PDA

View Full Version : Има ли свестни момчета?



losho_momiche
12-24-2007, 14:22
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)

`Death`Whore``
12-24-2007, 14:24
Защото и те не знаят какво искат.

losho_momiche
12-24-2007, 14:25
Защото и те не знаят какво искат.

=; \:D/ podkrepqm napalno :)

az17
12-24-2007, 14:26
za6toto taka e po dobre za nas polu4avame vsi4ko koeto iskame samo s nqkolko luji i posle kato usetim 4e stava po seriozno koi otkude e !! Pone az taka pravq po dobre e za surceto :D da ne te boli :P

`Death`Whore``
12-24-2007, 14:27
...и си момчето мечта? За курвите? :lol:

ice_f90
12-24-2007, 14:27
Death`Whore``написа :
защото и те незнаят какво искат


да и аз така мисля за6то са мом4ета и понякога ги е страх дори от самите себеси И не само ти има6 това 4увство аз същто го имам

ice_f90
12-24-2007, 14:29
MoMcHeTo MeChtA

--------------------------------------------------------------------------------

za6toto taka e po dobre za nas polu4avame vsi4ko koeto iskame samo s nqkolko luji i posle kato usetim 4e stava po seriozno koi otkude e !! Pone az taka pravq po dobre e za surceto da ne te boli


а докога 6те бяга6 ти ааа

az17
12-24-2007, 14:29
...и си момчето мечта? За к***те? :lol:

Ami ne to4no tova e 4e te ne mi se vruzvat kurvite hah vruzvat mi se "dobri momi4eta" haha ma tfa si e tehen problem az ne sum vinoven 4e sum takuf te sa vinovni 4e mi se vruzvat !!

ice_f90
12-24-2007, 14:31
az moga da ti kaja 4e ti si nai golemiq glupak ti na kolko godini si

`Death`Whore``
12-24-2007, 14:31
Писна ми да пиша нещо и да ми се отговарят глупости.

hOuseE_lOver
12-24-2007, 14:32
za6toto taka e po dobre za nas polu4avame vsi4ko koeto iskame samo s nqkolko luji i posle kato usetim 4e stava po seriozno koi otkude e !! Pone az taka pravq po dobre e za surceto :D da ne te boli :P
Така е :D :oops: а бе една е истината : ч***й и бягай :oops: =; [-o< :smt001 :smt003 :-({|= :-({|= :-({|=

ice_f90
12-24-2007, 14:32
a koe to4no e glupost ima svestni mom4eta no sa mn malko i naistina mom4etatta nz kakvo iskat

DeepEnoughForYou
12-24-2007, 14:35
haha nie sme vi krivite a momichetata vsichki sa perfektni sig i nqma kuvi izmejdu tqh ..aide molq ti sa....

ice_f90
12-24-2007, 14:35
za6toto taka e po dobre za nas polu4avame vsi4ko koeto iskame samo s nqkolko luji i posle kato usetim 4e stava po seriozno koi otkude e !! Pone az taka pravq po dobre e za surceto :D da ne te boli :P
Така е :D :oops: а бе една е истината : ч***й и бягай :oops: =; [-o< :smt001 :smt003 :-({|= :-({|= :-({|=
no ne tova e nai vajnoto da 4uka6 i bqga6 ponqkoga vie mom4etata ste takiva prostaci i bezmoza4ni sa6testva 4e nqmam dumi

ice_f90
12-24-2007, 14:37
nqma perfektni i tova e qsno no ne vsi4ki sa kurvi i ne trqbva da se otnasqte kato svine q se stegnete be hora

hOuseE_lOver
12-24-2007, 14:43
za6toto taka e po dobre za nas polu4avame vsi4ko koeto iskame samo s nqkolko luji i posle kato usetim 4e stava po seriozno koi otkude e !! Pone az taka pravq po dobre e za surceto :D da ne te boli :P
Така е :D :oops: а бе една е истината : ч***й и бягай :oops: =; [-o< :smt001 :smt003 :-({|= :-({|= :-({|=
no ne tova e nai vajnoto da 4uka6 i bqga6 ponqkoga vie mom4etata ste takiva prostaci i bezmoza4ni sa6testva 4e nqmam dumi
Извинявай мило другарче че те обидих :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: Момчетата сме много по верни на половинките си отколкото момичетата , това си е чистата истина :---) :-({|= :smt006 А да не подхвващаме темата за момичетата . Вие се интересувате единствено от парите :-({|=

hOuseE_lOver
12-24-2007, 14:46
nqma perfektni i tova e qsno no ne vsi4ki sa kurvi i ne trqbva da se otnasqte kato svine q se stegnete be hora
Същото се отнася и за вас :) . То трябва да направим тема : Има ли свестни момичета ? :D :lol: \:D/ =; :-({|= :smt003 :smt001

az17
12-24-2007, 14:47
ami na 17 sym i da ve4e na momi4e ne se vruzvam za men si4ki sa edni i su6ti znaqt da duhat i si otvarqt krakata ili za da hodqt s edi koe si hubavo mom4e za da sa v kompaniqta mu i za6toto toi bil hubav i 4e imal pari 6ot to4no takifa sa si4ki putki i ve4e na nikoq ne vqrvam i az ne gledam v pove4eto slu4ai da im iskam sex ili ne6to takova ne luja za da gi vkaram v legloto si a za da im razbiq surceto iskam vsi4ki da gi boli taka kakto men me e bolqlo !!

hOuseE_lOver
12-24-2007, 14:50
ami na 17 sym i da ve4e na momi4e ne se vruzvam za men si4ki sa edni i su6ti znaqt da duhat i si otvarqt krakata ili za da hodqt s edi koe si hubavo mom4e za da sa v kompaniqta mu i za6toto toi bil hubav i 4e imal pari 6ot to4no takifa sa si4ki putki i ve4e na nikoq ne vqrvam i az ne gledam v pove4eto slu4ai da im iskam sex ili ne6to takova ne luja za da gi vkaram v legloto si a za da im razbiq surceto iskam vsi4ki da gi boli taka kakto men me e bolqlo !!
Много точно се изказа :smt006 :) Това си е самата истина : като ви нараним вас оплаквате светът , а не мислите когато вие нараните някого ... :-({|= :)

az17
12-24-2007, 14:59
ami taka e kvo kato preebe6 nekoe momi4e na neq i minava do max mesec a nqkoe mom4e vlaga v edna vruzka vsi4ko dava vsi4ko ot sebe si ama kfo nikoi ne go razbira tfa i nakraq nie sme bili vinovni kvo napravi ti za da se 4uvstvam az dobre napravih kakvo li ne za da razbere6 4e te obi4am a ti kfo napravi ni6to off ve4e se draznq setih se kak me preebaha predi haha

`Death`Whore``
12-24-2007, 15:02
Да, точно ти, който разправяш, че само ебеш и заебаваш, влагаш всичко в една връзка.

Lav40
12-24-2007, 15:04
nqma perfektni i tova e qsno no ne vsi4ki sa kurvi i ne trqbva da se otnasqte kato svine q se stegnete be hora
Така е :) Но не всички момчета см лоши :) Много от нас са с добро сърце...и срещнат ли своята нежна половинка.. :mrgreen: :smt007 :smt008
Аз съм добричък...но уви малко са тези момичета които наистина ценят това.Не останахте вече.Повечето се превърнахте в превзети кучки.
Каквото си го надробите...такова ще сърбате!
Лично аз толкова време търсих моята любов усилено...но нито 1 не ме оцени!Защо да съм добър?Е...каквото и да говоря съм такъв...и за мое щастие...намерих моята половинка :mrgreen: макар и да е толкова далеч от мен :-# Следващия път...не търсете "сладура" а този който наистина ще ви допадне :wink:

az17
12-24-2007, 15:05
ami da ima6e vreme v koeto vlagah vsi4ko v edna vruzka za da buda s momi4eto koeto obi4am.. no nakraq kfo stana preebaha me :cry: i posle aa skupi izvinqvai za tfa koeto se slu4i az te obi4am bla bla samo izvineniq .. za kfo da obi4am nqkoe momi4e i nakraq da mi kaje emi sori prosto ne se polu4ava ili obi4am te no bqh s drug prosti mi.. nakraq boli po edin i su6t na4in i po moq i po neiniq na4in boli ...

`Death`Whore``
12-24-2007, 15:06
Не сте ли забелязали, че свесните мъже доста често попадат на кучки, а свесните жени - на женкари?

ice_f90
12-24-2007, 15:08
nqma perfektni i tova e qsno no ne vsi4ki sa kurvi i ne trqbva da se otnasqte kato svine q se stegnete be hora
Така е :) Но не всички момчета см лоши :) Много от нас са с добро сърце...и срещнат ли своята нежна половинка.. :mrgreen: :smt007 :smt008
Аз съм добричък...но уви малко са тези момичета които наистина ценят това.Не останахте вече.Повечето се превърнахте в превзети кучки.
Каквото си го надробите...такова ще сърбате!
Лично аз толкова време търсих моята любов усилено...но нито 1 не ме оцени!Защо да съм добър?Е...каквото и да говоря съм такъв...и за мое щастие...намерих моята половинка :mrgreen: макар и да е толкова далеч от мен :-# Следващия път...не търсете "сладура" а този който наистина ще ви допадне :wink:
br 4ove4e i mersi 4e me podkrepi i naistina si priznavam 4e az ne sam ku4ka kato pove4eto no nikoi nee idealen vse pak

az17
12-24-2007, 15:09
Не сте ли забелязали, че свесните мъже доста често попадат на кучки, а свесните жени - на женкари?

taka e az bqh svesten i popadnah na nai golqmata ku4ka koqto nqkoi moje da poznava .. sega sum jenkar i hmm se svestni mi popadat SUDBA!!

`Death`Whore``
12-24-2007, 15:09
Лъвчо, имам въпрос...на колко години си, че толкова време си търсил своята половинка? :D

А на Момчето мечта ще кажа: ако наистина си бил свестен, е нямало да започнеш да се гавриш с момичетата заради едната кучка. И мен са ме заебавали...и го направиха доста брутално, но гавря ли се с хората? Признай си, че си безчувствен, не си намирай извинения.

ice_f90
12-24-2007, 15:10
Не сте ли забелязали, че свесните мъже доста често попадат на кучки, а свесните жени - на женкари?
i ti si mn prava naistina e taka

`Death`Whore``
12-24-2007, 15:13
Абе, сещам се за един познат...много свестен пич...и все не попада на свясна жена...

az17
12-24-2007, 15:16
ami death whore moje i da si prava moje i da sum bez4uvstven.. misleh 4e sum vliuben v edno momi4e i mi be6e gadno kogato tq se durje6e gadno s men i sega ot 2 dni tq mi kaza 4e ne e sprqla da ;( i ne spira da mi se moli da q ostavq i da ne q tursa za6toto samo sum q naranqval kaza mi su6to .. go6o kazvaha mi 4e sled sebe si ostavq6 samo razruha i razbiti surca i sulzi no az ne vqrvah.. Kogato mi go kaza tova se po4uvstvah mn gadno za6toto neiskam da e taka no nemoga da se promenq opitah se

ice_f90
12-24-2007, 15:17
da si priznaq i az vseki den mislq za edin priqtel mn dobar pritova mom4eto e naistina mn svqsten gotin e ama problema e 4e priqtelkata mu e mani mani gospod da pazi vsi4ki dobri mom4eta ot takiva kato neq 4e nervnata sistema 6te im se razbie

ice_f90
12-24-2007, 15:19
ami death whore moje i da si prava moje i da sum bez4uvstven.. misleh 4e sum vliuben v edno momi4e i mi be6e gadno kogato tq se durje6e gadno s men i sega ot 2 dni tq mi kaza 4e ne e sprqla da ;( i ne spira da mi se moli da q ostavq i da ne q tursa za6toto samo sum q naranqval kaza mi su6to .. go6o kazvaha mi 4e sled sebe si ostavq6 samo razruha i razbiti surca i sulzi no az ne vqrvah.. Kogato mi go kaza tova se po4uvstvah mn gadno za6toto neiskam da e taka no nemoga da se promenq opitah se
moda da ti kja 4e ako naistina iska6 da se promeni6 6te go napravi6 a momi4eto mojebi naistina e darjala na teb a ti si postapil taka 4e tq da se otdrapne ot teb

cokaina_
12-24-2007, 15:21
Има свястни момчета, но те са много малко. И аз преди не вярвах, че може да има, но в крайна сметка се убедих . Също мисля, че всяко едно момче може да бъде свястно за определено момиче и ако ти не си това момиче е нормално за теб той да не е свестен... не знам дали се изказах правилно но се надявам да ме разберете :D

az17
12-24-2007, 15:23
ami tq iska da me zabravi kazva6e mi 4e me obi4a sega mi kaza da ne q tursq iskala da me zabravai i kakvo li o6te ne v petuk ima rojden den i mi kaza da ne i se obajdam nito za rojdeniq i den nito za koleda nito za nova godina prosto da q ostavq no az nemoga neznam za6to no nemoga iskah prosto da buda 6tastliv no tfa ne se polu4i 2 meseca bqh dobur mil durjah se dobre bqh se promenil za malko no sega pak sum su6tiq i hmm mai 6te si ostana takuf prosto sum takuf i momi4etata s koito se zaribqvam go znaqt i pak mi se vruzvat..

az17
12-24-2007, 15:29
ami poprincip ne mi puka no za tova momi4e mi puka neiskam da q boli iskam da si ostanem priqteli no tq neiska a dori neznam za6to vika mi neiskam da imam priqteli kato tebe nekfi takifa i az e kfo ne sum tolkova lo6 i t.n i tq vika az ako stana kato teb po dobre da se obesq hahaha

az17
12-24-2007, 15:34
hahaha ami da to4no tova i kazah sno6ti kazah i iskah te predi mnogo za6toto nemojeh da te imam sega moga i ve4e ne si mi interesna hahaha i togava tfa momi4e ruhna psihi4eski napravo otka4i haha no problema e 4e mi lipsva prisustvieto lipsvat mi razgovorite s neq i kak nespirah da se smeq s neq zna4i nenzam dali q obi4am 6ot se 4uvstvam stranno dori plakah za neq beh otka4il napravo poslednite 2 meseca si4ko se promeni v jivota mi bqh napulno razli4en bqh dobur mil i svesten

az17
12-24-2007, 15:42
em mn qsno sega za nova godina hmm 6e se razcepa haha napravo se kefa 4e pak sum si su6tiq kakto predi 2 meseca ot v4era sum si pak su6tiq i se kefa mnogoo 6e vi 4erpa hahaha

az17
12-24-2007, 15:51
haha mn qsno !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: \:D/ :grin:

ubuntu
12-24-2007, 15:54
Всичко има .... не си попаднала на точнитев хора . .. както при момичетата така и при момчетата има путьовци лигли и смотаняци . .. . но за всяко нещо си има и изключения :)))

tuzaro
12-24-2007, 15:59
Аз съм свестен 8-)

Lav40
12-24-2007, 16:19
Лъвчо, имам въпрос...на колко години си, че толкова време си търсил своята половинка? :D
Това са подробности мацка :) И не съм Лъвчо...а Лавчо :P

hOuseE_lOver
12-24-2007, 16:20
И аз съм свестен - падам си по трупове :)
Да бе , тебе те разбрахме :-({|= :D :lol:

hOuseE_lOver
12-24-2007, 16:21
Лъвчо, имам въпрос...на колко години си, че толкова време си търсил своята половинка? :D
Това са подробности мацка :) И не съм Лъвчо...а Лавчо :P
Както и да е ! Тааа на колко си ? Питаха те нещо :)

shadow4o
12-24-2007, 16:26
зависи на кои си попаднала не си4ки смe такива :) ;-) :? :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 16:31
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)
Ами защото повечето са на принципа "чукаш и бягаш". Малко са тези, които търсят и психическа, и физическа връзка, повечето се хващат с момичетата само заради секса. И честно казано едва ли и сега щях да имам приятел, ако не се беше случил свястно момче, което наистина държи на мен, на чувствата ми към него и на своите към мен. Жалко, че подобни мъжки твари, които зачитат момичетата като повече от секс играчки са рядкост в тази възраст, да не говорим, че и по-нататък се срещат такива бурсуци... :?

Lav40
12-24-2007, 16:32
Лъвчо, имам въпрос...на колко години си, че толкова време си търсил своята половинка? :D
Това са подробности мацка :) И не съм Лъвчо...а Лавчо :P
Както и да е ! Тааа на колко си ? Питаха те нещо :)
Доста съм младичък :oops: На нищо и никаквите 15 годинки :-# :oops:

midle
12-24-2007, 16:52
Аз бих се отдал на момиче и бих бил честен с нея но ще си бъда аз , няма заради п***а да стана п***а :evil:

CuRly_Doll
12-24-2007, 16:59
Защо ли?Аз мисля,че много от момчетата се страхуват от сериозна вразка...това,за което аз се чудя е защо подяволите при 70% (може и повече да са) важи правилото "чук и бег"???Защо не искате сериозни вразки...абе момчета..различно мислене :-o

Lambo
12-24-2007, 17:01
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)

А защо когато се влюбим и ви сваляме всички звезди на вас рано или късно ви писва и ни зарязвате?.. На момчетата нищо им няма, вас гледай...

`Death`Whore``
12-24-2007, 17:23
На нищо и никаквите 15 годинки :-# :oops:
И...на тези години си познал любовта...и то достатъчно пъти, за да ти омръзне да те нараняват и да поставиш под един знаменател всички "жени"? Боже.

Аз бих се отдал на момиче и бих бил честен с нея но ще си бъда аз , няма заради п***а да стана п***а :evil:
Кой е казал, че трябва да се правиш на такъв, какъвто не си? :neutral:

А защо когато се влюбим и ви сваляме всички звезди на вас рано или късно ви писва и ни зарязвате?.. На момчетата нищо им няма, вас гледай...
И ето пак. Някой срещнал 2 кучки и "всички момичета са кучки"...някоя срещнала няколко ебача и веднага: "всички момчета са свине". Осъзнайте се.

SandForGaara
12-24-2007, 17:23
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)
Ами защото явно не са момчета , а онес файшони дето се опитват да те "изджаскат".А и не си се запознала с мен :oops: :lol: :lol: 8-)

losho_momiche
12-24-2007, 18:29
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)
Ами защото явно не са момчета , а онес файшони дето се опитват да те "изджаскат".А и не си се запознала с мен :oops: :lol: :lol: 8-)

mi are da se zapoznaem o6te kvo 4aka6 :P :lol:

Lav40
12-24-2007, 19:56
На нищо и никаквите 15 годинки :-# :oops:
И...на тези години си познал любовта...и то достатъчно пъти, за да ти омръзне да те нараняват и да поставиш под един знаменател всички "жени"? Боже.
Извинявай,но кога съм ги поставил под общ знаменател? :neutral:

DeepEnoughForYou
12-24-2007, 19:56
mislq che tazi tema e napulno bezsmislena ima tolkova mnogo kato neq...otgovor nqma da polu4hish...tova sys naranqvaneto mejdu horata e neshto koeto e bilo,e, i shte byde...kakto nie vi naranqvame po nashi si prichini(a ponqkoga dori ne znaem zashto) taka vie pravite absolutno sushtoto...

`Death`Whore``
12-24-2007, 20:01
Добре, не слагаш всички под един знаменател, но правиш горе-долу същото. Много ми е интересно колко момичета, с които си имал връзка, са те отхвърлили.

danny_f4e
12-24-2007, 23:03
Абе честно да ви кажа не всички момчета са глупаци.... има си и "добрите" и "лошите" момчета... но нали всеки си има характер? НЕ можеш да кажеш на някой да стане по-добър или по-лош той си е просто такъв... ако не ти харесва не бъди с него... Но да си кажа честно въпреки че съм момиче не мисля че "ние" сме цвете за мирисане... както при момчетата, така и тука си има "ку*ките" и "добрите момиченца" .. :) така, че безсмислено е да питаме имали свестни момчета след като на тоя свят има от всичко по много :) и независимо дали на някой му харесва винаги ще си има "глупаци" и "ку*ки" ... приемете света това което е .. не е като в приказките да срещнеш принца на бял кон, който ще те обича вечно.... колкото и да спорим кой е свестен и кой не е .... няма да има праавилен отговор... всеки си има идеал,който следва и индивидуално мислене .. това е от мен :)

slun4ice_90
12-25-2007, 09:18
Хаха като чета всичко това,се сещам,че и аз бях пуснала такава тема.Отгвор на този въпрос дали има свестни момчета,така и не намерих :wink: На този свят както казаха има от всичко по много.Но дали ще "уцелиш джакпота",може би е въпрос на късмет :grin: :-P Не се ядосвай,че още не си срещнала момчето си,по-добре късно,отколкото никога.Успех :---)

mickelangelo
12-25-2007, 16:20
По това ли определяш че едно момче е свястно ?
Не всички са такива .. просто не си попаднала на точния човек ..

moon_flower
12-25-2007, 16:24
Според мен има,защото познавам едно такова.Просто приятел,но го познавам достатъчно добре,за да знам,че е свестен.
А относно това,че момчетата бягат,когато се зададе нещо сериозно...не мисля,че само те го правят. :?

mcaf
12-25-2007, 16:26
Не... по - точният въпрос е "Има ли свестни МОМИЧЕТА?" ;) Всички са такива пачи, че вече ми се гади... по - добре си е човек да си е сам ;) Майната им й на момичетата и на коледният дух и на всичко! Семейството и себе си! Това е важното в тоя шибан живот ;)

chipi_kaoo
12-25-2007, 16:42
Da be.... are sia... hvanete si nekoi metroseksualen, i shte ste ok.... mai tva sa nai jelanite maje... :grin: :-P

DeepEnoughForYou
12-25-2007, 16:42
nz na kolko godini si batka oba4e skoro i semeistvoto shte ostane na zaden plan kolkoto i da si gi obi4a6...i nqma smisul da si pravish zaklu4eniq za jivota i za putkite ima oshte mnogo mnogo vreme da opitash ot vsichko,ne sa nervirai mlad si oshte \:D/ .

Vesela Koleda na Vsichki!!!

mcaf
12-25-2007, 16:44
nz na kolko godini si batka oba4e skoro i semeistvoto shte ostane na zaden plan kolkoto i da si gi obi4a6...i nqma smisul da si pravish zaklu4eniq za jivota i za putkite ima oshte mnogo mnogo vreme da opitash ot vsichko,ne sa nervirai mlad si oshte \:D/ .

