PDA

View Full Version : незнам какъв точно е проблема



make`me`high
12-24-2007, 09:15
na 18 g sam imala sam vryzki.v momenta edno mom4e me zadqva no az nqkak si stoq na strana ot nego prosto za6toto ne iskam da zavisq ot nqkogo,zadu6ava me postoqnno kato mi pi6e (ot razli4ni gradove sme) vijdali sme se 4 pati.toi tvardi 4e o6te ot pyrvoq mig ne obi4a az n emu vqrvam.nqkoi hora s godini ne si kazvat "obi4am te" a toi o6te na 1 den mi go kaza ta kakto i da e
problema e 4e az ne iskam da sam s nego moje bi iskam da sam sama,ne iskam da sam zavisima ot nikoi iskam da izlziam da se zabvavlqvam ne izdarjam kogato po4ne da pita kade sam i s koi sam i da me revnuva prosto pobesnqvam
ne iskam da se obvyrzvam s nikloi tyrsq podhodq6tiq 4ovek i ne sam go namerila,ne iskam da se syrdi za 6tqlo i ne6tqlo iliza tova 4e ne sam si dignala telefona iskam da sam svobodna
ps moje da smetnete temata za bezsmislena prosto neznam qvno takaf mi e haraktera 4e ne iskam da se zadylbo4avam mnogo i iskam da sam free
kajete mi ??

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 09:18
Ще ти кажа само, че както си го написала без препинателни знаци и на шльокавица, стигнах само до половината...

kael
12-24-2007, 09:58
ъм ..... кажи му тфа което и на нас и си живей живота

koalka
12-24-2007, 10:14
Просто му кажи да те остави на мира, няма да му обърнеш внимание и това е.Не, не може още от първия път да те обича, такива филми няма, залъгва се или той не знае какво.

MiMcHeToOo
12-24-2007, 10:17
Кажи му да спре да ти държи сметка..

lonesome
12-24-2007, 10:31
и аз много трудно вярвам на "обичам те" дори и да не го казвам просто си ми минава покрай ушите и изобщо не го смятам за нищо..., дори човек, който ми го е казал прекалено рано си е утрепал шансовете да го взема насериозно... относно теб...ми така и така сте си от различни градове... ако не искаш да го режеш хвани се с него, един път седмично да го виждаш все ще го изтраеш, а на всички останали проблеми с непрестанното търсене и следене къде си сама можеш да си намериш решение.... например: "защо не вдигна?" => "ми заспала съм" или "нз къде ми беше телефона" и просто проспускаш да му кажеш къде отиваш, а казваш, че ще лягаш и така...

trg_ahmed
12-24-2007, 10:40
и аз много трудно вярвам на "обичам те" дори и да не го казвам просто си ми минава покрай учите и изобщо не го смятам за нищо..., дори човек, който ми го е казал прекалено рано си е утрепал чансовете да го взема насериозно... относно теб...ми така и така сте си от различни градове... ако не искаш да го режеш хвани се с него, един път седмично да го виждаш все ще го изтраеш, а на всички останали проблеми с непрестанното търсене и следене къде си сама можеш да си намериш решение.... например: "защо не вдигна?" => "ми заспала съм" или "нз къде ми беше телефона" и просто проспускаш да му кажеш къде отиваш, а казваш, че ще лягаш и така...

Това е гадно,но е праваа... :-D

sladkoto_neli
12-24-2007, 10:51
еми виж кво ти сама си написала че искаш да си свободна еми кажи му го и тва е аз не разбирам къде е точно проблема

CuRly_Doll
12-24-2007, 12:49
Кажи му го..Наистина не може още на парвия път да ти каже "обичам те"...както казаха и преди мен-или се залъгва или не знае какво е да обичаш!Но...кажи му го така както го каза и на нас.Задушава те или ти просто не искаш вразка?Поговорете си!

B3B0K
12-24-2007, 13:41
еми виж кво ти сама си написала че искаш да си свободна еми кажи му го и тва е аз не разбирам къде е точно проблема
+1

gPa3HuTeJl
12-24-2007, 13:47
Aз п1к си мисля, че просто незнаеш какво искаш....нищо че си на 18..( може би искам да сам сама....можи не искам... ) изясни си сама на себе си какво точно искаш... и тогава направи следващата крачка в своя живот..

sasha_90
12-24-2007, 13:59
Най-лесно е да му кажеш това,което и на нас,ако е нормален човек ще те разбере.