PDA

View Full Version : Какво да му взема?



Sweet_StraWbeRrY
12-24-2007, 22:13
еми налага се да купя подарък на един приятел...този подарък 6те е и за коледа и за именния му ден за6тото има имен ден...тои на мен ми е взел не6то а немога да не му взема..а и имен ден има :) не сме гаджета за6тото тои си има гадже...но сме мн добри фр :Р

gree_girl
12-24-2007, 23:22
Щом ти едобър приятел, сигурно знаеш какво го влече....ако има хоби, може да е нещо свързано с него. Друг вариянт е нещо, което да символизира приятелството ти-гълъбите са символ на приятелството. Може също така кактусче, за да си го сложи до компа и да се сеща за теб. Надявам се да съм ти помогнала с нещо, ако не-поне се опитах и вярвам, че щом държиш на него, ще избереш нещо хубаво \:D/

loyal_88
12-25-2007, 00:36
еми налага се да купя подарък на един приятел...този подарък 6те е и за коледа и за именния му ден за6тото има имен ден...тои на мен ми е взел не6то а немога да не му взема..а и имен ден има :) не сме гаджета за6тото тои си има гадже...но сме мн добри фр :Р Ами ти си го познаваш най-добре, но някое парфюмче или марков алкохол би трябвало да свърши работа :neutral:
Бтв кои имат имен ден на тая дата (защото казват, че и аз съм имал)?

jim_beam
12-25-2007, 08:32
dnes imen den imat hristo, hristina, hristiqna i hrisitiqn...

a po temata: nqkoe parfium4e ili ne6to 6egadjiisko moje da mu izmisli6 ama tva spored seki e razli4no.. a ideqta za markov alkohol e mn dobra :-D

teenkopele
12-25-2007, 09:02
еми налага се да купя подарък на един приятел...този подарък 6те е и за коледа и за именния му ден за6тото има имен ден...тои на мен ми е взел не6то а немога да не му взема..а и имен ден има :) не сме гаджета за6тото тои си има гадже...но сме мн добри фр :Р

Фланелка и изписани по нея простотии.

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-25-2007, 10:19
Охо, мацка, пак навреме си се сетила... :D

Sweet_StraWbeRrY
12-26-2007, 13:30
emi blagoradq vi ama o6te ni6to ne sum vzela :( 6ot ne sme se i vijdali toi 6e si e na selo do 2ri...tka 4e imam vreme :D