PDA

View Full Version : трудно ми е :(



PerfectByNature
12-24-2007, 14:26
momi4eta kajete kakvo bixte napisali na karti4kata na priqtelq vi za Koleda :( ot 1 4as go mislq i nemoga da izbera ili da xaresam absolutno ni6to :cry: :cry: :cry:

Fallen`Angel
12-24-2007, 14:32
Понякога едно просто "Обичам те" ще направи приятеля ти щастлив ;-)

ice_f90
12-24-2007, 14:38
jelaqti vsi4ko nai nai hubavo na tozi svqt !
obi4am te mili

PerfectByNature
12-24-2007, 14:39
naqsno sum no iskam da e ne6to specialno .. ina4e nakraq zaduljitelno 6te ima "obi4am te"...

sexa_na_kompleksa
12-24-2007, 15:18
Напиши това, което чувстваш и мислиш. Най-хубавото пожелание е искренното. ;)

cokaina_
12-24-2007, 15:31
ето ти нещо забавно на което моя много се зарадва ( малко е дълго и ще трябва да намериш по-голяма картичка)

Мило мое алгоритъмче,
родена съм от ъглите на раздялата. Твоите перпендикулярни погледи събуждат у мен уравнение с едно неизвестно. Ако извадим майка ти и баща ти извън скоби, ще останем извън равнината, където ще си построим къщичка с две страни и ъгъл, заключен между тях. Ако някой се опита да се завърти около твоята окръжност, ще му разбия абсолютната стойност и ще го пратя да бъде корен на уравнение. И така аз вярвам в теб и в любовта ни от - безкрайност до + безкрайност...


можеш да допълниш картичката с " Обичам те и весела коледа..."

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 16:40
...и ще го пратя да бъде корен на уравнение...
Аз го знам по малко по-жесток начин: "ще го накарам да вади корен квадратен от рационално число" :-P
Честно казано, и аз много мислих какво да е. Естествено, не съм поетеса, не мога да измисля перфемтно нещо само за него, но и готовите неща от нета не стават. Затова давай направо. Когато свърших, нямаше място на картичката за нищо повече, а повярвай, не съм ползвала нищо готово. ПРосто остави сърцето да говори, и колкото по-искрени са чувствата, толкова по-добре :)

PerfectByNature
12-24-2007, 18:33
mersi mnogo i veseli praznici :grin: :grin: :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 18:51
mersi mnogo i veseli praznici :grin: :grin: :grin:
Благодарим! Приятно прекарване с твоето човече 8)

AliceSw
12-24-2007, 19:18
омфг...нима смяташ да напишеш математическата тъпня ](*,)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 19:23
омфг...нима смяташ да напишеш математическата тъпня ](*,)
Явно даже я е написала :-P Аз същото съм го писала на приятеля си, но беше на обикновена бележчица и му го дадох да се сеща за мен около месец, след като тръгнахме - не за друго, но и двамата сме се набутали да учим чиста математика, само дето той е 1 година по-голям. Иначе за пожелания за картички и въобще се оставям на течението и пиша това, което ми идва от сърцето. Такива нагласени бози не ми трябват... [-(

Sharpey
12-24-2007, 20:08
Аз днес надписах картичката на моя и реших, че ето това е подходящо:

Маслинка,лед,мартини...
наздраве за Много години!
Весел,здрав,засмян
и цяла година пиян,
но не от домашна ракия,
а от ЛЮБОВНА МАГИЯ!
Весела Коледа и Щастлива Нова 2008-ма Година!!!