PDA

View Full Version : Какво да и подара за коледа ?



Nub_Cake
12-24-2007, 07:13
Здравейте, знам че има други такива теми но те не отговарят на моя въпрос... се пак всеки човек е различен :-D


Ние сме двойка вече 1 година и много се обичаме... (почти една година 7 януари е правим се тая) ии.. хубаво успях да и намера подаръци за свети валентин и рожденния и ден но за коледа останах без идей :cry:
Тя... няма кой знае какви специални интереси и би се зарадвала на всичко сладко и тн... но се пак се колебая дали да и зема такива работи като плюшки и тн :smt001 дайте други идеи сякакви от бижута до каквото се сетите :twisted:

Благодаря ви предварително. И весели рпазници на всички :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 07:32
Здравейте, знам че има други такива теми но те не отговарят на моя въпрос... се пак всеки човек е различен :-D


Ние сме двойка вече 1 година и много се обичаме... (почти една година 7 януари е правим се тая) ии.. хубаво успях да и намера подаръци за свети валентин и рожденния и ден но за коледа останах без идей :cry:
Тя... няма кой знае какви специални интереси и би се зарадвала на всичко сладко и тн... но се пак се колебая дали да и зема такива работи като плюшки и тн :smt001 дайте други идеи сякакви от бижута до каквото се сетите :twisted:

Благодаря ви предварително. И весели рпазници на всички :D
Весели празници и на теб! И нека се захванем с поредната тема за коледни подаръци...
Пак навреме си се сетил, можеше чак утре да питаш за идеи :D Та... може да й вземеш някое сребърно синджирче с медальонче сърце да речем, има и с животинки, стига да намериш това, което тя харесва. Можеш да вземеш някоя от онези стъклени топки, в които, като ги обърнеш, завалява сняг. Към нея можеш да подариш от специалната селекция на бонбони "Мерси" и да й кажеш, че ти е било много сладко с нея. А ако искаш наистина да се постараеш, бонбониерите на Линд са върховни... Ако обича да чете, можеш да я зарадваш с някоя книжка, може пък например да е с любовна поезия или цитати. Ако обича музиката, можеш да я зарадваш с някой оригинален диск на любим изпълнител/група. А пък можеш просто да я обсипеш с конфети и да й кажеш колко я обичаш... Има всякакви идеи, ако размърдаш малко сивото вещество, може и да ти хрумне нещичко интересно.
Успех! ;)

MakeMeLaugh
12-24-2007, 07:39
Ами аз на моята снежанка :P ще й подаря един парфюм Pure Blanca от Avon.
Не е нещо кой знае колко оригинално, но отдавна ми приказва за него и знам, че много го харесва, пък и точно гледам, че няма парфюм сега, пък й се иска и затова реших това да е подаръчето. :smt008

be.happy
12-24-2007, 08:21
Moje da i podari6 ne6o sinvoli4no nqkoe surce :smt007 .... a moje i nqkoq xybava plushena igrachka :P

Oriqna
12-24-2007, 08:55
Аз на моето момче ще му подаря една рамка с наши снимки,които като погледне винаги да се сеща за мен... не е много скъп подарък но е със сантиментална стоиност.Може и ти да измислиш нещо такова да не е безкраино скъпо,но с което да се сеща за теб щом го види ти каза че тя няма кои знае какви специални интереси това ти дава голям избор ;-)

vodka_f
12-24-2007, 09:12
много ме мъчи тази тема :cry:

n_ivajlova
12-24-2007, 12:43
на моя батку..ще му подаря чаша с наша снимчица и пише обичам те :smt007 :smt007 :smt007 също мн хубав подарък :-D

gPa3HuTeJl
12-24-2007, 13:49
Опаковай се в един голям кашон и и се подари... :oops:
Имаше една реклама на Кока Кола... с1що като тоя... !! :-P

MoHuTo
12-24-2007, 15:15
Ами аз на мойто чоченце му взех едно парфюмче и разни др дреболиийки, ама те са тайна :oops:

Sharpey
12-24-2007, 20:50
Подари й парфюмче или плюшено мече или някаква сребърна гривничка или синджирче или обеци :) Аз останах много разочарована от подаръка на моя приятел, но както и да е...ОБИЧАМ ГО, тъпо е да му правя проблем, заради някакъв подарък!!!

PaBuHa
12-25-2007, 21:55
napulni ot svoeto vulshebno pitie v chashka i i dai da si piine ili ako iska naprao ot cheshmata

DiTko
12-25-2007, 21:59
Опаковай се в един голям кашон и и се подари... :oops:
Имаше една реклама на Кока Кола... с1що като тоя... !! :-P
Велико :razz: