PDA

View Full Version : Въпрос от неопитни хора - помогнете,моля!!!



debug_my_life
12-24-2007, 17:07
Здравейте! Нямам кого другиго да попитам, затова се обръщам към вас. С приятеля ми сме на 16 год и не сме имали сексуални партньoри до сега - и двамата сме девствени и много неопитни. Решихме да пробваме френска любов, защото мислим, че за другото ни е рано. Проблемът е там, че на мен ми закъснява този месец и искам да попитам дали причината може да е в това. Миналия месец след като ми прави френска любов, аз имах някакво кафеникаво течение. От тогава не ми е идвало. Искам да разбера дали има вероятност да забременея по този начин, в смисъл, че след като аз му правих се целувахме и тогава той на мен.Не е свършвал. Може би на някой да звучи глупаво, но ви моля за обективно мнение и факти. Благодаря.

SeVy_SeXa
12-24-2007, 17:22
Shtom ne e svyrshil ne moje da si zabremenqla....
pyk i vie ne ste pravili sex a samo freska lubov taka che tfa e izkliucheno ...

SilverAngel
12-24-2007, 17:22
сперматозоидите загиват много бързо в кислородна среда, така че не се притеснявай, пък и не вярвам да забременееш от това. Успех с приятела ти и весели празници :)

ubuntu
12-24-2007, 17:28
Ми тва е като да забременееш от свирка .... няма как да стане от френска да се забременее... е и тва не го бях чувал . . . поне си на 16 а не като една позната на 20години и питаше дали можеда се забременее от свирка :)))) няма страшно човек се учи докато е жив :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

ThePainIsReaL
12-24-2007, 17:37
Деца, моля образовайте се, преди да се пипате [-(

`Death`Whore``
12-24-2007, 17:38
Интересното е, че първо действате, а после питате дали можете да забременеете или да хванете някоя болест. [-X

Nadelina
12-24-2007, 18:03
Pyrvo prochetete nqkoi neshta otnosno tova i togava pravete kakvoto ste reshili... Iskam da vi kaja che ot frenska lubov ne moje da se zabremenee nezavisimo dali e svyrshil ili ne... Spermatozoidite mogat da dostignat do matkata edinstveno po vaginalen pyt...

debug_my_life
12-24-2007, 18:12
Явно не ме разбрахте правилно...Питах дали ако след това сме се целували и веднага тои ми е направил има вероятност? А и нищо не казахте за течението?

Nadelina
12-24-2007, 18:15
Kazah ti che nqma nikakav ama nikakav shans!!! Samo po vaginalen pyt se zabremenqva.. ako vyobshte znaesh kakvo e tova.. Znaesh li?! A kakvo za tova techenie.. to nqma nishto obshto s bremenostta.. i prichinata da ti zakasnqva e savsem druga... i ima golqm shans da e ot pritesnenieto che moje da si imash bebche.. Spokoino!

delll
12-24-2007, 18:25
Имали няква опасност от болести при този случай?

debug_my_life
12-24-2007, 18:25
А може ли да се е скъсало нещо...в смисъл от това да е течението?

Dark_Angel_F
12-24-2007, 18:27
Освен ако приятеля ти не е мутирал и някъде из устата му има жлези , койтода произвеждат сперма , и приспособления, който да я "изтрелва" към вагината ти НЯМА НИКАКЪВ ШАНС ДА СИ БРЕМЕННА .

debug_my_life
12-24-2007, 18:39
Кажете сега за течението...да не пускам отделна тема :)

Nadelina
12-24-2007, 18:41
Principno ima opastnost ot bolesti.. A otnosno techenieto... kakvo da se skysa... po tochno kak da se skysa... s ezika si li da go skysa.. i ako neshto se skysa vyobshte kak she poteche kafqvo.. zamislqsh li se vyrhu tova koeto pitash be momiche?!

† “~ALpHa d0g~” †
12-24-2007, 18:43
Абе м0ми4е спри се бре... Те4ениет0, та те4ениет0... не м0жеш да забременееш при п0л0жение, 4е т0й д0ри не е свършил... А ина4е тук не сме лекари, за да ти кажем 0т какф0 е т0ва те4ение... Щ0м не се е п0явил0 пак, зна4и не е нещ0 фаталн0... Ак0 се п0яви пак, х0ди на лекар... Закъснява ти защ0т0 се притесняваш... Айде дишай и х0дете си упражнявайте устния френски с гаджет0 ти :wink:

Dark_Angel_F
12-24-2007, 18:51
Няма кво да псукаш отделна темаи ами да тичкаш при чичко гинеколог
да каже какво ти има . Все пак тука може да сме сякакви , но не сме специалисти гинеколози , а да не говоря че това е толквао общо и по това нищо не може да се каже.

spark_94
12-25-2007, 05:49
Ама кой знай за в бъдеще половината тук ще станат генеколози само от темите които се изписват ще научат занаята 8-)

swords1010
12-25-2007, 07:59
Здравей!
Бременна не си! Защо ти закъснява, незнам. Всъщност не си споменала колко дни ти закъснява. Ако ти закъснява много, предлагам да се консултираш с гинеколог.

Kanela
12-25-2007, 09:19
Явно не ме разбрахте правилно...Питах дали ако след това сме се целували и веднага тои ми е направил има вероятност? А и нищо не казахте за течението?
Течението се появява ПОНЯКОГА около седмица преди цикъл.Може просто да си настинала.... :-o
А иначе е НЕВЪЗМОЖНО да си забременяла,освен ако не си гълтала...дори тогава е малко вероятно.А щом той дори не е и свършвал....прави си сметка бе момиче :-D :grin: :D

KimBerLy1912
12-25-2007, 09:20
Само веднъж в историята е имало зачатие без полов контакт-непорочното зачатие на Дева Мария.... 8)
Успокой се,чрез френска е НЕВЪЗМОЖНО да се забременее... :?
Права си-явно за секс ви е доста рано...или преди да започнете да водите полов живот,се образовайте малко ;)
Успех :-)

KimBerLy1912
12-25-2007, 09:21
А иначе е НЕВЪЗМОЖНО да си забременяла,освен ако не си гълтала...дори тогава е малко вероятно:-D :grin: :D
Ти чу ли се кфо каза? :shock:

Kanela
12-25-2007, 09:24
А иначе е НЕВЪЗМОЖНО да си забременяла,освен ако не си гълтала...дори тогава е малко вероятно:-D :grin: :D
Ти чу ли се кфо каза? :shock:
Имах в предвид,че ако е гълтала,той я е целувал веднага,и и е вкарал езиче във влагалищния отвор... 8) Но това е 1 на милион вероятно 8)

KimBerLy1912
12-25-2007, 09:29
А иначе е НЕВЪЗМОЖНО да си забременяла,освен ако не си гълтала...дори тогава е малко вероятно:-D :grin: :D
Ти чу ли се кфо каза? :shock:
Имах в предвид,че ако е гълтала,той я е целувал веднага,и и е вкарал езиче във влагалищния отвор... 8) Но това е 1 на милион вероятно 8)
На мен ми се струва и това невероятно...но може и да греша 8)

Kanela
12-25-2007, 09:34
А иначе е НЕВЪЗМОЖНО да си забременяла,освен ако не си гълтала...дори тогава е малко вероятно:-D :grin: :D
Ти чу ли се кфо каза? :shock:
Имах в предвид,че ако е гълтала,той я е целувал веднага,и и е вкарал езиче във влагалищния отвор... 8) Но това е 1 на милион вероятно 8)
На мен ми се струва и това невероятно...но може и да греша 8)
Мда...почти невероятно е,защото има доста път до матката от входа....но пък ако спермата му е пълноценна,с много подвижни сперматозоиди..знае ли човек :D :-D
Но може да се каже,че е невъзможно,да ;-)

debug_my_life
12-25-2007, 10:33
Айде ще ви кажа защо се притесних толкоз...Преди време 1 фр ми беше казал, че е заченат точно по този начин, говорехме си и той сподели. Каза,че е заченат БЕЗ полов акт - майка му и баща му просто си играли /майка му била девствена! а бащата я оставил след това, разбира се/... И затова се плаша така. Закъснява ми вече седмица, а течението беше 1 седмица след като свърши менструацията ми миналия път.

abvgdejzi
12-25-2007, 10:37
az ne6to ne razbrah za tvoq fr???
kak e za4enat taka -sas svirki li ima6 predvit???
az tova razbiram no dano da ne e taka za6toto e asurdno :shock:

debug_my_life
12-25-2007, 10:43
Така се изрази той...играли си били...абе не е имало полов акт -мисля, че е свършил на нея...или нещо такова.

teeen
12-25-2007, 11:27
Момиче не се излагаи!Се още не сам чул няко да е забременял от :P Но по твоята логика и от една проста целувка :-) може да забременее :grin: :-P :grin:

debug_my_life
12-25-2007, 11:34
Сигурна съм, че не ме лъже. И не съм казала, че е било само от целувка... за френда ми казах,че е свършил НА майка му!

Kanela
12-25-2007, 12:57
Ти всъщност редовен цикъл ли имаш попринцип?
Защото ако не ти е редовен....възможно е да е от това,дори да те прескочи с 1 месец...Ако са минали 10 дни от "игричките"-направи си тест за бременност :) Това е начина за разсейване на всякакви съмнения.Иначе ако не си бременна,с нередовен цикъл,и мислиш да водиш редовен полов живот-или изчакай да ти е редовен цикъла(след време),или отиди на гинеколог да ти изпише противозачатъчни,за да си сигурна :)

Nadelina
12-25-2007, 14:08
Сигурна съм, че не ме лъже. И не съм казала, че е било само от целувка... за френда ми казах,че е свършил НА майка му!

Priatelq ti moje i da ne te lyje... no moje bi maika mu go e izlygala kak e zabremenqla... zashtoto e napylno nevyzmojno da zabremeneesh taka... Dori da e svyrshil vyrhu neq ako ne e svyrshil v neq nqma kak da se zabremenee.. spermatozoidite jiveqt nqkolko sekundi samo v kislorodna sreda.. pyk i dori da jiveeha poveche nqma kak da se teleportirat do matkata i tq da zabremenee..

debug_my_life
12-25-2007, 14:17
Имам редовен цикъл от 5 години. Не ми е прескачал нито месец. След като е свършил, бащата на приятеля ми е лизал маика му...така е станало - не от нищо!

Nadelina
12-25-2007, 14:20
Momiche.. dori da e stanalo taka... v koeto az oshte se symnqvam... tova e sluchai koito e 1 na 100000000000000... Uspokoi se!!!

debug_my_life
12-25-2007, 14:27
Е вярно си е рядкост, но аз съм си притеснителна, а с майка си не съм говорила по темата...не ги разбирам нещата...аз и за това не мисля,че бях готова, той приятеля ми не ме е карал - сама поисках...

Nadelina
12-25-2007, 14:33
Mm.. ako ne mi vqrvash... i ako ne vqrvash na vsichki koito sa ti kazali che nqma mqsto za pritesnenie govori i s maika si... :)

debug_my_life
12-25-2007, 14:39
Вярвам ви :) ама проблема е,че имаше и няколко несигурни постове,които леко ме уплашиха...