PDA

View Full Version : Проблем с принтера



GaNGsTa`Gi®l
12-24-2007, 23:11
абе имам някав умрял тука принтер да си вадя домашни и т.н. кат ми тряа Лексмарк пише на него друго не моа да кажа и му свърши ония ден мастилото (забравих да кажа 4е е мастиленоструен или кат се води хх) и дъртия да го смени и кво е цакнал ся като го пусна и почва да се хлопат главите в двата края на принтера ама се хлопат яко чак отскача хах и му викам кво си напрайл? и той незнаел.. така,че ако някой има идея как да го опрая? да помогне? :]


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

vikc
12-25-2007, 16:35
Виж първо дали главите са сложени правилно :-o Най-вероятно там е проблема. :smt001 Ако продължи да трака и след това пиши! \:D/

GaNGsTa`Gi®l
12-25-2007, 18:21
Еми не е от това,щото и аз ги вадих и гледах как в показано да се слагат и ги сложих на ново и си влизат добре и си се затваря и сичко само,че като се пусне принтера и те почват да се удрят в краищата..незнам как да го обесна не е тракане ами направо си се джасат...?

chipi_kaoo
12-25-2007, 18:53
Ква марка ти е? Стария принтер си го ползвам понякога и той е неква щаига умряла и пак така се удряше издаваше шум и ручеше. и се оказа че се е задръстил с боклуци, и тряа да се смаже. Той си е старичък Стар 100+колор, кат в пощите, но сега слава богу не се налага да чакам 5 мин за 6 листа, а и да не отварям нова тема , горе долу колко струва мастилото за принтер CanonMP510, шот ми сварши черното, и дадох на един фр да ми земе и ся се чудя колко ще се изръся? :P

GaNGsTa`Gi®l
12-26-2007, 01:35
Ми ддз пише Lexmark z 6 0 0 series ,ако тва му е марката? :D А как се чисти или с кво се маже тоа кашон?! Може да съм некомпетентна,ама шЬ ме извинявате,че не чаткам ?! :D