Vesela Koleda na Vsichki!!!Ем... на колко съм... почти на 18 вече... ](*,) ](*,) ](*,)

DiTko
12-25-2007, 16:47
По темата дали има свестни момчета - има: Аз.

DeepEnoughForYou
12-25-2007, 16:54
emi i az sum kaji-re4i na tolkova ..jivota e pred nas,tepurva shte si pravim zaklucheniq koe e nai vajno za nas v jivota i koe ne.. \:D/

kael
12-25-2007, 18:24
по свестен от мене няма ( и по скромен също ;) )

DiTko
12-25-2007, 19:07
Скромността краси човека :-D

danny_f4e
12-25-2007, 19:12
Евала мацка, печелиш кафе :)

От теб се иска да дойдеш за го получиш лично :)
:D мерси мерси :D \:D/

darince
12-25-2007, 19:58
Защото и те не знаят какво искат. \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ taka si e \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

babity
12-25-2007, 22:02
по свестен от мене няма ( и по скромен също ;) )

Taкa e! :-)

niki000
12-25-2007, 22:15
takiva svesni kat mene sa riadko :oops:

LizZz
12-26-2007, 07:29
А ти защо си толкова тъпа кофа (като 98 % от момичетата във форума) ?

П.П - Не си мисли нещо, аз също съм момиче... 8-)

Azlan
12-26-2007, 09:56
тоя форум стана пълна лудница.Помня го още в началото на 2003 год. беше нешо нормално. Сега просто нямам коментар. Ужас :?

kifla
12-26-2007, 11:02
Защото момчетата винаги са били и ще си останат пъзльовци :-D

assd
12-26-2007, 11:49
нема вече, не са на мода 8-)

Deska01
12-26-2007, 13:28
Това,че ти не си открила свестния не означава,че няма....Има мн свестни момчето просто ние си избираме винаги неподходящите...Замисли се малко и си признай ,на колко момчета дет са били луди по теб си отказала...Еми може би точно един от тях е бил най-подходящия за теб......

CaSsIe
12-26-2007, 13:52
Мда разбрахме няма свестни момчета, няма свестни момичета какво още има да се обсъжда?!Ебете се всички наред правете си кефа и да не ви пука! :grin: Хора осъзнайте се бе 1 се живее и да е свестен и да не е свестен се в гъз все някога ще се разеделите и кфо?нещо сериозно и за кфо нема се жениш за него ...ся ви е времето да купонясвате бе не да седите да мислите що момчетата са такива!Еми такива са!!! Никога момичетата няма разберат момчетата и момчетата няма разберат момичетата тъй че къв е смисъла да седите да се карате... Ай със здраве! :-({|=

zaicheee
12-26-2007, 23:43
hahahaha az sam momiche i ne podkrepqm temata .. vqrno e che ima i takiva momcheta ...no sashto ima i takiva momicheta .. tova sa prosto tip hora zashto govorish opredeleno za momchetata ...

bloodranger
12-26-2007, 23:48
Защото и те не знаят какво искат.

=; \:D/ podkrepqm napalno :)
мдаа 3 милиарда население на земята не знаят какво искат,и сте ги пробвали вси4ки или само така изглежда :shock: :?

ReD^RoSe^In^LoVe
12-27-2007, 07:21
xaxax svestni mom4eta???mn sum se 4udila i az no spored men mom4eta do 17 18 god sa o6te mn nezreli i trqbva naistina nqkoi qko da im zavurti glavata 4e da se osuznaqt...no vse pak ne trqbva da zabravqme 4e te sa ne6to koeto vupreki si4kite si nesuvur66enstva ni e neobhodimo na nas momi4etata...te sa prosto mujeee pfff ....druga planeta

LitTlE_BeBsIiI
12-27-2007, 08:08
Ми рядко се намират свестни момчета да...за щастие аз мисля,че съм улучила такъв. :)

sladkoto_neli
12-27-2007, 08:54
еми аз съм на мнение че момчетата са малко страхливи но мисля че свесни момчета има може да са рядкост но мисля че има

Glorious
12-27-2007, 21:35
Наистина свестните момчета най-често намират някоя к***а (извинявам се за думата но исках да ме разберете) която им убива желанието да си губят времето с момичета какъвто е и моя случай.Затова шанса да намерите момче което не е на практиката "чук и бег" и не е с убито желание за да се занимава с момичета е много малък.От 30те момчета които познавам доста добре според мен сме 2ма ненормални (защото в днешно време нормалното е да си идиот и да гониш бройката).Така че ви пожелавам приятно търсене!

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

bp1912fc
12-27-2007, 21:49
Свестни има, но колко ги заслужавате е друг въпрос :evil: това е моето мнение ;)

DiTko
12-27-2007, 22:27
Свестни има, но колко ги заслужавате е друг въпрос :evil: това е моето мнение ;)
Добре казано.

ko7e70
12-28-2007, 03:07
mcaf
Новак


Не... по - точният въпрос е "Има ли свестни МОМИЧЕТА?" Всички са такива пачи, че вече ми се гади... по - добре си е човек да си е сам Майната им й на момичетата и на коледният дух и на всичко! Семейството и себе си! Това е важното в тоя шибан живот


Ne mislq 4e 6tom si bil edno mom4e/momi4e i 6tom sa te razro4arovali vednaga trqbva da kaje6 toi/tq e taku/a onakuv/a.Vseki si ima kakto dobri taka i lo6i 4erti.A puk i vseki e razli4en s razli4nite hora.Az primerno poznavam edno mom4e koeto e mn svqstno no si hvana momi4e koeto si pada malko k***a i s neq se durje6e mn gadno.dokato s biv6eto si gadje se durje6e kato nqkoe angel4e.Taka 4e iskam da vi kaja 4e ne trqbva da se slagat vsi4ki mom4eta/momi4eta pod ob6t znamenatel.
Vseki e razli4en

Lekov
12-28-2007, 07:33
Приятели вижте сега да ви кажа право няма перфектни хора и съм се обедил много пъти в това .Но че некои мом4ета се отнасят тъпо към момичетата така е не споря.Обаче знам от личен опит че всяко второ момиче като види момче с голям джо и да извади ключовете за колата на масата в некое кафе и вече са негови така че както се пее в песента на Respect - pesnichka za lubovta : "Казвам ти накрая на жена вяра нямай хващай я за ден два и веднага бягай"

П.П.:Макар че аз не съм на този принцип но това е самата истина и ако има свестни момичета те са колкото свестните момчета така 4е ........

sayer
12-28-2007, 11:45
абе за теб няма свестни момчета...защото не знаеш къде да търсиш и вероятно защото не ги заслужаваш.Сякаш някой ти е виновен за всичко я се осъзнай малко.

Alabalaportokala
12-29-2007, 15:48
Ехехеее... От кога чакам свястна тема. Момиченца момиченца заблудени. Свестните момчета са толкова много повече от кучките на тоя свят,но знаете ли какъв ви е проблема ? вие не ги забелязвате. Вие търсите лошите момчета, тежкарите и мъжкарите. Момчетата които се държат грубо с вас, но и ви плащат сметката в заведението, момчетата които не ви се обаждат по седмица, но затова пък стане ли дума да излезете на диско ви свиркат. И знаете ли на вас ви харесва това. Вие обичате т.н. лоши момчета, не толкова опаричените момчета( е и това го има) а ЛОШИТЕ Момчета. Толкова много ви заслепяват и толкова много ви завъртат главите че пропускате добрите си и свестни момчета - приятели които само използвате и търсите когато ви потрябват. 1 мой приятел точно така беше горкия. Използваше го лиглата въртеше го, но той с доброто си сърце и изпълняваше всичко за което го помоли, но тя не му обръщаше внимание колкото на пичовете с колите и парите, които не спираха да я нараняват, но тя пак беше при тях. Затова не си бършете ръцете в нас, ние не сме ви виновни че сте СЛЕПЦИ. Свестните и точните пичове са много, но тях никой ама никой не ги забелязва за съжаление....Огледайте се и ще ги намерите... Колкото до мен. Аз предпочитам да се държа леко груба с мадамата, а не толкова мило и чувствително. Обичам да съм недостъпен, така че да я имам когато си поискам и да не и давам това което иска (веднага) !

Поздрави

babity
12-29-2007, 16:29
Е ти пък се изказа.... както има лоши момчета, защото ние (жените) ги искаме по същата логика има и курви. за вас тва и без тва е идеалният вариант да е*ете без ангажименти, изобщо нямате право на глас по темата!

`Death`Whore``
12-29-2007, 16:31
Аз предпочитам да се държа леко груба с мадамата, а не толкова мило и чувствително. Обичам да съм недостъпен, така че да я имам когато си поискам и да не и давам това което иска (веднага) !
И мислиш, че си мил и свестен? Ако беше жена, щеше да си гадна пикла. Аз пък бих предпочела всякакъв, но да ме иска винаги и да го показва, а не да се прави на недостъпен, безразличен и да ми се дърпа.

the_unknown
12-29-2007, 16:32
Ехехеее... От кога чакам свястна тема. Момиченца момиченца заблудени. Свестните момчета са толкова много повече от кучките на тоя свят,но знаете ли какъв ви е проблема ? вие не ги забелязвате. Вие търсите лошите момчета, тежкарите и мъжкарите. Момчетата които се държат грубо с вас, но и ви плащат сметката в заведението, момчетата които не ви се обаждат по седмица, но затова пък стане ли дума да излезете на диско ви свиркат. И знаете ли на вас ви харесва това. Вие обичате т.н. лоши момчета, не толкова опаричените момчета( е и това го има) а ЛОШИТЕ Момчета. Толкова много ви заслепяват и толкова много ви завъртат главите че пропускате добрите си и свестни момчета - приятели които само използвате и търсите когато ви потрябват. 1 мой приятел точно така беше горкия. Използваше го лиглата въртеше го, но той с доброто си сърце и изпълняваше всичко за което го помоли, но тя не му обръщаше внимание колкото на пичовете с колите и парите, които не спираха да я нараняват, но тя пак беше при тях. Затова не си бършете ръцете в нас, ние не сме ви виновни че сте СЛЕПЦИ. Свестните и точните пичове са много, но тях никой ама никой не ги забелязва за съжаление....Огледайте се и ще ги намерите... Колкото до мен. Аз предпочитам да се държа леко груба с мадамата, а не толкова мило и чувствително. Обичам да съм недостъпен, така че да я имам когато си поискам и да не и давам това което иска (веднага) !

Поздрави

Браво,колега!!! Това е самата истина.Подкрепям с две ръце и два крака.Колкото и да не ми се иска да го кажа имам огромни наблюдения,че повечето жени си падат по пропаднали типове.Може да им действа възбуждащо(знам ли?!). :o

babity
12-29-2007, 16:40
Аз предпочитам да се държа леко груба с мадамата, а не толкова мило и чувствително. Обичам да съм недостъпен, така че да я имам когато си поискам и да не и давам това което иска (веднага) !
И мислиш, че си мил и свестен? Ако беше жена, щеше да си гадна пикла. Аз пък бих предпочела всякакъв, но да ме иска винаги и да го показва, а не да се прави на недостъпен, безразличен и да ми се дърпа.

Напълно съгласна!

bebe_s_bazuka
12-29-2007, 16:53
Има ги ама трябва човек с лупа да ги търси :neutral:

Alabalaportokala
12-29-2007, 17:00
Аз предпочитам да се държа леко груба с мадамата, а не толкова мило и чувствително. Обичам да съм недостъпен, така че да я имам когато си поискам и да не и давам това което иска (веднага) !
И мислиш, че си мил и свестен? Ако беше жена, щеше да си гадна пикла. Аз пък бих предпочела всякакъв, но да ме иска винаги и да го показва, а не да се прави на недостъпен, безразличен и да ми се дърпа.

Напълно съгласна!

Това ти какво предпочиташ и какво не слабо ме интересува. Никъде не съм твърдял че съм пример за свястно момче, пояснявам на драгите дами къде им е проблема с момчетата , а не тръбя да търсят такива като мене примерно сеш се...

ZaI4I
12-29-2007, 18:12
Едва ли...а може би още не съм попаднала...е има време...

Glorious
12-29-2007, 19:39
Браво,колега!!! Това е самата истина.Подкрепям с две ръце и два крака.Колкото и да не ми се иска да го кажа имам огромни наблюдения,че повечето жени си падат по пропаднали типове.Може да им действа възбуждащо(знам ли?!). :o

Това е много често срещано явление...Всички момичета ходят с разни пропадняци които им тровят живота и после се оплакват.Не можете да намерите свестни момчета защото там където вие ходите има само идиоти и женкари и после нямало свестни момчета я се осъзнайте малко!

Freeminded
12-30-2007, 15:59
А има ли свесни момичета ? :shock:

Glorious
12-30-2007, 17:00
А има ли свесни момичета ? :shock:

Има!

nevito0
12-30-2007, 18:10
xqxq em ne vsichki momcheta sa gadove ama povecheto sa takiva :P

danny_f4e
12-30-2007, 18:50
абе за теб няма свестни момчета...защото не знаеш къде да търсиш и вероятно защото не ги заслужаваш.Сякаш някой ти е виновен за всичко я се осъзнай малко. +1
+2 :shock:
P.S. 1.Съмнявам се да си имали "доста" момчета в живота си ,за да слагаш всички под общ знаменател ,че са "гадни".... За това когато минете през всички и се убедите , че няма свестни тогава вече може да критикувате момчетата...
P.S. 2. Момиче съм да не кажете ,че защото съм момче твърдя това.... и по-горе писах мнението по въпроса "има ли свестни" .....

Абе честно да ви кажа не всички момчета са глупаци.... има си и "добрите" и "лошите" момчета... но нали всеки си има характер? НЕ можеш да кажеш на някой да стане по-добър или по-лош той си е просто такъв... ако не ти харесва не бъди с него... Но да си кажа честно въпреки че съм момиче не мисля че "ние" сме цвете за мирисане... както при момчетата, така и тука си има "ку*ките" и "добрите момиченца" .. :) така, че безсмислено е да питаме имали свестни момчета след като на тоя свят има от всичко по много :) и независимо дали на някой му харесва винаги ще си има "глупаци" и "ку*ки" ... приемете света това което е .. не е като в приказките да срещнеш принца на бял кон, който ще те обича вечно.... колкото и да спорим кой е свестен и кой не е .... няма да има праавилен отговор... всеки си има идеал,който следва и индивидуално мислене .. това е от мен :) .... :-o

polito
12-30-2007, 18:50
axhhxha smeshni ste be pedalii ... chukai i bqgai, mi vari ischukai maika si be kuche mrasno ... ot ei takia pederasi kato vas znaite li kolko momicheta ne sa obiknali vtori pat ... ami i da znaite vii sa gordeite s tva nali ... she se osaznaite edin den ama she e kasno ... dano da kacnete po skoro ... !!!!!

PeXXeR
12-30-2007, 19:50
ас съм свестен винаги гледам да имам сериозна връска не се правия на такъв какъвто не съм просто съм себеси :) даржа се добре с моми4етата не съм удрял моми4е и никога няма да го направя и не убиждам моми4е и никога няма да го направия :)

Lashes
12-30-2007, 19:53
разбира се че има...но явно не си срещнала правилния...сегашния ми фр ми заяви че ако иам намерения да съм с него само ей така и то за 2-3 месеца по добре да не се хващаме...напрау бях изумена...така че споко..намират се :D

babity
12-30-2007, 21:59
моят мъж е най - свястния!!! направо е за пример... :smt007

ZaI4I
12-30-2007, 22:07
axhhxha smeshni ste be pedalii ... chukai i bqgai, mi vari ischukai maika si be kuche mrasno ... ot ei takia pederasi kato vas znaite li kolko momicheta ne sa obiknali vtori pat ... ami i da znaite vii sa gordeite s tva nali ... she se osaznaite edin den ama she e kasno ... dano da kacnete po skoro ... !!!!!

+ 1 :mrgreen:

SuBMix
12-30-2007, 23:26
Ами незнам какяо точно разбирате под свестно момче....
Ето какво представавлявам аз ... винаиг гледам да имам сериозна връзка не някоя за 1 седмица или нещо такова .... много съм мил кум момичетата ... НИКОГА НЕМОГА да посегна на едно момиче ... БИХ НАПРАВИЛ всичко за човека когото обичам .... разбирйте ме както искате .... :)

ivelin9021
12-31-2007, 02:08
dobre be mamka mu znaete li kolko momi4eta sa mi kazvali 4e sam perfektnoto mom4e...?dobre de togafa zashtoto ot vsqka moq vruzka az ostavam naraneniq? absolutno vinagi az sam naranen zzashto? za tova 4e az se durja s tqh kato s bogini i im ugajdam na vsi4ko i nakraq kfo az sam naraneniq ....

Alabalaportokala
12-31-2007, 02:10
dobre be mamka mu znaete li kolko momi4eta sa mi kazvali 4e sam perfektnoto mom4e...?dobre de togafa zashtoto ot vsqka moq vruzka az ostavam naraneniq? absolutno vinagi az sam naranen zzashto? za tova 4e az se durja s tqh kato s bogini i im ugajdam na vsi4ko i nakraq kfo az sam naraneniq ....

И това ти е най-голямата грешка. Продължаваш ли така...не питай що си наранения. Бъди перфектен но не чак толкова. Късмет

Mimo92
12-31-2007, 03:40
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)
Според мен просто попадаш на такива от типа ( аз сам батко ще фана някои по малко от мен понеже е лесно и само ше правим секс и ще я лажа че я обичам..
тва е мно мно срещано .. понеже вие момичетата винаги харесвате по големи ( и те се вазползват от това ) все пак е нормално.. тарсите някои по голям едъп които да ви пази закриля.. нормално е
и това чусвто ви поджеда когаот някои батко почне просто да ви сваля понеже иска да ви чука ( не казвам че при всички е така.. но лично аз познавам над 10 момичета които са пострадали така )
\:D/

ThunderGoddess
12-31-2007, 22:46
Смятам, че на възраст като нашата ( аз съм на 16г) по никакъв начин не може да се говори за сериозна връзка. Сериозната връза не се крои, шие или кърпи, защото си решил, че с тая/тоя ще имаш такава. Сериозната връзка е стечение на обстоятелствата, при което човек остава с друг човек години наред. И серионото е, че от тази сериозна връзка има два изхода: Единия - жените се, правите си деца и т.н. Втория изход - разделяте се с онзи човек, но това остава отпечатък в живота ви ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ (!!!). Свестни момчета има, да. Само дето са много малко. Свестен тип за мен е онзи, който не мисли за жената като за цици върхо слаба талия и стегнат гъз. Свестен е онзи, който оценява достойнството на момичето и се държи добре с него. Такива момчета тръгват с едно момиче, когато са сигурни, че имат някакви силни чувства към нея, които биха траели известно време - тоест той се старае да не е заебе на третия ден и по този начин да я нарани. Затова те създават по-трайни връзки.

Pesh0
01-01-2008, 02:20
A zashto momichetata gledat vanshniq vid momchetata ne gi interesuva dali sa svestni ili ne interesuva gi samo da tragnat sa nai-hubaviq ili nai-gotiniq.
I nakraq obvinqvate vsi4ki mom4eta 4e sa jenkari i svine.Ot tezi neshta sam postradal i az, :cry:

Freeminded
01-01-2008, 02:29
^ Pesh0, приятелю. На тази възраст всичко опира до външния вид. Нямаш ли го, просто ти остава да си свесетен и пак не се вписваш. Защото момичетата не обичат свесните и порядъчни момчета. За тях всичко опира до лиготии и фукане пред връсничките. Нямаш ли външност, с която да зарибяваш малките лигли, които искат да се похвалят пред приятелките си, просто се откажи от това да ги преследваш. Само ще те нараняват. Ще пораснеш още малко и точно защото си свестен ще имаш парите, които така изкушават жените и ще можеш да си позволиш всички! Просто момента не ти е дошъл. После всичко се обръща.

Pesh0
01-01-2008, 02:41
^ Pesh0, приятелю. На тази възраст всичко опира до външния вид. Нямаш ли го, просто ти остава да си свесетен и пак не се вписваш. Защото момичетата не обичат свесните и порядъчни момчета. За тях всичко опира до лиготии и фукане пред връсничките. Нямаш ли външност, с която да зарибяваш малките лигли, които искат да се похвалят пред приятелките си, просто се откажи от това да ги преследваш. Само ще те нараняват. i az taka smqtam i otdavna sam se otkazal da se opitvam s tqh zatova si stoq i veche dori ne im obryshtam vnimanie.

amadeuskb
01-01-2008, 02:44
бе има свестаи момочета бе аз съмедиот тях ;)

Pesh0
01-01-2008, 02:47
бе има свестаи момочета бе аз съмедиот тях ;) molq te napishi go malko po razbiraemo :D

amadeuskb
01-01-2008, 02:48
Ще се опитам :D
Ама малко след новата година е трудно :grin:

Pesh0
01-01-2008, 02:52
da razbiram te no pochti nishto ne razbrah :D

Pesh0
01-01-2008, 03:04
aide be batka kaji kakvo iskashe da mi kajish please kaji mi sega me darjish na trani napravo :D
:D

amadeuskb
01-01-2008, 03:05
значи че съм свестен :D:D:D
Аз съм мноо свестен щото и аз незнам що ама съм свестен баце =D>

Pesh0
01-01-2008, 03:06
shvanah
nai-nakraq

Phenomenon
01-01-2008, 06:13
Или си отчайващо скучна и ставаш само за едната бройка,или просто попадаш на дефектни момчета.Тва е.Точка.
За кво изобщо пускаш темата,нищо няма да намажеш,само караш хората да спамят безмислено..

jarod
01-01-2008, 11:20
да има
но за пореден път се обеждавам че
няма свестни момИчета
.............просто няма такова животно

Krem4eto
01-01-2008, 14:11
Свестни пффф ,незнам и аз ,ако говорим за свестни момичета,аз мога да кажа,че съм такава ;)!
А колкото до момчета...Има мноооого малко свестни,които търсят сериозна връзка иии разбира се , са заети!!!

Pesh0
01-01-2008, 14:27
Ne vie pod svestni momcheta razbirate-krasivi,gotini i da se zadarjat mn vreme s 1 momiche.Ako namerish takova momche mi se obadi zashtoto az ne vqrvam da otkriesh

amadeuskb
01-01-2008, 14:30
Защо 1 момч да не може да се задържи по-дълго с 1 момиче.Ако се обичат що ен?

