PDA

View Full Version : Да кажа аз кво направих...



tuzaro
12-24-2007, 19:57
Начи аз уча в едно даскало 8-) тая година дойдаха зайци, аз съм в 10 клас, преди 2 седмици си харесах едно зайче писахме си няколко пъти в скайп и един ден го фанах в коридора и я нацелувах, до тука сичко наред ама момичето си има гадже пак от мойто даскало само че 9 клас. От тогава тоя пич кат ме види в коридора ме гледа на кръв и ся в петък ме спря пред неговата стая и ми каза че ше ме бие да му оставя гаджето, ама на мен ми беше лошо и сънливо и го подминах и така.Момичето ме харесва и аз го харесвам кат го вида в даскало или някаде другаде веднага ми скача и почва да ме прегръща и други работи ми прави...Та да питам кво да правя, сигурно няма да направя тва дето ше кажете ама вие си кажете. :wink:
П.П. начи момичето е 8а клас, гаджето и е 9а, а аз съм 10а много хубаво съвпадение и класните са ни на един етаж пред една стая 8-)

ubuntu
12-24-2007, 20:02
Ми като ти се отвори му бий два шамара с крак в гръбначния кош и да отлита на юг ... накарай я да го отсвири бе . . .

tuzaro
12-24-2007, 20:03
Изчукай гаджето и' да не ревнува, че отделяш на нея повече внимание отколкото на него ;)хах миналия ден го видях с един сутиен ако не ми беше лошо щях да му скоча направо... 8-)

Iv4eTy
12-24-2007, 20:04
Емм като са харесвате малката да зарязва другия и готово, пък и едва ли ще те набие. Тя ако не го харесва вече... той и да те набие... няа да има никаф смисъл... тъй че ако многу я харесваш фащай си я да ни та и*е :-P

AFT
12-24-2007, 20:04
Къв е тоя уеее!! Прати го при мен! Ха! Ще заплашва той! :?

tuzaro
12-24-2007, 20:08
Момчето няма да ме набие щот кат го гледам...стига ви да кажа че сутрин става и половин час си прави косата с преса...Аз първи няма да му посегна щот малката ше се разсърди ама ако той се опита нещо ше му избия няколко зъба..,Пък тя не иска да го остави щот ше го нарани много и такива глупости и си мисли че ше я помислат за курва ако тръгне с мене щот на мен не ми се носи хубава слава в даскало 8-)

midle
12-24-2007, 20:10
Попринцип не е начина чрез бой , но не е и приятно да крадеш гаджета , та каквото и да стане ще сте квит :-P

tuzaro
12-24-2007, 20:12
Попринцип не е начина чрез бой , но не е и приятно да крадеш гаджета , та каквото и да стане ще сте квит :-PЗнам че не е приятно, ама момичето не се дърпаше кой знае колко =P~

ubuntu
12-24-2007, 20:15
Попринцип не е начина чрез бой , но не е и приятно да крадеш гаджета , та каквото и да стане ще сте квит :-PЗнам че не е приятно, ама момичето не се дърпаше кой знае колко =P~
Ами колега все пак 8 клас е следователно е на 14 ... не познавам 14 годишна която се дърпа на батко нито пък съм чувал за подобен случаи . .. просто вече изгубих интерес да се занимавам с такива няма тръпка . . .

AFT
12-24-2007, 20:16
Ауе, 14годишните сме сложни животни. В Мг-то същите истории се развиват и аз взех да се изавявам като някъв психиатър, та може случайно да ми метнеш скайпа и', та да видиш как ще го зареже ония. :D Иначе, глей ся. Ще го нарани, ако го остави? Извинете, ама гаджето ми се натиска с некъв и му се мятка в даскало, пък мен не ме ебава за нищо, и аз ще стоя и ще гледам? Ако имаше мозък, той щеше да я остави, щот достатъчно го е наранила/изложила? :-| Пък и голяма работа к'ва слава ще и' излезе, ако си мисли, че вече няма .. 8-)

`Death`Whore``
12-24-2007, 20:18
Малката не знае какво иска. Не се занимавай, ако искаш нещо поне малко сериозно. А ако ти стига да се натискате от време на време /а като чета, и да се чукате/ и има кой да те пази от гаджето И, си се занимавай.

