PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми !



CaseY_StoneR
12-24-2007, 12:32
Ето я и моята история :
Аз съм на 13 години. Харесвам едно момиче от около 2 седмици но тя незнае за това. Тя е от моя клас. Преди 2 дена с класа отидохме на хижа. Там с нея се гушкахме цяла нощ. Тя дори ме целуна! Според вас да и кажа ли какви са моите чувства към нея и как , питам как защото открито ще ми е доста трудно щото сам един от най-лошите случаи на срамежливост ! Но ако кажете открито , ще се опитам да го премахна този мой срам и ще и разкажа всичко , но ме е страх да не да не ме харесва и тогава....... ](*,) ](*,) ](*,) Моля ви са ПОМОЩ ! Благодаря ви предварително ! Весели празници !

MiMcHeToOo
12-24-2007, 12:35
Харесва те бе, действай :)

CuRly_Doll
12-24-2007, 12:54
Харесвате се-давай,кажи и,че я харесваш!Дали ще те отблъсне,никой не може да ти каже,но ако не си пробвал по-късно ще съжаляваш!Кажи и открито-повечето момичета обичат точните момчета,а не тези,които овъртат!Успех и после да кажеш какво е станало :wink:

CaseY_StoneR
12-24-2007, 12:58
ами щом казвате ще и призная но как ? казвам ви много съм срамежлив !

ice_f90
12-24-2007, 13:04
haresvate i tq 6tom ti e dala da se gu6kate i dori tee celunala deistvai a 6to se otnasq do srama normalno no povqrvai i tq nama opit i neq 6tee sram malko ili mn riskuvai kaji za 4uvstvata si kolkoto i da te e sram uspeh :)

gPa3HuTeJl
12-24-2007, 13:37
Харесвате се-давай,кажи и,че я харесваш!Дали ще те отблъсне,никой не може да ти каже,но ако не си пробвал по-късно ще съжаляваш!Кажи и открито-повечето момичета обичат точните момчета,а не тези,които овъртат!Успех и после да кажеш какво е станало :wink:

+1 :mrgreen:

twix_91
12-24-2007, 13:40
Няма съмнение,че те харесва според мен. Пък как да и го кажеш и много лесно. Аз предпочитам момчето да ми го каже направо, без да увърта.И макар да се притесняваш това ще и покаже че наистина я харесваш. Успех :)

sasha_90
12-24-2007, 13:48
Останах с впечатлението,че съученичката ти те харесва и сигурно е така.Съгласна съм й,че трябва да й рязкриеш чувствата си.Препоръчвам ти момента на подобна близост както на хижата,а ако няма да има скоро такъв момент,просто я покани да излезете й и кажи.Имам предвид да не чакаш много дълго,за да не те изпревари друг.

`Death`Whore``
12-24-2007, 13:50
Не искам да те разочаровам, но е възможно да е била с теб само за там.

CaseY_StoneR
12-24-2007, 14:10
Абе ко ти пука дали те харесва бе... ти си само на 13, изшибай я... и я прати да си ходи, има сума ти кукли като нея ... за доебаване...
Абе човек, за мене на света друга такава няма ! И не искам да я "изшибам" за само 1 седмица например! Харесвах едно друго момиче 2 години и да ви кажа вече не я харесвам заради това момиче от нашия клас !

`Death`Whore``
12-24-2007, 14:11
Научи се да познаваш иронията...

CaseY_StoneR
12-24-2007, 14:55
Абе ко ти пука дали те харесва бе... ти си само на 13, изшибай я... и я прати да си ходи, има сума ти кукли като нея ... за доебаване...
Абе човек, за мене на света друга такава няма ! И не искам да я "изшибам" за само 1 седмица например! Харесвах едно друго момиче 2 години и да ви кажа вече не я харесвам заради това момиче от нашия клас !

Абе чуек... много на сериозно се зимаш... я си използвай младините по правило му... тичай след топката... бягай след колето... търчи по поляните... за кво са ти момичета още на 13... изживей си пълноценно детството ще има много кучки по-нататък... аз така направих и сега ми е супер яко :) ... имам няколко познати дето се почнаха на сериозно от малки ... и сега са баси депресарите или баси мъжките курвентии... тъй че... ФУТБОЛ, КОЛЕЛО и игри ... тва му е майката, а и 7ми клас нямахте ли изпит ?
Сега не е това въпроса ! Аз за друго питах .......... Просто не искам и да зная вече как ша са развият нещата........... Но дано са в положителна насока за мене !

MoHuTo
12-24-2007, 15:43
Според мен момичето те харесва, както и ти нея. Така че не губи време - признай и чувствата си, но недей да увърташ - кажи й всичко кратко, точно и ясно. И да не те е срам - иначе друг ще те изпревари - така, че действай :-P

neven4eto0
12-24-2007, 15:46
според мен тя те харесва понеже постоянно сам с нея апак тва заи4е дет и подари спа с него през останалото време когато небяхте заедно просто и кажи в о4ите оби4ам те и да жидим какво 6те стане апак ако не ти отварне в което се ссамнявам просто тя не е единствена на света и замен бе6е само един но така губи6 4енно време кави и и да видим кво 6те стане \:D/

CaseY_StoneR
12-27-2007, 17:04
Вече и написах СМС за Нова Година ! Пращам го и квото ще да става !