Pesh0
01-01-2008, 14:57
prosto vsichki obvinqvat momchetata i .

ra4ence
01-01-2008, 15:11
Абе всички са един дол дренки. Момичета, момчета... хора сме. Както има добри жени,така има и добри мъже. Лоши жени и лоши мъже. Разбирайте каквото искате под 'добри' и 'лошо'...
Ако търсите принца на белия кон- няма го :) Няма принц,така както и ние не сме принцеси

Zealot
01-01-2008, 15:14
има...

Lekov
01-01-2008, 17:06
Добре бе що се питате има ли свестни момчета а веднъж не написахте тема "Има ли свестни момичета" ?

Ако неможете да отговорите аз ще ви кажа поради 2 при4ини:

1)Защото за момичетата винаги момчетата са виновни

и

2) Защото дори и да има свестни момичета те са хиляди ако не и милиони пъти по малко от свестните момчета !

BeBsItO
01-01-2008, 18:44
da ima svesni :D :D :D :D MOITO EST

the_unknown
01-01-2008, 19:08
Ако някое момиче успее да ми даде определение за "свестен",то аз съм трамвай!!!

babity
01-01-2008, 20:12
готово - трамвай си! :wink: моето определение за свестен: да има мозък в главата си и да знае как да го ползва, а не да го държи като трофей там... да знае какво представлява и да си дава реална оценка, да знае кога къде и как да се държи, да е надживял периода, в който единственото, което търси и иска да получи е секс, да уважава момичето, с което е и да умее да и показва чуствата си. повечето момичета под светсен има предвид, момче, което търси сериозна връзка...

elkano
01-01-2008, 20:31
Kak da nakaram da me obi4a nqkoi . Az q obi4am , a tq vzema otno6eniqta ni samo kato nai-dobri priqteli.Napravo mi sa kusa surcete pri misalta i taka ot meseci .
Makar i mom4e na Nova godina izglejda moje bi ot alkohol se razplakah za neq.

`Death`Whore``
01-01-2008, 20:34
Kak da nakaram da me obi4a nqkoi.
Има едно сериалче за вешици и там даже казаха, че не могат да направят магия, с която някой да ги заобича ;) Не можеш нито да накараш някого да те заобича, нито да го накараш да те разлюби...и не трябва да го обвиняваш за това.

momchence_89
01-01-2008, 20:46
Значи прочетох само заглавието на темата дори не прочетох конкретно за какво се отнася а за заглавието отговора ми е да има мн други като мене :smt006 но разбира се вие момичетата не вярвате на момче което ви казва че е свестен или бъркам ? При мерно за момичетата които имат гаджета да кажем за тях най свястно то момче е то а за други е най тъпото така че според мен тука всеки си има своя оценка но разбира се е грубо да се говори за всички има такива има и от другите а ако зададем въпроса Имали свестни момичета пак ще потръгнат те гледат парите или нещо друго от мъжката страна а от женската обратно разбира се не знам си какво както е тука :-D ;-) :-| така че тези въпроси от този род са излишни СПОРЕД МЕНЕ всеки гради лично мнение за другия.
Честита Нова Година Здраве,Късмет,Щастие,Пари и Любов и всичко най хубаво.

the_unknown
01-01-2008, 21:17
готово - трамвай си! :wink: моето определение за свестен: да има мозък в главата си и да знае как да го ползва, а не да го държи като трофей там... да знае какво представлява и да си дава реална оценка, да знае кога къде и как да се държи, да е надживял периода, в който единственото, което търси и иска да получи е секс, да уважава момичето, с което е и да умее да и показва чуствата си. повечето момичета под светсен има предвид, момче, което търси сериозна връзка...

Нищо конкретно не каза,само празни приказки.Цялата ви работа е такава на вас - жените.Иди че разбери,какво означава "да е надживял периода в които търси само секс?!".Е,ако наистина търсиш такъв, насочи се към старческия дом. :D :D
Това най-малкото показва,че изобщо нямаш реална представа за психиката на мъжа,нито пък правилно светоусещане за живота.Живееш си в някакви си твои "женски" фантазии.

Rookie
01-01-2008, 21:44
Има свестни момчета - просто момичетата имат навика да избират "лошите момчета".

babity
01-01-2008, 21:47
готово - трамвай си! :wink: моето определение за свестен: да има мозък в главата си и да знае как да го ползва, а не да го държи като трофей там... да знае какво представлява и да си дава реална оценка, да знае кога къде и как да се държи, да е надживял периода, в който единственото, което търси и иска да получи е секс, да уважава момичето, с което е и да умее да и показва чуствата си. повечето момичета под светсен има предвид, момче, което търси сериозна връзка...

Нищо конкретно не каза,само празни приказки.Цялата ви работа е такава на вас - жените.Иди че разбери,какво означава "да е надживял периода в които търси само секс?!".Е,ако наистина търсиш такъв, насочи се към старческия дом. :D :D
Това най-малкото показва,че изобщо нямаш реална представа за психиката на мъжа,нито пък правилно светоусещане за живота.Живееш си в някакви си твои "женски" фантазии.

че, може и да не съм обяснила, то е твърде възможно! но незнам защо като си чел си прпуснал да прочетеш както трябва, или да ме разбереш... нз... но никъде в поста си не съм написала, че "свестните" мъже, не искат секс. казах, че не търсят САМО секс!, надявам се да схванеш разликата между двете този път. да е ясно, че лично аз като едно уважаващо себе си свястно момиче далеч не търся момче, което да гледа на мен само като на обект за утоляване на сексуалните си нужди!! ;)

the_unknown
01-01-2008, 22:16
готово - трамвай си! :wink: моето определение за свестен: да има мозък в главата си и да знае как да го ползва, а не да го държи като трофей там... да знае какво представлява и да си дава реална оценка, да знае кога къде и как да се държи, да е надживял периода, в който единственото, което търси и иска да получи е секс, да уважава момичето, с което е и да умее да и показва чуствата си. повечето момичета под светсен има предвид, момче, което търси сериозна връзка...

Нищо конкретно не каза,само празни приказки.Цялата ви работа е такава на вас - жените.Иди че разбери,какво означава "да е надживял периода в които търси само секс?!".Е,ако наистина търсиш такъв, насочи се към старческия дом. :D :D
Това най-малкото показва,че изобщо нямаш реална представа за психиката на мъжа,нито пък правилно светоусещане за живота.Живееш си в някакви си твои "женски" фантазии.

че, може и да не съм обяснила, то е твърде възможно! но незнам защо като си чел си прпуснал да прочетеш както трябва, или да ме разбереш... нз... но никъде в поста си не съм написала, че "свестните" мъже, не искат секс. казах, че не търсят САМО секс!, надявам се да схванеш разликата между двете този път. да е ясно, че лично аз като едно уважаващо себе си свястно момиче далеч не търся момче, което да гледа на мен само като на обект за утоляване на сексуалните си нужди!! ;)

Жената няма как да не бъде сексуален обект.Просто не си го представям това,да гледаш на една красива жена по друг начин.Или аз съм тотално сбъркан по природа или това което казваш са абсолютни глупости.И мога да те уверя в това,че с годините чувството не се променя.

`Death`Whore``
01-01-2008, 22:19
the_unknown, така е, но ако ти не гледаш на жените по друг начин, значи просто не си пораснал. Ясно е, че сме сексуални обекти, но един мъж, а не пикльо когато види, че жената е тъпа като галош или е курветина, или е лигла, може да я изчука веднъж, но оттам-нататък няма да пожелае да има нищо общо с нея. За това става въпрос.

sweet_lady:]
01-01-2008, 22:29
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)
taka e-otgovora na vaprosati koto moga az da ti dam e za6toto mom4etata gi e strax da se obvarzat strax gi e da im otnemat svobodata ili pak da ne badat naraneni vs tova[i ne sa samo mom4etata az sa6to sam taka] :oops: :-s :-#

the_unknown
01-01-2008, 22:38
the_unknown, така е, но ако ти не гледаш на жените по друг начин, значи просто не си пораснал. Ясно е, че сме сексуални обекти, но един мъж, а не пикльо когато види, че жената е тъпа като галош или е курветина, или е лигла, може да я изчука веднъж, но оттам-нататък няма да пожелае да има нищо общо с нея. За това става въпрос.

Както казах,това изобщо не опира до възраст.А ако жената е тъпа и няма никакви обноски,то и да я изчукам не бих го направил.Вярно, отначало може да ти хване окото,но като разбереш що за стока е, бързо ти секва желанието за секс.Най-добрия вариант е красива жена с поне малко мозък(но са изключителна рядкост).И да,единствените жени към които може да не гледам като сексуални обекти трябва да са доста грознички. :D

`Death`Whore``
01-01-2008, 22:40
Говорех за...повечето мъже. И един приятел ми е казвал, че тъпа жена не би чукал...и аз да бях мъж, не бих го направила, честно казано :D

Мда, рядкост са...умните жени принципно са рядкост...

the_unknown
01-01-2008, 22:44
Ще ти дам дори пример - баща ми(на около 50 години).По твоята логика,след като е бил с много жени, а е и доста пораснал,би трябвало да не гледа на тях като сексуални обекти,нали? Е аз ако ти кажа,че тоя човек,като види красива жена,първата му работа е да я огледа от главата до петите.Дори като кара колата се заглежда адски много.Няколко пъти така съм изпадал в доста неловки ситуации с него.Имам чувството,че е поне два пъти по неубоздан от мен.ПАК ТИ КАЗВАМ - НЕ ОПИРА ДО ВЪЗРАСТ! А И ТОВА Е НЕЩО СЪВСЕМ НОРМАЛНО! Малко или много всеки гледа я крака,я очи,я нещо друго...това си е запазена марка при мъжете(за жените не знам).

`Death`Whore``
01-01-2008, 22:55
Моят е почти на 48 и всеки ден гледа порно...какво, като са по-старички? Не са умрели все още.

the_unknown
01-01-2008, 23:07
Моят е почти на 48 и всеки ден гледа порно...какво, като са по-старички? Не са умрели все още.

Ето виждаш ли, и ти си съгласна с мене.Това опровергава напълно твоята теория!

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:08
Коя моя теория? :shock: Говорех за порасналост на мозъчно ниво, не на години ;)

the_unknown
01-01-2008, 23:15
Коя моя теория? :shock: Говорех за порасналост на мозъчно ниво, не на години ;)

Извинявай,ама до тази възраст щом не си се променил,едва ли някога ще се промениш.Пак ти казвам - това си е чисто инстинктивно и вродено!!! Раждаш се мъж и умираш мъж,това значи,че няма как да не възприемаш жените като сексуални обекти.Но все пак ти никога няма да го усетиш,защото си от другия пол. :P

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:16
Ако си припомниш края на миналата страница, ще видиш, че аз съм на твоето мнение... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Все пак баща ми не е ходел с майка ми само защото е яка мацка :-o

the_unknown
01-01-2008, 23:23
Ако си припомниш края на миналата страница, ще видиш, че аз съм на твоето мнение... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Все пак баща ми не е ходел с майка ми само защото е яка мацка :-o

Ми отиди и го попитай! :D :-D Ако ти каже,че не я е възприемал като сексуален обект,не му вярвай. :razz:

babity
01-01-2008, 23:23
абе, ти продължаваш да не схващаш... никой не е казал, че не трябва да заглежда жените и че не трябва да му се прави секс или нещо подобно. просто не бива да е единствената причина да си с едно момиче! както казват децата на 7 -8 които също си имат гаджета: "петьо ти защо ходиш с еди коя си?" и отг е: "защото е красива!" невъзможно е една връзка, сериозна връзка както и чуствата в нея да се крепят само и единствено на това, че жената е красива!!!!