Iv4eTy
12-24-2007, 20:21
Е тя тая кво иска и с двамата ви ли...?! Баси кухата, то така нестава казваш и или с тебе или с него. Няма заради нея да се караш с някой и накрая тя да те прай на глупак.

kifla
12-24-2007, 20:23
Пич тебе май те е нещо шубе да не те натупа момчето с пресата :D Кво ти пук адали ходи с нея или не ,тя като ти връща целувките къв ти е проблема ...хващаи си я и да не те грее мистър права ми е косата! :grin: :-D

Krem4eto
12-24-2007, 20:29
Колкото и подло да звучи,все пак любовта е битка и всеки се бори със всякакви средства,в случая просто ги скарай ;) и е твоя ;)

tuzaro
12-24-2007, 20:38
Много ме е страх от момчето с пресата, страх ме е и от неговия приятел дето разправял че ме е ударил и съм се бил напикал... :lol: :cry: Мен не ми пречи да ходя с момичето ама тя не иска да остави гаджето щот била привързана....Аз ако бях на тоя пич на мястото да знам че гаджето ми харесва друг и се целува с него, повече нямаше да я погледна ама незнам тоя що така прави...Може да го е страх че няма да си намери друго гадже, което е много тъпо щот той е фешънче и би трябвало да му се лепят кат мухи на мед ама незнам...
П.П. тука да сподела как момичето се гаври с него: Миналата седмица аз отивам да пуша и трябва да мина през нейната стая за да излена и те двамата на прозореца и нещо си лафят, и аз минавам и намигам на момичето и се усмихвам и тоя ме спира и вика що си я целувал и аз му викам щот искам, и тя му се смее и го дърпа и му вика да не се закача...

`Death`Whore``
12-24-2007, 20:40
Тя добре се гаври с него, но и ходи с него, нали :-|

tuzaro
12-24-2007, 20:42
Тя добре се гаври с него, но и ходи с него, нали :-|чесно казано на мен не ми пречи много щот аз си зарибявам други момичета и тя не ми казва нищо щот е в такова положение 8-)

`Death`Whore``
12-24-2007, 20:44
Значи...има ли проблем? :neutral:

Krem4eto
12-24-2007, 20:45
Тя добре се гаври с него, но и ходи с него, нали :-|чесно казано на мен не ми пречи много щот аз си зарибявам други момичета и тя не ми казва нищо щот е в такова положение 8-)
Явно и харесва това положение...Ако и теб те удовлетворява..просто няма какво да правиш повече ;)

tuzaro
12-24-2007, 20:45
Значи...има ли проблем? :neutral:Аз до ся никъде не съм казал, че има някакъв проблем просто исках да видя вие кво мислите :wink:

`Death`Whore``
12-24-2007, 20:47
Ние какво можем да кажем...тук одобрение не е много вероятно да получиш. 8-)

tuzaro
12-24-2007, 20:50
Ние какво можем да кажем...тук одобрение не е много вероятно да получиш. 8-)Важното е че пак помислихте малко 8-) Официално весела коледа :smt006

`Death`Whore``
12-24-2007, 20:51
Бъдни вечер е... :wink:

hOuseE_lOver
12-24-2007, 20:53
Ние какво можем да кажем...тук одобрение не е много вероятно да получиш. 8-)Важното е че пак помислихте малко 8-) Официално весела коледа :smt006
Точно :-({|= :-({|= :-({|= Весела коледа на всички :-({|= :-({|= :-({|=

hOuseE_lOver
12-24-2007, 20:54
Бъдни вечер е... :wink:
Беше :lol: :lol: :lol: Май си пийнал малко тая вечер :lol: :lol: :lol: [-o< :-({|= Коледа е мой човек

nencuHka
12-25-2007, 15:06
Авторе къде учиш , град даслало..?

