PDA

View Full Version : може би е малко неумесно



fillis
12-24-2007, 08:09
ZDr na vsi4ki pi6a vi za6oto imam nujda ot malko pomo6t.Mrazq koleda znam towa vi zvu4i ujasno pr q mrazq za6oto vinagi na neq se 4uvstwam samotno nqmam si nikoi nz kakwo da pravq.Dori i priqteli te mi ne s men a sa po sela ili 4ujbina nqma s koid a izlezna .Dnes redih elhata i towa ve4e mi se struva tapo kato nqmam 4ovek do sebe si .Iskam da se po4uvtwam 6tasliva i ne sama pr mi e super depresira6to.Pl kajete nqkoi i drug savet kakwo da napravq za da si prekaram dobre ? 8-[

be.happy
12-24-2007, 08:17
E nqma6 li semeistvo ponqkoga i s tqx e zbavno....Ako si tolkova samotna izlez samo razxodise v snega i tka ....Ne e nujna vinagi kompaniq 100 choveka za da si vesel moje da pravish mogo nesha sama \:D/ \:D/

Oriqna
12-24-2007, 08:48
Според мен коледа е семеен празник просто остани със семеиството си и не се настроиваи негативно... ще видиш че няма да е толкова лошо нормално е че приятелите ти са си по селата защото може би и те са при семеиствата си... :smt114 :smt114

ice_f90
12-24-2007, 08:49
ami da si kaja i az te razbiram za6toto i az se 4uvstvam taka na koleda dori tazi godina ne ukrasih v ka6ti priqtelkite koito sa sestri i pri tova blizna4ki zaminaha pri baba si i dqdo si v edno mn krasivo selce blizo do ba4kovo no gi razbiram nqma s koi da izlizam na vanka a na6te sa si v ka6ti i do bezkrainost me iznervq no ne se predavam drajse i ti fillis tova 6te mine i pak 6te si s priqtelite si ne obra6tai vnimanie 4ee koleda ili koito i da e bil praznik :)i be.happy sa6to e dava hubav savet uspeh

vodka_f
12-24-2007, 08:56
еми аз преди се задоволявах с компанията на нашите,а една приятелка не я пускат да излиза седи си в тях и гледа филми до скъсване,но така или иначе празниците ще свършат :?

feelthless4o
12-24-2007, 09:31
:-# Ми , кфо да ти кажа , мен никога не ми е пукало за това. Ся е коледа и нямаме елха у нас , просто не мисля че тфа ще придаде някво особено настроение у мен. И аз се чувствам самотен , никога не съм изкарвал празниците със фр-та. Така че не се безпокой :wink: Гадно е , разбирам те , но прави като мен - пусни си Линкин Парк до дупка и коледата ша ти е последното нещо за което ти дреме ;-) :| :| :| :-$

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 09:39
Ами аз си имам любим, имам си и приятели, имам си семейство... Идилия, нали? Само ако не беше брат ми, който реши да ходи както винаги като малоумен бронтозавър и да стъпче подаръка за любимия човек, след това, когато му се скарах, да не чуя нито 1 "извинявай", а и на всичкото отгоре "Ей сега как щях да те ударя, ако не се бях сдържал...". Да не говорим, че е 2 години по-малък от мен, но пък е 183 санта, при моите 168. Защо се ядосвам толкова ли? Ами затова, защото той за един миг прецака неща, за които съм се старала със седмици, в които съм вложила част от душата и сърцето си, с които са били свързани мечтите ми напоследък. След това се изпокарах по 2-3 пъти жестоко с майка си и с баща си. Какво остана? Изпаднах в такова настроение, че усмивката на лицето ми (имам предвид истинската) щеше да е чудо. Не съм излизала, а и не искам. Сякаш като стъпка това, в което съм вложила толкова грижи, стъпка и сърцето ми. А очаквах тази Коледа да е най-хубавата, ама както се казва - шанс...

Nub_Cake
12-24-2007, 10:03
ZDr na vsi4ki pi6a vi za6oto imam nujda ot malko pomo6t.Mrazq koleda znam towa vi zvu4i ujasno pr q mrazq za6oto vinagi na neq se 4uvstwam samotno nqmam si nikoi nz kakwo da pravq.Dori i priqteli te mi ne s men a sa po sela ili 4ujbina nqma s koid a izlezna .Dnes redih elhata i towa ve4e mi se struva tapo kato nqmam 4ovek do sebe si .Iskam da se po4uvtwam 6tasliva i ne sama pr mi e super depresira6to.Pl kajete nqkoi i drug savet kakwo da napravq za da si prekaram dobre ? 8-[

Коледа е семеен празник, не е като нова година и тн. На него можеш и БИ ТРЯБВАЛО да изкараш супер само с семейството си. Се пак защо е бъдни вечер ? Няма да отидеш на ерсторант с приятеля си или на бар с компанията по случай коледа.... тва никой нормален човек не го прави... поне не и христианите :evil:
Препоръчвам ти да се стегниш и да си щаслива че имаш семейство :---)

12-24-2007, 10:08
Ole taq tema vse edno az sam q pisala ,4ustvam se po absolutno sa6tiq na4in i nikakvo nastroenie nqmam.Daje vsi4ki gerlqndi i ei tkiva mi se struvat panairdjiiski .I na men mi e samotno znam kak se 4ustva6.Spokoino...ako ima6 skype ,c1kni edno li4no i 6te se podkrepqme vzaimno :wink:

koalka
12-24-2007, 10:10
Не виждам каква е разликата с другите дни, че само на празниците да ти е тъжно, че нямаш никой...

MiMcHeToOo
12-24-2007, 10:15
Семейството е спасението.. !