PDA

View Full Version : Искам да чуя вашето мнение...



hatercrew
12-24-2007, 18:33
пхх...аз съм баси идиотката чесно... значи никога не съм мислила че съм красива,не се интересувам от мода гримове и такива работи ...на мен ми дай скейт , ,концерти ,бой приятели с които да се забавлявам...никога не съм имала проблеми да накарам някое момче да ме хареса,до тук добре но след като го получа след като излезем ...вече не го искам става ми безинтересен...в главата ми проблясва идеята,че искам да сме само приятели в следствие на което той ме намразва и всичко се проваля ... чесно как може да съм такъв олигофрен мразя се направо ...приятелите ми казват че просто съм човек които обича нови усещания ... :-k ама да ги е*а в усещанията ...много искам да имам някой до мен ..да ме обича и да си ме гушка ... :cry: :cry: :cry: ама защо никой не може да ми задържи вниманието :cry: а аз не мисля че съм капризна не търся някой Брад Пит ...офф кажете вашето мнение ,че незнам вече какво да правя... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 18:37
3 неща:
1. Научи се да пишеш грамотно.
2. Научи се да пишеш на кирилица, защото на тази шльокавица нищо не й се разбира, особено с грешките.
3. На колко си? Още не се научила да пише правилно, тръгнала по момчета. Трябва ти мнение ли? Ето ти: ти самата не знаеш какво искаш. Изчакай известно време, според мен годинка-2, ако не и повече, тогава пак си обмисли всичко. Според мен съвсем не си дозряла още...

kifla
12-24-2007, 18:39
на колко си ???
Според мен не че не могат да ти задържат вниманието ,а ти просто се страхуваш поне вътрешно да си с някой и за това искаш да сте само приятели ... Надявам се да си ме разбрала какво имах в предвид :smt003

VIP_SIMONA
12-24-2007, 19:01
znam kakvo ti e!drugite ne mogat da ti vleznat v polojenie,zashtoto ne im se e slu4valo!Ti si mnogo temperamenten 4ovek a we luda glava v polojitelniq smisal,a kolkoto do mom4etata tova shte se promeni,kogato sreshnesh naistina liubovta si!aide bb i uspeh 8)

ra4ence
12-24-2007, 19:14
Държанието,което си писала,че имаш /за скейтовете,концертите,боя и тн/.. ми напомня момчешко държание..
Не знам какво да ти отговоря..

Presley
12-24-2007, 19:25
Има доста момичета с такъв проблем.Според мен работата е там,че не энаеш какво искаш или просто не си готова эа обвърэване.Може би е така,но просто не го осъэнаваш.И да ти кажа не се вманиачавай и не се обвинявай.Когато срешнеш човек,които да ти допадне найстина и да се влюбиш ,няма да ти омръэне и нпяма да искаш да останете само приятели.А сега,както сама каэа-карай си скейта ,ходи си по концерти и си тледай кефа.Не искай нещо,эа което явно не си готова.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 19:29
Има доста момичета с такъв проблем.Според мен работата е там,че не энаеш какво искаш или просто не си готова эа обвърэване.Може би е така,но просто не го осъэнаваш.И да ти кажа не се вманиачавай и не се обвинявай.Когато срешнеш човек,които да ти допадне найстина и да се влюбиш ,няма да ти омръэне и нпяма да искаш да останете само приятели.А сега,както сама каэа-карай си скейта ,ходи си по концерти и си тледай кефа.Не искай нещо,эа което явно не си готова.
+1
Изчакай нещата да станат от само себе си, гледай си засега детството...
P.S. Радвам се, че си приела критиката за писанията, ама все така не разбрахме на колко си години ;)

hatercrew
12-24-2007, 19:36
извинявай за писането само , че когато го писах това не му мислех много много ....иначе съм на 16 и го сега винаги съм била сама ..ако трябва да съм съвсем чесна имаше само едно момче в което се влубих само че той ме използва за да забрави едно момиче ...и след като не можа с мен ме заряза по чата :cry: :cry: :cry: адски ме заболя ..и сега харесвам един друг обаче много си мисля че го харесвам само защото много прилича на предишния ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-24-2007, 19:38
извинявай за писането само , че когато го писах това не му мислех много много ....иначе съм на 16 и го сега винаги съм била сама ..ако трябва да съм съвсем чесна имаше само едно момче в което се влубих само че той ме използва за да забрави едно момиче ...и след като не можа с мен ме заряза по чата :cry: :cry: :cry: адски ме заболя ..и сега харесвам един друг обаче много си мисля че го харесвам само защото много прилича на предишния ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Дищай бе, жена! Какво му се ядосасваш на предишното говедо? Няма смисъл...
А като не можеш да си задържиш интереса към никого, тогава почакай малко, може някой друг да ти хване окото... ;) Спокойно, винаги съм казвала, че любовта не идва, когато я викаш, а когато си готов да те намери ;) Хайде със здраве, успех и весели празници :)

IrReplacaBle
12-24-2007, 19:42
И аз направих нещо подобно.Смисъл лудо си харесвам едно момче , когато не сме заедно си мисля страшно много и страшно често за него , а когато сме заедно..нз сякаш...притеснявам се адски много , корема ми се обръща и става една каша...то и затова все още не ходим ](*,)

