PDA

View Full Version : Въпрос за предеякулационна течност



alex_
12-24-2007, 13:02
Проблема ми е следния.При ерекция се отделя много такава течност,това нормално ли е или трябва да отида на уролог.Преди като бях на около 14 години имах същият проблем,който отмина и сега пак се появи и съм много притеснен.А нали е такава течност или направо си е сперма?Според мен си е предеякулационна течност,но защо при мен е толкова много.Моля хора които ще си правят майтап, да не пишат в темата.

MakeMeLaugh
12-24-2007, 13:06
ХАахха :D

По-добре се притеснявай, ако нямаш , а не ако имаш ;)

Споко бе пич, напълно нормално е. При абсолютно всеки го има.

За твое учудване не само момичетата се подмокрят :-D
\:D/

alex_
12-24-2007, 13:11
ХАахха :D

По-добре се притеснявай, ако нямаш , а не ако имаш ;)

Споко бе пич, напълно нормално е. При абсолютно всеки го има.

За твое учудване не само момичетата се подмокрят :-D
\:D/

Абе пич,при мен е прекалено много,само да получа ерекция, да кажем като се целувам с някое момиче и става страшно.А и да не се целувам, да кажем като гледам някой секс филм пак става страшно.По принцип знам че е нормално да има,но както казах при мен е в голямо количество.И най лошото е че при всяка ерекция пак си излиза.За това се чудя дали да не отида на доктор.

`Death`Whore``
12-24-2007, 13:14
Ако се притесняваш много, отиди на лекар.

Иначе в нея е възможно да има сперматозоиди, които принципно са негодни, но...не се знае дали няма да попаднат няколко пъргавелковци :-o

alex_
12-24-2007, 13:18
Ако се притесняваш много, отиди на лекар.

Иначе в нея е възможно да има сперматозоиди, които принципно са негодни, но...не се знае дали няма да попаднат няколко пъргавелковци :-o

Това не ме притеснява,защото винаги ползвам презерватив.Но е много гадно да са ти мокри гащите, когато се натискаш с някое момиче.Следващата седмица мисля да отида на платен преглед при някой специалист.

`Death`Whore``
12-24-2007, 13:25
Ако имаш здравна осигуровка, прегледът струва по-малко от 2 лева :P

alex_
12-24-2007, 13:33
Ако имаш здравна осигуровка, прегледът струва по-малко от 2 лева :P

Да, но аз мисля да ходя без талон,защото пред кабинета на личната ми лекарка е нещо страшно и не ми се чака.Освен това забравих да спомена и че доста често ходя по малка нужда, когато спя или се застоявам на едно място.Явно имам проблем и за това е най-добре да си отида на лекар.Не вярвам тук в форума някой да може да ми каже какво точно става с мен.

PokerPro
01-19-2008, 22:59
Кажи после кво са ти казали плс