`Death`Whore``
01-01-2008, 23:24
Ти си малоумен. Започни да четеш какво пиша!

the_unknown
01-01-2008, 23:28
[color=darkblue]сериозна връзка както и чуствата в нея да се крепят само и единствено на това, че жената е красива!!!!

Аз пък казвам,ЧЕ С ТОВА ЗАПОЧВАТ И ЧУВСТВАТА!!!
С другото общо взето съм съгласен,без примера за Петьо. :D

Lekov
01-02-2008, 05:26
Раждаш се мъж и умираш мъж


Определено има нещо вярно в това но не всичко защото има такива кадето се раждат мъже и умират като жени например педера*ите като Азис :D

TheMaggie
01-02-2008, 05:53
О.о има такива момчета и то не малко! Свестни имам предвид....Като имаш 10 момчета тъпаци - 1 е свястно! Страхотно утешение,нали?! :grin: А сега по-сериозно...Да,познавам свястни момчета,ама май ми се броят на пръстите на едната ръка.Бтв,ама вие к'во очаквате,например,от някой фешън-фукльо?! : Вечна любов и обричане един на друг! Та,те,повечето са влюбени вече....в себе си! :lol: Просто хубавите момчета,на всичкото отгоре и свястни са малко,много малко! Както каза Стоянка Мутафова онази вечер 'Дайте да ги сложим в резерват,да не се изгубят!" :D Иначее до сега съм ходила с 2ма супер святсни,ама толко святстни,та чак да ти омръзнат..Не сериозно говоря... :oops: Ухх,айде аз ще спирам,че мога и цял роман да ви изпиша//. 8-)

vessk0
01-02-2008, 08:01
мога да перифразирам най-чувствителната реплика от Тhе Grееn Milе (любимият ми филм :) ) - Уморен съм, уморен съм да бъда на пътя, самотен като лястовица в дъжда... Уморен съм да си нямам приятел, с когото да съм, да ми казва откъде идваме, къде отиваме или защо... Но най-много съм уморен от хората, които са лоши един с друг... Уморен съм от цялата тази болка, която чувстам по света... Уморен съм да живея сам и немощен в този свят на разруха, непочтенност и тъга, това е като парче стъкло в сърцето и главата ми.... :cry:

Много ми е мъчно като вървя по улицата и гледам щастливо целуващи се двойки, знаейки, че никога няма да изживея щастието на целувката или прегръдката от сърце :( Плача, знаейки как днешната младеж се държи един с друг, как е изпита истинската любов от сърцата на хората и е влязла във вените ми опитвайки се да я предам на едно истинско момиче, което я заслужава, но всички я отхвърлят, поради простата причина че не обръщат внимание на истинските духовни ценности...
Много искам да срещна това момиче което е решило да се отдели от масата, да ме хване за рука и да отидем на някое китно местенце, сгушени, да гледаме лъчите на залязващото слунце...... И после да докосне душата ми с нежност и да ме изпълни с любов, да сподели мечтите ми под звездното небе, така както аз ще споделя нейните... Просто да покаже че я е грижа за мен, да се сеща за мен, не търся гадже или нещо подобно, не искам да спазвам некви закони на "гаджосването" от типа - трябва да излизаме еди къде си, да ходиме ето там, да се натискаме пред онези там или нещо от сорта, всичкото което правим трябва да го е пожелало сърцето и нищо друго, да се оставим на чувствата да ни ръководят и да изпитаме и най-нетрадиционните приключения......

Оххх на тая тема мога да напиша книга от 300 страници, за цялата болка, която съм изпитвал и ще продължавам да изпитвам, но просто нека да задам един въпрос:
Има ли свястни момичета?

xxxSS
01-02-2008, 10:37
Аз ... :cry:

losho_momiche
01-02-2008, 11:26
a vie mom4eta kvo razbirate pod SVESTNI MOMI4ETA ??? #-o daite ako mojete nekvo opredelenie!!! :? :::

amadeuskb
01-02-2008, 11:53
Ами да не е надута применро , да се държи добре с приятеля си както той с нея, да е точно .Абе нз не ме бива в тия неща :lol:

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
01-02-2008, 14:29
След толкова връзки и разочарования.. надявам се са останали..,но дали.. ?! Не се знае..

Lekov
01-02-2008, 14:57
свястно момиче: Момиче което да не го засяга хорското мнение ,да може да разбира човека до себе си,да е до него във всяко начинание, да не е "надута пуика" и да не се прави на недостижима е това е идеалното момиче

П.П.: За красотата няма да споменавам,защото българките за най-красивите жени на света :)

black_baby
01-02-2008, 16:32
свястно момиче: Момиче което да не го засяга хорското мнение ,да може да разбира човека до себе си,да е до него във всяко начинание, да не е "надута пуика" и да не се прави на недостижима е това е идеалното момиче

П.П.: За красотата няма да споменавам,защото българките за най-красивите жени на света :)

e kak da ne zasqga xorskoto mnenie ei tva ne razbrax ot cqlata rabota
:P :-P :-|

Lekov
01-02-2008, 16:38
свястно момиче: Момиче което да не го засяга хорското мнение ,да може да разбира човека до себе си,да е до него във всяко начинание, да не е "надута пуика" и да не се прави на недостижима е това е идеалното момиче

П.П.: За красотата няма да споменавам,защото българките за най-красивите жени на света :)

e kak da ne zasqga xorskoto mnenie ei tva ne razbrax ot cqlata rabota
:P :-P :-|

Да не я интересува какво говорят хората за нея и за половинката и ето това имам в предвит,защото повечето се влиаят от това нещо.

Raderfort
01-02-2008, 18:49
свястно момиче: Момиче което да не го засяга хорското мнение ,да може да разбира човека до себе си,да е до него във всяко начинание, да не е "надута пуика" и да не се прави на недостижима е това е идеалното момиче

П.П.: За красотата няма да споменавам,защото българките за най-красивите жени на света :)


+1

otnosno v1prosa dali ima svestni mom4eta az kazvam DA.

amadeuskb
01-02-2008, 19:01
Ми има как няма (не визирам себе си всички знаят ,че сум пич :-P ) смао тряя да се запознаете.Обаче на някой хорица не им изнасят да казват ,че имат свестни.

sladkish_14
01-02-2008, 20:08
Всички са еднакви... :-# :cry: :-#

KiSs_mY_LiPs
01-02-2008, 20:57
Защото и те не знаят какво искат. И аз сам на това мнение.. Или защото разбират че няма да им пуснеш.. и те оставят.. тръгват на лов за нова..

partychild
01-02-2008, 21:59
Всички сме различни , всеки човек има различно държание,различен характер -> няма еднакви хора ... аз знам че има свестни момчета и свестни момичета не си мислете че всички момчета са "курвари" пък всички момичета "курви" ... друг въпрос е че не сте попаднали на перфектния за вас .... аз мога да кажа и съм сигурна в това че момчета като моя приятел супер рядко има ...да ме обича супер много,да се грижи за мене , да го интерасува за мене и да не ми изневерява макар и възможността която има защото е в друг град.. и знам че съм много голяма късметлийка защото имам него :smt007

gostut
01-02-2008, 22:22
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)


щото трябва да ви е гадно!!! .... или пък щото го считаме за спорт да "съблазняваме" момичетата... или не знам...

JuSt_h0us3
01-02-2008, 23:44
АХахАХАахах какви са тия глупости бе?!?!?!?!
м0мичетата:
Ама те са еднакви всичките (т0ва п0не 10 пъти г0 пр0чет0х във ф0рума)е да ама НЕ!!!пълна простотия...
Ама те не м0жели да 0бичат и т.н. - чакайте малк0 били сте наранени 0т няк0й...т0й ви е пр0блема
абе пр0ст0 нямам думи хАх пълни пр0ст0тии
а м0мчетата....естествен0 има секфи мал0умници няма как пр0ст0!
сам0че ги има и "свесните" да п0 малк0 са ама не т0лк0ва к0лк0т0 ги искарвате вие...

за мен така стоят нещата...има ги свесните и при м0мичетата и при м0мчетата
другите дет0 ги сменят кат0 н0сни кърпички...Хмм мисля че незаслужават к0ментари?!?!

PoisoNGirL
01-03-2008, 00:58
Tova ne opira do svestni momicheta ili momcheta a do samiq chovek.Ima i ot dvata vida..ama trudno e da si namerish :? Nali znaeto to si e veriga:dobro momiche popada na ne mn svqstno momche stava kuchka.Posle popada na svqstno,no se durji kofti i toi stava gadnqr i t.n...
Vsichko ima stiga da tursish.Na men mi otne 4 godini 8-) Uspeh vi pojelavam vie da se spravite po-burzo \:D/ :smt001

the_unknown
01-03-2008, 09:22
Проблема,според мен е в самите момичета.Както казват хората - "Живота е компот и всеки се бори за слива". :D

the_unknown
01-03-2008, 09:32
Колкото до моето определение за свястно момиче,ще кажа :
1.Да не лъже и да не овърта(което май е практически невъзможно) :D
2.Да не е надута
3.Да не се прави на недостъпна
4.Да звъни по телефона като има уговорка,а не да прави "путкенски"(то от там е дошъл и тоя лаф сигурно) номера и да чака на нея да и звъннат.Това момиче да ми звънне ми изглежда като да чакам от умрял писмо. :-D 4:D
5.Като има да каже нещо, да го казва директно,а не ти да си мислиш едно,тя да си мисли друго,а същевременно да прави трето.
6.Да успява да се вгледа в истинската същност на момчето,а не да гледа повърхностните неща.

bibi90
01-03-2008, 12:56
Ima svestni mom4eta da.I svestni momi4eta ima i to mnogo.
No pove4eto hora(pone do opredelena vazrast) haresvat pove4e nedostapnoto,tova koeto nemogat da imat.Zatova i ne zabelqzvate svestnite mom4eta(az si go priznavam)!Da padam si po jenkari,gadnqri i t.n no pone ne se oplakvam!
I prestanet da se obijdate.Teq kurvi zakoito govorite i te stanali takiva,za6toto nqkoi im razbil sarceto i sa re6ili,4e i te 6te si igraqt s mom4etata,nqma da vlagat 4uvstva i vednaga stavat kurvi.Mom4etata pak ot svoq strana praveli taka 6toto nqkoq gi bila zarqzala.Pfff e izvoda e:4e kogato s nqkoi ne se polu4ava,to PROSTO NE SE POLU4AVA,tova ne ozna4ava,4e jivota svar6va.I 4e trqbva da si go izkarvate na vsi4ki sled nego!

P.S:Pravq evala na momi4etata,koito mogat da si haresat svqstno i seriozno mom4e. =D>

Az ne moga,ama problema si e moi.Ne pbvinqvam vsi4ki mom4eta za tova. :)

bibi90
01-03-2008, 12:59
Ima svestni mom4eta da.I svestni momi4eta ima i to mnogo.
No pove4eto hora(pone do opredelena vazrast) haresvat pove4e nedostapnoto,tova koeto nemogat da imat.Zatova i ne zabelqzvate svestnite mom4eta(az si go priznavam)!Da padam si po jenkari,gadnqri i t.n no pone ne se oplakvam!
I prestanet da se obijdate.Teq kurvi zakoito govorite i te stanali takiva,za6toto nqkoi im razbil sarceto i sa re6ili,4e i te 6te si igraqt s mom4etata,nqma da vlagat 4uvstva i vednaga stavat kurvi.Mom4etata pak ot svoq strana praveli taka 6toto nqkoq gi bila zarqzala.Pfff e izvoda e:4e kogato s nqkoi ne se polu4ava,to PROSTO NE SE POLU4AVA,tova ne ozna4ava,4e jivota svar6va.I 4e trqbva da si go izkarvate na vsi4ki sled nego!

P.S:Pravq evala na momi4etata,koito mogat da si haresat svqstno i seriozno mom4e. =D>

Az ne moga,ama problema si e moi.Ne obvinqvam vsi4ki mom4eta za tova. :)

bibi90
01-03-2008, 12:59
Ima svestni mom4eta da.I svestni momi4eta ima i to mnogo.
No pove4eto hora(pone do opredelena vazrast) haresvat pove4e nedostapnoto,tova koeto nemogat da imat.Zatova i ne zabelqzvate svestnite mom4eta(az si go priznavam)!Da padam si po jenkari,gadnqri i t.n no pone ne se oplakvam!
I prestanet da se obijdate.Teq kurvi zakoito govorite i te stanali takiva,za6toto nqkoi im razbil sarceto i sa re6ili,4e i te 6te si igraqt s mom4etata,nqma da vlagat 4uvstva i vednaga stavat kurvi.Mom4etata pak ot svoq strana praveli taka 6toto nqkoq gi bila zarqzala.Pfff e izvoda e:4e kogato s nqkoi ne se polu4ava,to PROSTO NE SE POLU4AVA,tova ne ozna4ava,4e jivota svar6va.I 4e trqbva da si go izkarvate na vsi4ki sled nego!

P.S:Pravq evala na momi4etata,koito mogat da si haresat svqstno i seriozno mom4e. =D>

Az ne moga,ama problema si e moi.Ne obvinqvam vsi4ki mom4eta za tova. :)

bibi90
01-03-2008, 13:00
Ima svestni mom4eta da.I svestni momi4eta ima i to mnogo.
No pove4eto hora(pone do opredelena vazrast) haresvat pove4e nedostapnoto,tova koeto nemogat da imat.Zatova i ne zabelqzvate svestnite mom4eta(az si go priznavam)!Da padam si po jenkari,gadnqri i t.n no pone ne se oplakvam!
I prestanet da se obijdate.Teq kurvi zakoito govorite i te stanali takiva,za6toto nqkoi im razbil sarceto i sa re6ili,4e i te 6te si igraqt s mom4etata,nqma da vlagat 4uvstva i vednaga stavat kurvi.Mom4etata pak ot svoq strana praveli taka 6toto nqkoq gi bila zarqzala.Pfff e izvoda e:4e kogato s nqkoi ne se polu4ava,to PROSTO NE SE POLU4AVA,tova ne ozna4ava,4e jivota svar6va.I 4e trqbva da si go izkarvate na vsi4ki sled nego!

P.S:Pravq evala na momi4etata,koito mogat da si haresat svqstno i seriozno mom4e. =D>

Az ne moga,ama problema si e moi.Ne obvinqvam vsi4ki mom4eta za tova. :)

bibi90
01-03-2008, 13:02
leleeee kolko puti sum go pusnala tova ujasss :oops:

i love you
01-03-2008, 15:06
Момчетата не знаят какво искат наистина...винаги ние трябва да звъним ,винаги ние трябва да правим първата крачка и какво става в един момент отблъскват ни....къде са смелчаците не мога да ги намеря 6тото сигурно няма такива ве4е.Ако някое мом4е хареса някое моми4е ни6ту няма да каже...а то просто трябва да действа6 не може да 4ака6...аз напълно съм разочарована от любовта и от мом4ета...за6тото винаги те ни разбиват сърцата... [-(

megi_sweet
01-03-2008, 16:59
Момчетата не знаят какво искат наистина...винаги ние трябва да звъним ,винаги ние трябва да правим първата крачка и какво става в един момент отблъскват ни....къде са смелчаците не мога да ги намеря 6тото сигурно няма такива ве4е.Ако някое мом4е хареса някое моми4е ни6ту няма да каже...а то просто трябва да действа6 не може да 4ака6...аз напълно съм разочарована от любовта и от мом4ета...за6тото винаги те ни разбиват сърцата... [-(

+1 :grin:

gostut
01-03-2008, 17:07
Момчетата не знаят какво искат наистина...винаги ние трябва да звъним ,винаги ние трябва да правим първата крачка и какво става в един момент отблъскват ни....къде са смелчаците не мога да ги намеря 6тото сигурно няма такива ве4е.Ако някое мом4е хареса някое моми4е ни6ту няма да каже...а то просто трябва да действа6 не може да 4ака6...аз напълно съм разочарована от любовта и от мом4ета...за6тото винаги те ни разбиват сърцата... [-(

ем кво толкова се чудиш, че ти разбива сърцето?? ти си направила първата крачка, значи ти си инама по-голям интерес... ти си се обаждала, не той, значи може да не е искал да говори с теб... и после него обвиняваш, че ти си въобразяваш неща и ти е гадно после... ТъъЪЪ

пък дори и да харесам момиче, защо да правя първата крачка веднага, като мога да изчакам малко и тя да я направи вместо мен... ако не го направи може и да се прежаля, стига да съм сигурен, че си заслужава ;)

ra4ence
01-03-2008, 17:26
О, разбира се,че има свсни момчета,както и момичета.
Всичко се избистря с годинит еи опитът,който натрупваме :)

nicolepcd
01-03-2008, 18:18
Ми... естествено, че има свестни момчета, но се срещат хипер рядко... Поне във Враца, де :razz:

Exoras
01-03-2008, 18:52
има има.. :-$ 8)

GavvD
01-03-2008, 20:16
Разбира се, че има свестни момчета. Такива, които носят цветя на среща, изненадват половинките си като им подаряват истинска звезда в небето, интересуват се от семействата на любимите си, угаждат им толкова, че да им достави наслада, но не ги глезят прекалено, държат си на думата, спазват обещания, намират щастие в тяхното щастие, успешни са в живота, защитават интересите си ревностно и не се лигавят. Те са джентълмени, фини, изтънчени, начетени и красиви. Познават се от ранна възраст. Само трябва да ги намерите...

Успех в търсенето 8)

Pesh0
01-03-2008, 21:29
Разбира се, че има свестни момчета. Такива, които носят цветя на среща, изненадват половинките си като им подаряват истинска звезда в небето, интересуват се от семействата на любимите си, угаждат им толкова, че да им достави наслада, но не ги глезят прекалено, държат си на думата, спазват обещания, намират щастие в тяхното щастие, успешни са в живота, защитават интересите си ревностно и не се лигавят. Те са джентълмени, фини, изтънчени, начетени и красиви. Познават се от ранна възраст. Само трябва да ги намерите...

Успех в търсенето 8) Bah tfa momche trqbva da e 1:7000000000 hora :razz:

amadeuskb
01-03-2008, 21:32
Разбира се, че има свестни момчета. Такива, които носят цветя на среща, изненадват половинките си като им подаряват истинска звезда в небето, интересуват се от семействата на любимите си, угаждат им толкова, че да им достави наслада, но не ги глезят прекалено, държат си на думата, спазват обещания, намират щастие в тяхното щастие, успешни са в живота, защитават интересите си ревностно и не се лигавят. Те са джентълмени, фини, изтънчени, начетени и красиви. Познават се от ранна възраст. Само трябва да ги намерите...

Успех в търсенето 8) Bah tfa momche trqbva da e 1:7000000000 hora :razz:
Добре ти като не си такъв не значи че другите не са.АКо мно харесваш момичето ще да не ги правиш тея неща?
Точно тва в горният псот тряя се прави за да те уважава момичето до тебе.

danny_f4e
01-04-2008, 12:15
бе в тая тема все едно и също се говори... момичетата казват "всички са еднакви" ... момчетата "не всички са еднакви" ... безсмислен спор.. от който няма да се стигне до консенсус... и нито единия пол нито другия ще си признае "да верно е има всестни момичета/момчета" ... поради това че всеки иска да излезе прав и единия пол да се наложи над другия.. е да ама не ... никой не може да каже кой е свестен или кой не е ... всеки си има свой идеал за човека до себе си ...и за всеки е индивидуално си преценя кои са свестни и кои не ... :? :)

жижи
01-04-2008, 12:41
6те цитирам една песен "вие мъжете сте вагинали за ебане загоряли 4увства липсват не разбра ли ? има само 4УКАЙ...ПАЛИ..." тва си е :roll:

Alabalaportokala
01-04-2008, 12:51
Любопитен факт - кога едно момче достига за първи път до ерекция ?
Отговор - oще в утробата на майка си...

(не , не се бъзикам)

Kalista
01-12-2008, 21:36
НЕ!!!

gLoRiOuS_aNGeL
01-12-2008, 22:22
az sam razli4en :oops: i imeto mi go podskazva ama ne se bazikam :)
Ааа,звънни ми тогава... :wink:

scorpias
01-12-2008, 22:47
za6to vinagi mom4etata govorqt milo i t.n na edno momi4e a posle kat se stigne do lubov i seriozna vraska bqgat?taka li e ili samo az imam takova 4yvstvo?! :-k :-#

dano ste me razbrali pravilno :)
А данеби да има свестни момичета :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :booooomb:

miteto
01-12-2008, 22:50
Какво искат момичетата?

1) Страстен секс
2) Емоционална привързаност
3) Уважение, разбиране, подкрепа
4) Искат момчетата/мъжете да ги карат да се чувстват истински момичета/жени
5) Внимание
6) Лично пространство


Можете да дадете всичко това в една връзка - Вие сте Божи дар за жените :P

mumiikataa
01-12-2008, 23:40
има имааа....днес наистина опознах един такъв доста добре...и преди съм мислела че моите бивши гаджета(които не са мн) са дъ бест,но наистина открих момче,което да се различава супер много от другите....страхотен е като човек и като цяло.супер ее...

bgboy0190
01-12-2008, 23:49
хах , и аз съм различен въпреки , че понякога си мисля че сега му е времето да ударя му на живот, а не на сериозни връзки... ама мойта звездичка не мога да си я оставя , the best е и колкото и да търся няма втора като нея :smt007

sexy_dizzy
01-12-2008, 23:56
Вече не зная как да отговоря на този въпрос-има свестни-да, всеки може да бъде свестен, но до време

kuklichka_bg
01-12-2008, 23:59
оТ мОмчэ до мОмчЭ иМа киЛомэтрИ разлИка тАка чЭ :-P

BUFU994
01-13-2008, 00:06
абе че свестрни момчета има спор няма ама вече там е работата че няма свестни момичета :smt003

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-13-2008, 07:03
абе че свестрни момчета има спор няма ама вече там е работата че няма свестни момичета :smt003
И какво се разбира под "свестни момичета", ако смея да попитам?! [-(

sweet15
01-13-2008, 07:55
има свестни момчета.. Има и такива,които са само за секса и айде чао-кой от къде е.. И момичета има свестни,а има и такива,които не им дреме въобще...
Не са само момчетата.... За секи критериите са различни :)

LuckyU
01-13-2008, 09:00
za6toto taka e po dobre za nas polu4avame vsi4ko koeto iskame samo s nqkolko luji i posle kato usetim 4e stava po seriozno koi otkude e !! Pone az taka pravq po dobre e za surceto :D da ne te boli :P

И аз съм съгласен с това мнение 8)

LizZz
01-13-2008, 09:03
Какво искат момичетата?

1) Страстен секс
2) Емоционална привързаност
3) Уважение, разбиране, подкрепа
4) Искат момчетата/мъжете да ги карат да се чувстват истински момичета/жени
5) Внимание
6) Лично пространство


Можете да дадете всичко това в една връзка - Вие сте Божи дар за жените :P
Т'ва (без т.1) го давах доколкото мога на едно момиче и к'во стана?!
Постоянно недоволстваше,че съм бил прекалено мил с нея,незнам си к'во и накрая ме заряза заради друг...
В този случай някое момче може да си каже `Край,всички момичета са такива!` и да спре да се държи по тоя начин с тях ами да почне да се държи по по-лошия начин,понеже го е страх,че и тя ще се окаже като предишната...И по-предишната...
Проблема е и от двете страни. :neutral:
Свестни момчета и момичета има,но друг е въпроса дали ще попаднем на тях,защото са малко... :)

FatPanda
01-13-2008, 09:13
ДА!

lithium4e
01-13-2008, 09:32
ами повечето просто бягат от сериозните връзки..но това не означава,че няма свестни момчето..аз лично съм с такова :P

Drebs
01-13-2008, 10:26
Ами спрете да се занимавате с момчета,а си намерете МЪЖ госпожички :] 8)

LizZz
01-13-2008, 10:35
Ами спрете да се занимавате с момчета,а си намерете МЪЖ госпожички :] 8)
Еец,еец 8-)
Всъщност е така...

So unbelievable love..
01-13-2008, 10:44
света е разнообразен има и светни и несвестни и момичета и момчета и каквото си пожелаеш :P не винаги човек знае какво точно иска,за това да не виним никой :)

_BuNnY_
01-13-2008, 10:53
забелязала съм, че за повечето момчета, които си струват се е лепнала по някоя лигла дет не го заслужава и си го пази да не и го отмъкнат - то ко няма да си го пази, като знае, че такива трудно се намират :D от друга страна повечето мъже не обичат да са с по - умни от тях жени, защото се комплексират вместо да се чувстват поласкани :-|

miteto
01-14-2008, 07:36
Какво искат момичетата?

1) Страстен секс
2) Емоционална привързаност
3) Уважение, разбиране, подкрепа
4) Искат момчетата/мъжете да ги карат да се чувстват истински момичета/жени
5) Внимание
6) Лично пространство


Можете да дадете всичко това в една връзка - Вие сте Божи дар за жените :P
(без т.1) ... доколкото мога...

Ами ти си го каза, приятел :)

estreq
01-14-2008, 12:24
На въпроса дали има свестни момчето моя отговор е -НЕ!!! Да и когато се стигне да това за сериозна връзка те бягат защото ги е страх. :smt003

love_enrique
01-14-2008, 17:01
Имаше един лаф по въпроса..."Свестните момчета са като извънземните-всички сме чували за тях,ноникой не гои е виждал" :? :-D

slavito007
01-14-2008, 18:04
Абе много сте нахални!
Попаднали сте на някакъв такъв и айдеее сички да сме такива. Еми хубаво ама не. Тъй както ми е изнервено днес знаете ли как мога да ви овикам ! Пък и обяснете какво имате впредвид "свястно момче "? Ако е само тва за връзката - ей ма тука ела и ме вземи.
Се едно да кажа как не ми е провървяло с някое момиче, и после почвам с изводите, че всички момичета са един дол дренки, всичките не струват. Ще се обидите, нали ?
А и да отговоря на темата ти конкретно : има ! Потърси и ако имаш късмет ще попаднеш на точния човек.
Ай чао че ме изнервихте тука :-D

iMmOrAl`GiRl
01-14-2008, 18:25
Хората обичат да слагат всички под общ знаменател :)

Dgaduin
01-14-2008, 19:09
Хората обичат да слагат всички под общ знаменател :)За жалост : /

4you
01-14-2008, 19:13
Никак не е трудно да направиш една жена щастлива!Само трябва да си добър приятел,другар,любовник,бр т,баща,майстор-готвач,механик,водопроводч ик,модист,стилист,електрот хник,сексолог,психолог,гин еколог,психиатър,терапевт, строумен,симпатичен,атлет чен,нежен,внимателен,кавал ер,интелигентен,с богато въображение,съзидателен,бл аг,силен,разбиращ,толерант н,благоразумен,амбициозен, даровит,смел,решителен,зас ужаващ доверие, съобразителен страстен, но преди всичко платежоспособен...

хъхъхъ.. :D :D ми кво да се лъжем ся..така си е..по темата - ми има свестни момчета..що да няма..ако и ти си 'свястна' ще си намериш такъв..не е нужно да слагаш всички под общ знаменател..свят голям..хора различни..мир и любов да има..айдее

So unbelievable love..
01-14-2008, 19:20
май ще се повторя ама карай Има всякакви момчета свестни,хубави,добри,интел гентни,мн фешън,мн задръстени абеее всякакви!! Истината е там че трябва да намериш най - подходящия за теб,и сиг тогава за теб той ще е "свестен" :wink:

the_uNf0rgIv3n
01-15-2008, 05:59
...и си момчето мечта? За к***те? :lol:

Ami ne to4no tova e 4e te ne mi se vruzvat kurvite hah vruzvat mi se "dobri momi4eta" haha ma tfa si e tehen problem az ne sum vinoven 4e sum takuf te sa vinovni 4e mi se vruzvat !! Пълния глупак си ти. За к'во ти е да тръгваш с момиче, като знаеш к'во ще последва. Само да ги нараняваш. Пълен!! Вземи се стегни

Shinigami
01-15-2008, 07:24
има ли свестни момчета?

НЕ НЯМА!!!!

-Доволна ли си ся?

the_uNf0rgIv3n
01-15-2008, 08:10
има ли свестни момчета?

НЕ НЯМА!!!!

-Доволна ли си ся?

Въпроса е, че има. Друга тема е, че трудно ги забелязвате поради една или друга причина.

GameFace
01-16-2008, 00:36
Въпроса е, че има. Друга тема е, че трудно ги забелязвате поради една или друга причина.

+1! Много си прав!

ApoLoGiCK
01-16-2008, 00:56
Като нов тук се позачетох от последната страница,две...И съм момче...И от мойта приятелка разбрах,че непознава много такива....Та да кажа някой основни неща които смятам....

Много е селски да се однасяш групо с момиче...Изискано,нежно,ром нтично ужасни мирищещи рози с букер на вечеря,от колкото много пари(нещо скъпо) и курво кога ще чукам...

Много мразя и не мога да си помисля как повечето се отданасят с момичетата като предмети...Ужасно е тъпо....ГОворя и момчета и момичета...Те също имат чуства,плачат смеят се...

Не съм ама избщо на мнението чуг и бег...Като също не мисля,че днеска искам тая след 3 седмици ще съм с другата...

Когато съм с приятелката ми не ме интеерсуват въобще други момичета,сякаш сичко ми е безралично освен нея(говоря нещо,което обичам,а друго освен приятелката не мога)

Също понякога ме е яд,когато момиче каже,но аз ..не го заслужавам...Тогава аз предимно казвам...(отнася се до приятелката ми)...МдаМмм Не заслужаваш толкова малко,прекалено си важна за толкова малко...

Да разсипеш,обсипеш,разтопиш момиче ( пак и пак и пак Приятелката ми ) е ужасно сладко според мен ... Тогава винаги се изчервявате (момичета) и казвате: Стига де,благодаря...и да не се повтарям какво ще отговоря...

Лично аз мисля,че момиче е ужасно тъпО да го караш да прави нещо...(пак майКО пРиятелката)...Когато ми каже нещо не искам да ти кажа е тъпо да почнеш да се молиш ма моляте кажи няма да живея...


Интересно ми е да видя...Какво продължение ще има темата...

CinDeReLLa_
01-16-2008, 05:06
6toto sa mom4eta... #-o :D :D :D :-D tfa sa nai neserioznite hora na sveta :-x

ApoLoGiCK
01-16-2008, 05:10
Не винаги е така ... :?

Icko_pld
01-16-2008, 05:35
Vie ste ludi :shock:

Icko_pld
01-16-2008, 10:28
Ne mislq 4e e taka ima i takiva no mislq 4e ima i svqstni :P

Rookie
01-16-2008, 19:00
Въпроса е, че има. Друга тема е, че трудно ги забелязвате поради една или друга причина.

+1! Много си прав!
Определено е прав! Евала!

Pesh0
02-23-2008, 17:34
Въпроса е, че има. Друга тема е, че трудно ги забелязвате поради една или друга причина.

+1! Много си прав!
Определено е прав! Евала!
Да има но момичетата точно тях подминават...

moon_flower
02-23-2008, 20:53
Всъщност има страшно много свестни момчета.Но ние момичетата все изопачаваме нещата и винаги друг ни е виновен. :?

logarex
02-24-2008, 09:38
Всъщност има страшно много свестни момчета.Но ние момичетата все изопачаваме нещата и винаги друг ни е виновен. :?
И това го има..

TheNewReligion
02-24-2008, 12:56
Докато има момичета с леко поведение , няма да има свястни момчета .ако ти не си такава е добре да започнеш да търсиш човекът , който ще те оцени ! Успех !

Shu7teR
02-24-2008, 12:59
Зависи човек в каква светлина го видиш

NH3
02-24-2008, 14:14
първо си изяснете за вас кво значи свясно момче и тогава си тормозаете детските главички с такива екзистенцялни въпроси ;)

Abigoria
02-24-2008, 14:22
Като нов тук се позачетох от последната страница,две...И съм момче...И от мойта приятелка разбрах,че непознава много такива....Та да кажа някой основни неща които смятам....

Много е селски да се однасяш групо с момиче...Изискано,нежно,ром нтично ужасни мирищещи рози с букер на вечеря,от колкото много пари(нещо скъпо) и курво кога ще чукам...

Много мразя и не мога да си помисля как повечето се отданасят с момичетата като предмети...Ужасно е тъпо....ГОворя и момчета и момичета...Те също имат чуства,плачат смеят се...

Не съм ама избщо на мнението чуг и бег...Като също не мисля,че днеска искам тая след 3 седмици ще съм с другата...

Когато съм с приятелката ми не ме интеерсуват въобще други момичета,сякаш сичко ми е безралично освен нея(говоря нещо,което обичам,а друго освен приятелката не мога)

Също понякога ме е яд,когато момиче каже,но аз ..не го заслужавам...Тогава аз предимно казвам...(отнася се до приятелката ми)...МдаМмм Не заслужаваш толкова малко,прекалено си важна за толкова малко...

Да разсипеш,обсипеш,разтопиш момиче ( пак и пак и пак Приятелката ми ) е ужасно сладко според мен ... Тогава винаги се изчервявате (момичета) и казвате: Стига де,благодаря...и да не се повтарям какво ще отговоря...

Лично аз мисля,че момиче е ужасно тъпО да го караш да прави нещо...(пак майКО пРиятелката)...Когато ми каже нещо не искам да ти кажа е тъпо да почнеш да се молиш ма моляте кажи няма да живея...


Интересно ми е да видя...Какво продължение ще има темата...
Евала! Обичам те :D

sweet_emotion
02-24-2008, 14:47
tva im e v prirodata da ta na***t i posle 4ao no ne vsi4ki sa takiva de ima i svqstni :)