви са тия тъпи теми дето ги пускате немога да схвана ....тжа не са теми за тоя форум !!!?!??!?! Я се позамислете като ги пишете тия простотиии ...има магазини въви пък попитай !!!! Evil or Very Mad
Абе какви са тези реакции спрямо хората? Затова е този форум, за да си помагаме... Мота единствена забележка е, че подаръци се търсят по-рано ;)
Едва ли форума за любов е бюро справки : абе колко ще ми излезе да си купя чорапки с еленчета ? :razz: