PDA

View Full Version : Коледен Подарък



Sharpey
12-24-2007, 19:53
Не съм сигурна дали темата е за този форум, но все пак ето и моята историйка...с приятеля ми сме заедно от година и половина, много го обичам и дойде Коледа...време за подаръци. Чудих се дълго време какво да му купя, на момче е по трудно да се избере подарък. Досега съм му подарявала все оригинални и яки неща...готин парфюм, наша снимка в рамка, секси боксерки...и този път реших да е блузка! Та днес си разменяме подаръците и тъй като много често от доста отдавна съм му намеквала, че жената подарява това което иска да й подаряват, си мислех че той ще ми подари нещо от сорта на парфюмче, сребърно бужу или секси бельо, защото досега не ми е подарявал нито едно от тях...но уви...отварям аз торбичката и какво да видя вътре!? Гел за лице, пяна за лице и някакъв крем за лице за премахване на пъпки (а аз за щастие, нямам пъпки и смея да твърдя, че имам хубава кожа на личицето)!!! :shock: Бях изумена!!! Всичко друго съм очаквала, но не и това! След това едвам се сдържах да не цапапдосам с торбата по главата и да му кажа: "Как можа да ми подариш туййй!!!". И така сега той има блуза на Benetton, а аз имам крем за пъпки! Моля дайте съвет как да му кажа, че според мен това е кофти подарък, без да го нараня, все пак много го обичам!!!

`Death`Whore``
12-24-2007, 19:55
Добре...спри да се стресираш. Може да е нямал нищо предвид. Мъжете принципно нямат представа какво да подарят на жена...може да е попитал за някакви продукти в магазин за козметика и да са му предложили тези неща...

И детенце любаво, защо не му каза какво искаш? Щом не си казала, нямаш право да се оплаква. И още нещо - подаръците ли са важни? Явно за теб са. Няма ли да се оплачеш и че подаръкът му е струвал по-малко от 100 лева?

Presley
12-24-2007, 19:59
Ти пък,не се вманиачавай.Може би не раэбира от женска коэметика.Надали ти намеква нещо...

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-25-2007, 07:12
Пффф... Не мога да спра да се изумявам на някои хора... Добре, може подаръкът му да не е идеален, ама предполагам, че той се е постарал... Сега какво, ще мериш чии подарък е по-хубав ли? Нима си взела хубав подарък не защото искаш възможно най-доброто за приятеля си, ами за да се правиш на интересна "виж ме мен, изнамерих як подарък", без да вложиш нещо в него, без да ти пука какво ще стане от отсрещната страна? Че по-добре да му беше взела една малка коледна скулптурка за 2 лв., но да бъде поне малко от сърце...

MartyParty
12-25-2007, 17:34
ее споко де....не изпадай в истерия за един подарък.Научно доказано е,че мъжете не ги бива в тия неща.Просто мозъкът им не функционира на тази тема.Ако ще да му напишеш на листче какво искаш,пак няма да го получиш.Поне се е постарал :neutral: Да не говорим,че подаръците не са най важното в една връска.Откога сте станали такива материалистки :x Къде отидоха репликите от рода на: "Не,не ми подарявай нищо-аз съм щастлива че имам теб!" или "Ти си всичко което искам за Коледа!"

Sukrovishte
12-30-2007, 19:55
хахахах, е ти ме уби!!!

Ами какво да ти кажа, щом нямаш проблем с кожата, значи въобще не ти прави намеци и може би дори не е мислил за теб докато го е избирал. Или е взел първото нещо, което е видял или са му предложили в магазина, или някой друг е избрал подаръка! Не знам... аз не съм получавала подобни подаръци, не искам да те отчайвам, ама го разпитай съвсем деликатно и тъй - между другото - как се е сетил за това, дали някой му е издал какво искаш и т.н. откъде го е взел... абе де да знам, нали си жена, разузнай без да те усети. Тогава ще прецениш дали просто е отбил номера или някой го е заблудил. И в двата случая недей му казва че не ти харесва. Така ще му убиеш желанието да ти купува подаръци. Преглътни разочарованието и се радвай на връзката, подаръците идват и се забварят, човека до теб е важен!