SandForGaara
12-24-2007, 22:57
3 неща:
1. Научи се да пишеш грамотно.
2. Научи се да пишеш на кирилица, защото на тази шльокавица нищо не й се разбира, особено с грешките.
3. На колко си? Още не се научила да пише правилно, тръгнала по момчета. Трябва ти мнение ли? Ето ти: ти самата не знаеш какво искаш. Изчакай известно време, според мен годинка-2, ако не и повече, тогава пак си обмисли всичко. Според мен съвсем не си дозряла още...
1.Научи са да пишиш грамтно.
2.Научи са да пишиш на кирлица,шт'от на таз шльокавица ниш' ни са разбира , особину с грещткити, уа батка.
3.На колк си,уа? Ощ ни съ научила дъ пиш правилну,уа, тръгнала по момчета(безпърдонщина!). Трява ти мнение ли?(Тва не звучи литературно) На: ти самата ни знайш како искаш. Изчакай известно времи, споряд менйе годинкъ-2йе, ако нйе и поичи, тога' пак си обмясли сичку. Споряд мйен съвсйем нйе си дозрялъ ощ'...
Ти си голям романтик , уа!http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

ice_f90
12-25-2007, 06:04
eii q badete vsi4ki po spokoini kakvo napadate momi4eto aaaaaa tineidjar e vse pak na 16 normalno da preminava prez takav etap a 6to se otnasq do lubovta naistina tq ne idva kato q vika6 i az tova go znam mn dobre povqrvai mi a 6to se otnasq da biv6iq ti toi si e biv6 ne misli pove4e za nego ne vsi4ki mom4eta sa takiva az sa6to sam sama no povqrvai povqkoga e po dobre da si sama da i az si haresvan edin dqvol i mn si mislq za nego dosta oba4e sme priqteli samo iskam da se uspokoi6 6te doide vremeto i na teb za lubov da naistina e mn tejko kogato nqma koi da te gu6ne osobeno 4oveka koito iska6 da te gu6ne oba4e tova e polojenieto tova e edin etap prez koito preminava6 i toi 6te mine s te4enie na vreme povqrvai i spri da se
Presley`n`Sum написа:
Има доста момичета с такъв проблем.Според мен работата е там,че не энаеш какво искаш или просто не си готова эа обвърэване.Може би е така,но просто не го осъэнаваш.И да ти кажа не се вманиачавай и не се обвинявай.Когато срешнеш човек,които да ти допадне найстина и да се влюбиш ,няма да ти омръэне и нпяма да искаш да останете само приятели.А сега,както сама каэа-карай си скейта ,ходи си по концерти и си тледай кефа.Не искай нещо,эа което явно не си готова.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-25-2007, 07:00
3 неща:
1. Научи се да пишеш грамотно.
2. Научи се да пишеш на кирилица, защото на тази шльокавица нищо не й се разбира, особено с грешките.
3. На колко си? Още не се научила да пише правилно, тръгнала по момчета. Трябва ти мнение ли? Ето ти: ти самата не знаеш какво искаш. Изчакай известно време, според мен годинка-2, ако не и повече, тогава пак си обмисли всичко. Според мен съвсем не си дозряла още...
1.Научи са да пишиш грамтно.
2.Научи са да пишиш на кирлица,шт'от на таз шльокавица ниш' ни са разбира , особину с грещткити, уа батка.
3.На колк си,уа? Ощ ни съ научила дъ пиш правилну,уа, тръгнала по момчета(безпърдонщина!). Трява ти мнение ли?(Тва не звучи литературно) На: ти самата ни знайш како искаш. Изчакай известно времи, споряд менйе годинкъ-2йе, ако нйе и поичи, тога' пак си обмясли сичку. Споряд мйен съвсйем нйе си дозрялъ ощ'...
Ти си голям романтик , уа!http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif
Да ти имам хумора
=D>

doktora1mw
12-25-2007, 07:51
Има доста момичета с такъв проблем.Според мен работата е там,че не энаеш какво искаш или просто не си готова эа обвърэване.Може би е така,но просто не го осъэнаваш.И да ти кажа не се вманиачавай и не се обвинявай.Когато срешнеш човек,които да ти допадне найстина и да се влюбиш ,няма да ти омръэне и нпяма да искаш да останете само приятели.А сега,както сама каэа-карай си скейта ,ходи си по концерти и си тледай кефа.Не искай нещо,эа което явно не си готова.

нямам какво да добавя

crazy_style
12-25-2007, 08:20
lele SWASTICA naprao me razbiva6 s tez mneniq :lol:
a po temata... zamisli se mnogo po-dobre si ot nqkoq fe6anka det samo se ebaat sneq i dori neznae kak da se zabavlqva.. a na tebe tva ti se odava :D . Imam predvit 4e kogato nameri6 nqkoi v koito naistna da se vlubi6 nqma da ti umruzne i tn.. sega po-dobre si jivei jivota i ako iska6 nqkoi da te gu6ne, mislq 4e ima6 dostatu4no dobri priqteli
za lubov ima vreme :)

koalka
12-25-2007, 12:50
Просто не се е намерило момче, което да ти задържи интереса по-дълго, който да ти е толкова интересен, разбираш ли?Не можеш с всеки да излезеш и с него да се получат винаги нещата.

LaDy_DaQnA
12-25-2007, 12:59
amm spored men o6te ne si dorasla za tova.... ne si gotova da izpitva6 4ustva kato pove4e ot fr kym nqkoe mom4e nadqvam se 4e razbira6 kfo iskam da ti kaja

hatercrew
12-25-2007, 17:30
мерси на всички адски много за мненията и за отделеното време :wink: :) :)