PDA

View Full Version : Фриирън



outofspacE
12-24-2007, 11:33
Има ли практикуващи фриирън в форума? Ако да,споделете впечатление от спорта ;)

trg_ahmed
12-24-2007, 11:46
УоУ ето това е моята тема... :-$
Хмм... Да практикувам фриирън от вече 4-та година.
Така искам да кажа положителните страни на фрииръна:
1во най-простото ,държи ви във форма,стегнато и здраво тяло.
2ро ДАВА ВИ НЕОПИСУЕМА СВОБОДА ,имам предвид когато тръгнете да тренирате,и почти няма предпятствие което да може да ви спре ,прескачате,"прелитате",спринтирате иии т.н.
3то Хората ви гледат с друго око (особено когато тичате по центъра като луд и правите салта ,ваултове,дропове, и т.н.) което ви предава допълнително самочувствие и се стимулирате да тренирате по усилено този спорт... :wink:
ПРОСТО ЗА МЕНЕ ПО ДОБЪР СПОРТ ОТ ТОЗИ НЯМА!!
Но има такъв момент в който "розовите" страни на спорта могат да ти почернят живота:
Имам в предвид това че при най-малко невнимание,загуба на концентрация може да си счупите кокал,да разтегнете сухожилия иии още много подобни
Трябва много да се внимава,но няма трейсар който да е изтренирал фриирън и да не се е контузвал.Дори лично аз се бях контузил за 5 месеца,разтегнах минискус на лявото коляно и после операции и така нататак,важното е сега че съм в спорта отново


Пожелвам успех на новите трейсари ,и внимавайте!! :)

Успех :|

dixo
12-28-2007, 17:53
mda i az ska4ah predi 2 godini

momchence_89
12-29-2007, 19:25
И аз скачах но се контузих и после заякнах и не съм гъвкав вече. А за спорта този спорт е най великия и забележимия.
Който може да го практикува и няма да съжелява .

Успех =D> \:D/

DeadpooL
01-28-2008, 23:08
Постоянно мисля за него станал е част от живота ми. НЕмога да живея без да тренирам. Има и травми но да стъпиш някое ново салто или трик...няма нищо по хубаво от това.
Кара ме да се чувствам свободен. :smt002