PDA

View Full Version : Ако ме хванат !!!



momchence_89
12-24-2007, 18:16
Значи ако ме хванат с газов пистолет ей така по улицата като се разхождам нали спират ме полицаите пребъркват ме и го откриват ще влезнали вътре или ???? Изобщо ще ми кажат ли нещо ???

Special K
12-24-2007, 18:22
Ако нямаш 18 ще настъпят последствия......

momchence_89
12-24-2007, 18:30
Имам навършени 18 години.

BluE_s
12-24-2007, 18:54
Имам навършени 18 години.
а то за газов искат ли ти разрешително :?

ubuntu
12-24-2007, 19:05
За газов не искат разрешително... След като имаш легални докуметни и навършени 18 години нищо няма да ти кажат най много да ти се заядат за кво ти е щот си нямат друга работа ;)
А ти винаги можеш да кажеш че около вас се навъртат много бездомни кучета и за да ги плашиш да не те хапят затва го носиш ....

Blacklisted
12-24-2007, 19:07
Ако те фанат ще се наакаш...

Presley
12-24-2007, 19:54
[quote="exploitedteen"]ако е легално закупен и си носиш документите за него (т.е. фактура или касова бележка, че си го закупил легално) и имаш навършени 18 няма да ти кажат нищо...

quote]
Така е :)

sexx_na_exx
12-24-2007, 20:14
6te otide6 f zatfora :o

FelisDirus
12-24-2007, 20:20
Ако те фанат ще се наакаш...

и аз така си мисля.. :lol:

bulgarche
12-24-2007, 20:41
За газов не трябва разрешително... Все едно за бокс да ти искат... Само ще се заядат за кво ти е,но винаги трябва да си с приготвен отговор: "ЗА САМОЗАЩИТА!".
След него обикновено млъкват ушевите и те оставят на мира :wink:
Всъщност могат много да ти кажат, стига да поискат ;)

А бокс да не си мислиш че е законно да носиш в себе си? То в софия съм виждал пред едно РПУ огрома табела и стевлка към магазина за антирадари, но глобата е от 50 лева за използването му

Special K
12-24-2007, 20:46
Моля ти се...има разлика между активен и пасивен антирадар....Активните са забранени и за тях е глобата....другите са си напълно разрешени и можеш да си ги закупиш така че табелата си е съвсем на място......В такъв магазин просто не се продават активни антирадари.....

momchence_89
12-24-2007, 20:53
Ако те фанат ще се наакаш...

и аз така си мисля.. :lol:

Mnogo mislish... Blagodarq vi za drugite koito otgoworiha kato horata az si imam makarov po tochno e na bashtami :oops: a gazov shte si vzema da strelqm na lqvo na dqsno.... Popitah zashtoto pochti vsqka vechr me hvashta i proverqvat tapite tova im e rabotata ama te veche i na bazik pochnaha zapoznahme sa :D drugo e da imash pistolet sas topcheta drugo e gazov za po naprede moje i drugo ;)

loyal_88
12-25-2007, 00:57
Значи ако ме хванат с газов пистолет ей така по улицата като се разхождам нали спират ме полицаите пребъркват ме и го откриват ще влезнали вътре или ???? Изобщо ще ми кажат ли нещо ??? Носиш си документ че си го закупил + лична карта (естествено трябва да имаш 18 ) и нямаш ядове. Но не трябва да си пиян или друсан (поне видимо) защото иначе ще си имаш проблеми.
Ако още не си си купил газеняк - по-добре недей (мое си мнение), по-добре един бокс ;) Ако обаче вече си решил - може да драснеш 1 ЛС да ти дам съветче за пиндак, защото съм що годе навътре ;)

bulgarche
12-25-2007, 06:15
всъщност е по-незаконно да носиш бокс, отколкото газов пистолет...
То като малко бременна

Хладно оръжие ли е бокса?


Моля ти се...има разлика между активен и пасивен антирадар....Активните са забранени и за тях е глобата....другите са си напълно разрешени и можеш да си ги закупиш така че табелата си е съвсем на място......В такъв магазин просто не се продават активни антирадари.....
Кои наричаш активни и кои пасивни? За заглушаване на радара ли става дума?

WILD__BOY
12-25-2007, 07:31
всъщност е по-незаконно да носиш бокс, отколкото газов пистолет...

Що? По тая логика не мога да си нося и гайчен ключ 30ка в мен. Или отверка. :shock:

Saymon90
12-25-2007, 08:38
За да си стреляш на ляво, на дясно? :?
Както ти казаха вече, ти трябват 18 и документ.

На мен са ми намирали нож и бокс като са ме джобили и не ми казаха нищо ... :neutral:

Special K
12-25-2007, 12:31
Активните са тези които пречат на работата на полицейското устроство(например не изписва скоростта) а пасивните са тези които само те предупреждават за такова.....