tuzaro
12-25-2007, 15:07
Авторе къде учиш , град даслало..?Пловдив, строителния 8-) :smt001

nencuHka
12-25-2007, 15:36
Аха. Добре :D Ама не разбирам тва момче от 9а бива ли да е толкова просто..да го плюят пък то да си мисли че дъжд вали ?? :lol:

tuzaro
12-25-2007, 16:03
Аха. Добре :D Ама не разбирам тва момче от 9а бива ли да е толкова просто..да го плюят пък то да си мисли че дъжд вали ?? :lol: Явно може...Ти да не би да ме познаваш?

nencuHka
12-25-2007, 16:06
Мислех че те познавам.. :D

koalka
12-25-2007, 17:26
От това, което прочетох на нея й е готино така...ама не мисли кой знае колко за него.Плюс това ти с нищо не си виновен - че се занимаваш с нея.Тя да му мисли, `щото тя е тази с гаджето, не ти.Тя също се зарибява с теб, не само ти.В случая вина ти нямаш, защото ако не искаше да се занимава с теб, нямаше да го прави.

kael
12-25-2007, 18:30
Начи аз уча в едно даскало 8-) тая година дойдаха зайци, аз съм в 10 клас, преди 2 седмици си харесах едно зайче писахме си няколко пъти в скайп и един ден го фанах в коридора и я нацелувах, до тука сичко наред ама момичето си има гадже пак от мойто даскало само че 9 клас. От тогава тоя пич кат ме види в коридора ме гледа на кръв и ся в петък ме спря пред неговата стая и ми каза че ше ме бие да му оставя гаджето, ама на мен ми беше лошо и сънливо и го подминах и така.Момичето ме харесва и аз го харесвам кат го вида в даскало или някаде другаде веднага ми скача и почва да ме прегръща и други работи ми прави...Та да питам кво да правя, сигурно няма да направя тва дето ше кажете ама вие си кажете. :wink:
П.П. начи момичето е 8а клас, гаджето и е 9а, а аз съм 10а много хубаво съвпадение и класните са ни на един етаж пред една стая 8-) ae брат 4есно ли аз си мислех че си по голям xD ae действай с момичето пък дан те ебе ;)

GolDeeN
12-25-2007, 18:35
Изчукай гаджето и' да не ревнува, че отделяш на нея повече внимание отколкото на него ;)

:lol: гууд !

tuzaro
12-25-2007, 19:00
kaelмалък съм бе баце, след 2 месеца ше стана на 17 8-)

kael
12-25-2007, 20:36
kaelмалък съм бе баце, след 2 месеца ше стана на 17 8-) aз след 2 седмици :P

tuzaro
12-25-2007, 20:39
kaelмалък съм бе баце, след 2 месеца ше стана на 17 8-) aз след 2 седмици :P :cry: :cry:

rOs1t0uuu
12-26-2007, 08:17
Начи аз уча в едно даскало 8-) тая година дойдаха зайци, аз съм в 10 клас, преди 2 седмици си харесах едно зайче писахме си няколко пъти в скайп и един ден го фанах в коридора и я нацелувах, до тука сичко наред ама момичето си има гадже пак от мойто даскало само че 9 клас. От тогава тоя пич кат ме види в коридора ме гледа на кръв и ся в петък ме спря пред неговата стая и ми каза че ше ме бие да му оставя гаджето, ама на мен ми беше лошо и сънливо и го подминах и така.Момичето ме харесва и аз го харесвам кат го вида в даскало или някаде другаде веднага ми скача и почва да ме прегръща и други работи ми прави...Та да питам кво да правя, сигурно няма да направя тва дето ше кажете ама вие си кажете. :wink:
П.П. начи момичето е 8а клас, гаджето и е 9а, а аз съм 10а много хубаво съвпадение и класните са ни на един етаж пред една стая 8-)

