PDA

View Full Version : Заблуда?!??!?



kifla
12-24-2007, 21:37
Здравейте :-$
Някои от моите мнения са доста показателни в какво състояние съм и все пак искам да споделя с вас и може би в някое от вашите мнения може и да открия някои истини .
Вчера излязох с едно момче,което в продължение на месец ми помагаше или поне се опитваше да ми помогне да забравя бифшия си приятел.Много говорехме и за мен ,и за бифшия ми и за въпросното момче.Съпер приятно ми беше в компанията му ,бъзикаше ме и т.н все едно ме сваляше...И сега мен малко ме е страх ,защото май започвам да го харесвам не само вътрешно ,но и външно.В същото време мисля и за бифшия си ,защото страшно много го обичам и много ми липсва :cry:
Никога до сега не съм изпадала в такава ситуация и се чудя как да постъпя.Има и още нещо момчето си имаше приятелка ,но нещата между тях нещо явно не са вървяли или незнам и аз,но същата вечер след като излязохме ,като се пребрах той ми написа sms ,че е скъсал всякакви отношения с гаджето си ...
Много е объркващо ,поне за мен ,всичко което става... :neutral:
Едновременно искам да съм си с бифшия ,но явно леко започвам да харесвам и другото момче,но незнам дали не е просто заблуда за да забравя малко бифшия си :cry: :neutral: 8-[

`Death`Whore``
12-24-2007, 21:40
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка.

babity
12-24-2007, 21:57
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка.

kael
12-24-2007, 22:03
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка. +2

partychild
12-24-2007, 22:27
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка. +2 дам напълно съгласна . така най добре ще разбереш кфо чувстваш ;-)

gree_girl
12-24-2007, 23:11
Дай си време, през което да се оттърсиш от всякакви мисли и да разбереш на кой от двамата държиш повече. Все пак второто момче може да те възприема като добра приятелка на която има доверие. Пречисти мислите си, защото твоите чувства може да са само приятелски

ice_f90
12-25-2007, 05:47
Дай си време, през което да се оттърсиш от всякакви мисли и да разбереш на кой от двамата държиш повече. Все пак второто момче може да те възприема като добра приятелка на която има доверие. Пречисти мислите си, защото твоите чувства може да са само приятелски
da napalno pravasi i ti gree_girl
no znai biv6iq si e biv6
`Death`Whore`` написа:
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка.
no naistina mojebi trqbva da dade6 6ans i na novata vrazka Uspev i dano sadbata e na tvoq strana

Anarion
12-25-2007, 06:02
Щом новият те закача, помага ти да забравиш бившия и ти праща sms, че е скъсал с гаджето си, най - вероятно те харесва. Колкото до бившия - обърни нова страница и не се тормози с него, продължавай напред, с другия :)

mechtaq_za_teb
12-25-2007, 07:38
Ми пробвай с това другото момче.Според мен няма смисъл да се тормозиш с бившия,защото все пак всичко е приключило и той няма да е последнтата ти любов.Симпатиите към другото момче могат да прераснат и в по-дълбоки чувства,а ако са споделени какво те спира?! :)

doktora1mw
12-25-2007, 07:44
ти казваш че още обичаш бившия, но хубаво си помисли дали имаш шанс да продължиш с него , ако решиш че няма да стане със стария дай шанс на другото момче

tuzaro
12-25-2007, 07:50
кифла с шололад 8-) зимай другото момче и недей да мислиш много :smt001

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-25-2007, 08:26
Щом вече си затворила една врата в живота си, яма смисъл да се мъчиш пак да я отваряш... А и не знаеш дали новата врата, която ти се отваря пред теб, не е по-добра. Що за хора сте все да се жалвате за бившите си, които на всичкото отгоре не са успели да ви оценят, а са ви захвърлили? Гледайте си живота!

Iv4eTy
12-25-2007, 12:12
Дай шанс на въпросното момче. Може пък да ти помогне да забравиш бившия напълно... Късмет.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-25-2007, 12:18
Съгласна съм с всички останали мнения, забрави бившия и дай шанс на новото момче :) Не се заблуждаваш ;) Късмет :smt003

koalka
12-25-2007, 12:39
Според мен това с бившия трябва да го оставиш.А пък и още по-малко, ако няма шанс да се съберете и той не изпитва нищо към теб.Съсредоточи вниманието си към другото момче.Щом започва да ти харесва, не виждам къде е проблема...

kifla
12-25-2007, 13:37
Здравейте :-$
Някои от моите мнения са доста показателни в какво състояние съм и все пак искам да споделя с вас и може би в някое от вашите мнения може и да открия някои истини .
Вчера излязох с едно момче,което в продължение на месец ми помагаше или поне се опитваше да ми помогне да забравя бифшия си приятел.Много говорехме и за мен ,и за бифшия ми и за въпросното момче.Съпер приятно ми беше в компанията му ,бъзикаше ме и т.н все едно ме сваляше...И сега мен малко ме е страх ,защото май започвам да го харесвам не само вътрешно ,но и външно.В същото време мисля и за бифшия си ,защото страшно много го обичам и много ми липсва :cry:
Никога до сега не съм изпадала в такава ситуация и се чудя как да постъпя.Има и още нещо момчето си имаше приятелка ,но нещата между тях нещо явно не са вървяли или незнам и аз,но същата вечер след като излязохме ,като се пребрах той ми написа sms ,че е скъсал всякакви отношения с гаджето си ...
Много е объркващо ,поне за мен ,всичко което става... :neutral:
Едновременно искам да съм си с бифшия ,но явно леко започвам да харесвам и другото момче,но незнам дали не е просто заблуда за да забравя малко бифшия си :cry: :neutral: 8-[

Ква кифла си ти бе... ти си кроасан с пълнеж от ягоди... ела ми на гости у Варна, щи гледам на карти, щи бая на утайка, щи редя боб... ще го измислим

*ако идваш зими прахосмукачка...

И ся сериозно (не че в горните редове се шегувам), бившия си бивш... минало, зад теб... спри да живееш в миналото - има и днес... не само вчера...
е това за гостито ще те навестя ,че обожавам да съм на Варна =D> Ще взема прахосмукачка ок :lol:


10х на останалите за мненията ви ;-) Днес отново излязохме и си прекарахме супер с момчето ,но поне за сега не мисля да бързам .Мисля да го карам по-бавно и то ще си покаже дали ще се получи ,но 100% ще му дам шанс ,защото май наистина вече ми писна да се надявам на нещо което сигурно няма да стане :cry:

neverand
12-25-2007, 21:42
Щом ти го съобщава с смс...начи иска нещо с тебе ясно е че те харесва,ти го харесваш,от какво те е страх,да живееш ли ? :) давай смело напред...

sasha_90
12-26-2007, 10:31
Едва ли има шанс за теб и бившия,но и да го забравиш няма да е лесно.Трябва ти време.Ако желаеш можеш да дадеш шанс на другото момче.

darince
12-26-2007, 14:55
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка.

\:D/ \:D/ \:D/ i spired men e taka

kifla
12-26-2007, 15:00
Ако бившият те е заебал, не му мисли, а дай шанс на другото момче. Разбира се, ако продължаваш постоянно да мислиш за бившия, ще е най-добре да се разделиш с него...но си дай шанс за друга връзка.

\:D/ \:D/ \:D/ i spired men e taka
За пореден път излязохме с момчето ,ходихме и на дискотека и тогава ме видяха всичките приятели на бифшия ми и сега ми я някво съпер гадно...явно немога да спра за бифшия си и момчето го забеляза това ....и сега незнам какво си е помислил :cry: Харесва ми и то много ,прекарвам си всеки път страхотно с него ,но нещо немога да се престраша да направя първата крачка и да му дам шанс :cry: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

sladkoto_neli
12-26-2007, 15:07
Виж ако не се изясниш със себе си какво искаш не мисля че можеш да вземеш нкакво адекватно решение.така че помисли си дали си струва да си с бившия дали си струва да дадеш шанс на другото момче.просто реши и действай.

kifla
12-27-2007, 14:59
Там е работат ,че незнам какво да направя за да се излясня какво искам ..... :-o

gers17y
12-27-2007, 15:42
виж,намирам се в подобна ситуация...да,конфузно е и знам,че си объркана..но според мен е добре да се сближиш с това момче-докато някоя не ти го е отмъкнала.сега е твоя шанс...излизайте по-често,пишете си повече..пък времето ще покаже,а и нали знаеш-няма незаменими хора(има само неповторими) :roll:

kifla
12-27-2007, 16:18
виж,намирам се в подобна ситуация...да,конфузно е и знам,че си объркана..но според мен е добре да се сближиш с това момче-докато някоя не ти го е отмъкнала.сега е твоя шанс...излизайте по-често,пишете си повече..пък времето ще покаже,а и нали знаеш-няма незаменими хора(има само неповторими) :roll:
Ми аз говорех с него и с негов приятел..момчето ме харесва ,но е разбрало нз как че аз съм срамежлива и немога да направя първата крачка и е казал ,че тогава ще продължаваме така ,но и той няма да я направи...И аз сега как да постъпя :neutral: :cry: