PDA

View Full Version : Изкуството да чукаш и да бягаш, част 2



Alabalaportokala
12-24-2007, 16:10
И такаам. Щастлив съм че боднах болните местенца на много девойчета и помогнах и вдъхнових момчетата да действат. Реших да драсна още неща в помощ на мъжкото съсловие,както за да направя на пук на повечето комплексари и комплексарки. Искам да отчета предварително, темата не е направена за да обиди момичетата, а е направена с научна цел !!

И такаам да започваме...

Стигаме до момента в който сте изпълнили голяма част от първоначалните ми съвети, превъзмогнали сте си срама (донякъде) и сте завъртяли главата на момичето (донякъде). Сега е време да конкретизираме малко ситуацията. Въпросната мадама ви е поканила в тях под предтекст да гледате филм или обратното вие сте я поканили. Но внимавайте от покана до покана има голяма разлика. Ако тя реши да дойде на ваша територия то вие сте истински Казанова и тя ви има ако не пълно то голямо доверие. Сигурна е с вас и знае че няма да и направите нещо лошо. Докато ако ви е отказала поканата да бъде във вашия апартамент/квартира/къща то явно нещо куца. Момичето не е напълно готово, но все пак това че тя ви е поканила също е голям напредък. Все пак момичетата не викат кое да е момче в тях...

Нека разгледаме вариант номер 1 ( по- трудният ). Вие сте поканили девойката да ви дойде на гости. Сигурно ще кажете защо е по трудният ? Лесно е. Всичко опира до впечатлението. Безкрайно много зависи с какво впечатление ще остане момичето идвайки ви на гости. Както и да е...Ситуацията е следната...момента наближава, вие все пак сте притеснен,сърцето бие силно,стомаха става колкото мандарина, с настроение сте да правите секс и да "забиете" момичето и това ще ви бъде най - голямата грешка. Избийте си от главата че още първия път ще ви се отвори парашута. Въобще никаква фикс идеи никакви такива. Бъдете с настройката че просто ще изкарате 1 приятна вечер заедно и нищо повече. За миг забравете за долната глава и нея не я намесвайте.Освен ако: момичето не ви даде някакъв знак че иска да го направите тук и сега че е готова, по принцип това е много често срещан вариант, но засега си го избийте от главата. Сигурно ще ме попитате: как да разбера тоя знак ? Еми господа вижте сега : работата е много деликатна, тези неща се усещат, не мога да ви го напиша очаквайте това и това. Всяко момиче е строго индивидуална личност и всяка си има начин да ви даде знак. Вие ще го разберете не се притеснявайте.

Но има и друг вариант : момичето да е срамежливичка, да иска да го направите и да не знае как да постъпи. Тука ситуацията също е много деликатна. Трябва вие да да действате, но много внимателно, не прибързвайте, защото може и да си помисли че сте я извикали за секса. В такъв момент вървите по тънък лед и едно погрешно движение може да ви ковства всички усилия които сте положили, всички инвестиции в нея и всичко да рухне. Затова внимателската...

Но нека направим ретроспекция и да се върнем в момента преди да дойде. Излишно е да ви казвам че трябва да сте чист спретнат повече от всякога. Трябва да сте изряден и да нямате и гънка по блуза дънки джинси или квото да е там. Момичета са такива че ще забележат едно мръсно петно в някакъв далечен ъгъл на стаята, но няма да забележат очевадното ( а това че са манипулирана и лъгана пионка в цялта игра ). Стаята и въобще апартамента оправен подреден. Трябва да лъщи на уют, блясък, топлина. Това се харесва на девойките а една бъдеща жена търси точно тези неща в 1 мъж. Ще и направите огромно впечатление на поддържано и спретнато момче, а щом полагате грижа за себе си то вие със сигурност ще положите грижа и за нея ( Из "женското мислене"). Храна ? Лесно е да направите една поръчка от ресторант, но в най най - добрия вариант ще трябва да сготвите. Във ваш + ще бъде. Ако не можете да готвите помолете майка ви да сготви нещо и и набийте филм че вие сте направили всичко, но вътрешно в себе си ще знаете че не сте достатъчно оригинален. Пригответе няколко готини филми за всеки случай и 3 презерватива разбира се. Все пак нищо не се знае. 3 презеватива ?!?!? но защо ?!? Ето аз на какъв принцип съм. Първия ако свърша прекалено бързо ( на всеки може да се случи), втория да замести първия , а третия за всеки случай ако стане нещо с втория. Разбира се не сте длъжни да следвате моя метод. Ако се смятате за достатъчно печен си вземете 1 кондом. Ваша си работа :) .


Момичето идва. Става напечено. Стига толкова. Освободете се малко от страховете си. Дишайте дълбоко. Отпуснете се. Пийнете малко преди това ако смятате че ще ви помогне. Всичко е както преди. Бъдете си пак същия все така забавен и симпатичен. Изчакайте докато се стигне до така неловкото мълчание. Имате два варианта - първия е да действате и да я целунете, втория е да предложите филм за гледане и по време на него да нацелите момента. Аз лично действам както ми дойде. Все ми тая :neutral:

Ако девойчето ви пусне. Поздравления !! Сега ще бъдете повече от уверен. Ако не стане работата. Не унивайте и не и се сърдете или цупете. Важно е да сте и оставили добро впечатление и със сигурност следващите пъти ще пожънете успех. Дръжте се мъжката и толкова


Засега толкова защото нямам време


За въпроси и отговори : на лична може да ми пишете
skype : vaprosi_i_otgovori
SK_Insomnia@abv.bg

Айде успехи и...























УМНАТА !!, ако не...





























РУСАТА !!! :D :D :grin:

lonesome
12-24-2007, 16:41
абе... домързя ме да го прочета цялото, ама и само от първия абзац мога да ти кажа, че теорията ти куца... не съм много убедена чак за всички, но специално аз и приятелките ми почти нищо не забелязваме от мебелировката или пък колко е чисто и колко не... все пак като ме поканят някъде не отивам да инспектирам колко е чисто. също така не ме интересува дали е изрядно облечен, с гънка или не, защото когато на мен ми дойдат гости си обикалям в същото облекло както когато ги няма - по пижамка! така, че... ъхъ... пропуснах да спомена, че това, че момичето се е навило да иде дА гледат филм не винаги е отвърдителен знак, особено при положение, че с мои приятелки нарочно сме си правили експерименти с момчета и сме ходили ей така колкото да нажежим обстановката, съвсем умишлено и без да предприемаме или да искаме каквото и да било...

п.п. внимавайте и с русата, щото не винаги сме толкова тъпи!

CuRly_Doll
12-24-2007, 17:11
ми съгласна съм с lonesome ...теорията ти не е вярна...и аз не забелязвам такива подробности!

kifla
12-24-2007, 19:09
Слушай сега "пич" като момиче мога да ти кажа ,че половината от това което си написал изобщо никога не се получава...много филми гледаш и не дей да даваш някви тъпи съвети ,че най много след глупавите постъпки на момчетата техните приятелки повече да не ги потърсят...Ай замисли се пък после пиши тъпички теми! :smt001 :-({|=

tuzaro
12-24-2007, 19:12
Слушай сега "пич" като момиче мога да ти кажа ,че половината от това което си написал изобщо никога не се получава...много филми гледаш и не дей да даваш някви тъпи съвети ,че най много след глупавите постъпки на момчетата техните приятелки повече да не ги потърсят...Ай замисли се пък после пиши тъпички теми! :smt001 :-({|=kifla от много време искам да те питам ти кифла с кво си?

kifla
12-24-2007, 19:18
С шоколад :D

kael
12-24-2007, 19:25
брат тотален идиот си :)
1 не говори за неща за които не разбираш
2 мноо филми гледаш

Krem4eto
12-24-2007, 20:37
Ей,влюбения не си интересен,не разбра ли ?!
Всички видяха,че си наранен и че си го връщаш на момичетата...
Колкото до съветите,хм толкова е дълго,а сякаш нищо не каза ;)

sweet_sorcerer
12-24-2007, 20:45
брат тотален идиот си :)
1 не говори за неща за които не разбираш
2 мноо филми гледаш +3 тея глупости дето си ги написла най -много да изкарат боя на някой "забивач"

bbbb
12-24-2007, 21:18
много ми е интересно колко момичета си успял да забиеш с тази твоя невероятна тактика...0? или да не би да са 0 ? или пък 0 ? помогни ми че нещо не мога да стигна до отговора сам..

вярно си е че и момичетата понякога са гаднички и разбиват сърца..ама туй момиче дето е разбило твойто да не е излязло от някой филм на ужасите ? :)

sayer
12-25-2007, 06:57
еееее що не ставало бе направо ми разбихте сърцето :cry:

bibi90
12-25-2007, 07:21
Xaxaxaxaxax "Da 4uka6 i bqga6" ne e nik'vo izkustvo,a si e 4isto izbivane na kompleksi i jalkite vi opite da dokajete na samite sebe si,4e uj ste "maje".Sme6ni ste,ako si mislite,4e tova e majka postapka oba4e. 8)

A avtora,mai e dooooosta dale4 ot istinata za t.n "izkustvo" :lol:

Nu[m]b
12-25-2007, 10:10
"Изказвай се само за мнението на другият - не за личноста му!"
/защото си нямаш хабер кой е отсреща....и всеки опит да го характеризираш е нищо повече от една изява на твоето мислене, въображение и същност....с които се представяш и често излагаш.....пред целият свят/"

Това за тези, които определят автора като такъв, такъв и онакъв. :D

Всеки избира как да живее и както смята за правилно, а в това че се опитва да помогне и на други, по свой начин, няма нищо лошо.Все пак тук всеки дава различни съвети, нали? :)[/b]

anSsito
12-25-2007, 10:18
И каква каза? Да ти кажа чесно нищо не си написал.. все едно 2-3 изречения на кръст си ги разтягал и омотавал колкото се може повече.. .И вярвай ми написал си пълни глупости.. Още малко защо не и свещи и рози да има и легло и възглавници във формата на сърца.. Ех тез филми,малко трябва да ги поспреш...

PankO
12-25-2007, 10:20
1вата тема мен лично направо ме уби :)
Има голяма истина в думите му, хайде....
Както не всички момичета пускат на 3та среща, така не всички момчета търсят любов и приятелство, нали?

п.п. Гледайте филма Superbad ;-))))

1n5ub0rd1na73
12-25-2007, 10:55
SK_Insomnia@abv.bg

ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА ХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА ХАХАХХХХХХХХХХХ

ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА ХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА ХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХ АХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХ ХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХ АХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХА ХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХ ХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХА ХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХ АХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХ ХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХ АХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХА ХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХ ХХХХХХХХХХХХАХАХАХ
vЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХ Хv
ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА Х
ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХ
ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХ
v
v
v
:!: ХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХА ХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХ ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА ХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА ХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХ АХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХ ХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХ АХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХА ХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХ ХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХА ХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХ АХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХ ХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХ АХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХА ХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХ ХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХА ХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХ АХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХ ХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХ АХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХ ХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХ ХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХА ХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХ ХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХ ХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХ АХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХ ХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХ ХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХ ХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХ ХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХА ХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯА ХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХ ХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХ АХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯ АХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХ ХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХА ХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХ ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА ХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА ХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХ АХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХ ХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХ АХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХА ХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХ ХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХА ХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХ АХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХ ХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХ АХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХА ХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХ ХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХА ХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХ АХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХ ХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХ АХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХ ХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХ ХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХА ХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХ ХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХ ХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХ АХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХ ХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХ ХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХ ХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХ ХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХА ХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯА ХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХ ХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХ АХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯ АХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХ ХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХА ХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХ ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА ХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА ХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХ АХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХ ХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХ АХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХА ХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХ ХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХА ХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХ АХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХ ХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХ АХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХА ХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХ ХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХА ХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХ АХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХ ХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХ АХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХ ХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХ ХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХА ХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХ ХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХ ХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХ АХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХ ХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХ ХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХ ХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХ ХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХА ХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯА ХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХ ХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХ АХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯ АХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХ ХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХА ХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХ ЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХ ХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХ АХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХА ХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХХ ХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХА ХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХАХ АХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХХ ХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХАХ АХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХА ХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХХ ХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХА ХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХАХ АХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХХ ХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХАХ АХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХА ХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХХ ХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХА ХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХХ АХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХХ ХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХАХ АХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХХ ХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХХ ХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХА ХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХХ ХХАХАХАХЯАХХАХАХАХАХАХАХХ ХХХХХХХХХХХХХХХАХАХАХЯАХХ АХАХАХАХАХАХХХХХХХХХХХХХХ ХХХАХАХАХ

jane_17
12-26-2007, 12:28
SWASTICA му разказа играта :D :-D :-D

assd
12-26-2007, 12:44
амаче тъпо, съветите не струват...


цаката е да имаш голяма плазма, няма как да не се впечатли - после ще разправя "леле на тоя му е огромен... телевизора!" :lol:
падат направо като го видят и не обръщат внимание че зад дивана и навсякъде е баси бъркотията :D
въпрек иче само 2 моичета са ми идвали в последно време на гости ...

kifla
12-26-2007, 13:05
SWASTICA му разказа играта :D :-D :-D
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

punkrock
12-26-2007, 13:05
И въпреки всичко все пак има тъпи момичета, които се връзват на такива момчета като него, дето още не знаят на кой свят са.. :-D

flowerlina
12-26-2007, 13:39
Мойто изкуство пък е да ритам дрисливите задници на такива като теб :evil:

ilian4etyYy
01-02-2008, 15:40
:D :D :D напрао ма уби с тия тъпи съвети! лелеее и наистина май си вярваш че вършат работа!? :!: нито аз нито което и да е момиче биха се впечатлили от такава ''прозрачна'' тактика! а и имам 1 въпрос-защо смяташ че момичетата са наивни е че момчето може да си играе там некви игрички а момичето не?се 1 сме некви пионки а вие ''големите пичове'' владеете положението :razz: доста си жалък , честно ти казвам!

xSaShEtOx
01-02-2008, 16:00
Абе пич две неща ще ти кажа- поуспокой се малко, щото като гледам романтичните филми и романи май са ти в повечко, разбирам, че си много добър по литература, ама момичетата не са създадени по един "шаблон на поведение" както ти ги описваш, така че първо приложи тия съвети в твоята практика и след това ще си говорим.

StayClose
01-02-2008, 20:33
олее,тука сичко яко свалячи,дайте Вие съвети де,че ние сдуханите имаме нужда,плссс =D>


адските свалячи... :lol:

[Fr33land3R]
01-02-2008, 20:53
Автора е девствен

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:08
абе братле.....тииии...... до сега само на това ли си се научил да правиш на компютъра си - ''Copy'' , ''Paste'' .... ????? :? ...

:razz: :razz: :razz: :lol:

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:49
Слушай сега "пич" като момиче мога да ти кажа ,че половината от това което си написал изобщо никога не се получава...много филми гледаш и не дей да даваш някви тъпи съвети ,че най много след глупавите постъпки на момчетата техните приятелки повече да не ги потърсят...Ай замисли се пък после пиши тъпички теми! :smt001 :-({|=
\:D/

hristowow
01-03-2008, 09:14
Има добри мисли... :)