Ти си 10клас, а др момче е 9 клас мммм дай му едни шамари какво са излагаш още #-o :grin: :o :o

sladurka55
12-26-2007, 09:51
Чуда се защо тя мисли че ще я помислят за к***а ако е с теб и скъса с гаджето ѝ?!Щом те харесва нека го зареже но незнам...не мога да реша аз!а относно това че той те заплашва...мисля че е време да вземеш всичко в твоите ръце,да му натупаш шамарите да не се праи за важен,но нз тя как ще реагира...абе късмет! :-D

slun4evo
12-26-2007, 10:38
Ем щом те харесва, защо не скъса с гаджето си.Кажи и, че искаш да си с нея и ако тя иска наистина да е с теб ще го зареже. Успех!

sasha_90
12-26-2007, 10:41
А защо се оставяш на някакво лапе да те заплашва?
А тази малката голям тарикат-хем има приятел,хем и теб харесва.Как става тази работа? :)

ViLLa*07
12-26-2007, 10:41
Момчето няма да ме набие щот кат го гледам...стига ви да кажа че сутрин става и половин час си прави косата с преса...Аз първи няма да му посегна щот малката ше се разсърди ама ако той се опита нещо ше му избия няколко зъба..,Пък тя не иска да го остави щот ше го нарани много и такива глупости и си мисли че ше я помислат за к***а ако тръгне с мене щот на мен не ми се носи хубава слава в даскало 8-) аз ли4но не бих се занимавал с тая ...като гледам може да си хареса някои от 11а :D :-D и да се окажеш на мястото на бия4а P.S. аз също си правя косата на преса .. :smt006

Obsession
12-26-2007, 10:58
Действай с мацката, кфо ти пука за тоя с правата коса? Щяла да го нарани бла-бла, да я мислят за к*рва бла-бла, айде стига, де, щом си я нацелувал в даскало можеш и да я накараш да го остави най-накрая :wink:

jarod
12-26-2007, 11:31
Изчукай гаджето и' да не ревнува, че отделяш на нея повече внимание отколкото на него ;)

я си махни този кадър от подписа си!!!!!!!!! :-x
Как не те е срам в такъв форум да имаш такъв подпис?? :-x
Като ти харесва си сложи на десктопа, а не тука!!!!!!!!! :-x

Досега как не са го забелязали модовете..... :shock:

assd
12-26-2007, 11:48
я, е го нашия спамер :lol:

съвети не мога да дам, щот съм самата некомпетенция - не съм се бил с никой от мноого време, ма и никой не ми скача на бой в последно време де- щот съм нинджа :razz: 8-)

позрави :D

jane_17
12-26-2007, 11:59
Пфф.. много яка историйка... Супер ме забавляваше докат я 4етях =;
Абе.. ти си карай както ти е кеф... само гаджето и е унизено в слу4ая!
И.. един съвет.. няма смисъл да се биеш заради тая! Да не си мисли 4е е много велика ;) Глей само на теб да ти е гот :-|

MoHuTo
12-26-2007, 13:51
Ами като се харесвате толкова, тя ад го зарязва и да се хваща с тебе. Кое му е толкова трудното :neutral:

tuzaro
12-26-2007, 14:27
Не мислех че темата ше издържи толкова много време 8-) 8-) Ше вида момичето на 2 щот не е в Пловдив и тогава ше се разберем, след тва може да пиша кво е станало 8-) :smt001

DivoTo_KoTe
12-26-2007, 17:56
Не мислех че темата ше издържи толкова много време 8-) 8-) Ше вида момичето на 2 щот не е в Пловдив и тогава ше се разберем, след тва може да пиша кво е станало 8-) :smt001


Успех и един шамар на приятеля и от мене :grin: