PDA

View Full Version : Проблем с Microsoft Genuine Software



gogom34
12-24-2007, 18:01
в долният десен ъгъл ми се показа преди няколко дни една иконка в формата на звезда (и всеки ден от както се показва не се маха)
кото си доближа мишката ми изписва You may be a victim of software counterfeiting
а като го цъкна ми се отваря нова интернет страница - ето я и нея - http://www.microsoft.com/genuine/downloads/validate.aspx?displaylang=en&Error=3&PartnerID=103&sGuid=44c57caf-655a-4479-bce3-91f53cea0cf1

и като си включа компа или като го рестартна ми се показва
точно където пише Welcome (в средата но монитора) и в средата но welcome има един провоъгълник и ми изписва това с You may be....counterfeiting
Click Resolve Now to get help with this problem и под този надпис с два малки правоъгълника пише Resolve Now или Resolve Later

а под този правоъгълник в долният десен ъгъл пише пак с това
You may be..counterfeiting
This copy of Windows did not pass genuine Windows validation

като натисна Resolve Now ми се включва компа, а докато не избера или Resolve Now или Resolve Later не ми се включва компа
какво да правя?


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

gogom34
12-24-2007, 18:20
да бе вярно лиииииии само това
е как пиратски??????? :neutral:

BluE_s
12-24-2007, 18:48
Абе тфа се оправя много лесно значи теглиш си тия трите работи
http://store1.data.bg/jackey/programs/windows%20xp%20validation%20tool/
и след тфа отваряш кейфайндъра и даваш Опшънс Чейндж уиндолс кий и там въвеждаш цифирте от документа Windows XP key който си изтеглил и и даваш там окей или кфото е и след тфа отваряш Microsoft Genuine Advantage Diagnostic Tool и горе в дясно трябва да ти пише един надпис със зелено и знчи си готов ;)

gogom34
12-25-2007, 09:21
аааааау мерси много \:D/

topi_89
01-08-2008, 21:34
пичове ако някой има такав проблем и не може да истегли тези неща от дата да пише нa e-mail:hristo_chernogorov@abv.bg
:) :) :) :)

magneziq
01-30-2008, 15:21
az imah sa6tiq problem i blagodarenie na vas sa se opravi no ostava problema 4e nqmam zvuk -nqkoi mi be6e kazal 4e driverite na zvuka sa se iztrili ta moje li nqkoi da mi kaje kak da si gi instalna 6toto naistina ve4e ni6to ne razbiram