PDA

View Full Version : Дали ми изневерява?



bebokaa
12-25-2007, 15:53
iskam da mi dadete i vasheto mnenie po moq vapros .. predi vreme namerih v telefona na priqtelq mi (s koito sme ot godina s nego) i vatre be6e nomera na bivshata mu priqtelka a toi predniq dena si be6e zel karta s drug nomer be6e mi mnogo interesno kak sa si razmenili nomerata i toi mi kaza 4e tq iskam da se vidiM (i az da sma tam)no az nepovqrvah i toi pred o4ite mi iztri nomera i .dnes se porovih iz telefona mu i namerih pak neiniq nomer i go popitah a toi mi se izsmq v liceto i mi kaza na kogo e toz nomer a tam pisheshe i imeto neznam dali tova mom4e me obi4a ili ne moje da q zabravi .kazval mi e mnogo pati plakal e za men molq vi kaje te mi vazmojno li e da ima ne6to s neq :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Buhtaaa
12-25-2007, 16:01
това момче да плаче за момиче е голямо нещо от което следва че ниаситна много те харесв аи държи на тебе ... и че може би те обича така че ... не мисля че има място за съмнение ... и аз пазя номерата на бившите си ... въпреки че с единия даже и здр не си казваме вече ... :smt001

tuzaro
12-25-2007, 16:01
И в моя телефон има номерата на почти всички бивши, ама тва нищо не значи... :smt001

kifla
12-25-2007, 16:08
ТОя си играе с теб :x

Oriqna
12-25-2007, 16:20
Защо просто не си поговориш с него съвсем сериозно за бившата му приятелка и да си изясните всичко което те тревожи,но от една страна щом е толкова време с теб и е плакъл за теб значи че наистина изпитва чувства и все пак според мен това не оправдава поведението му с този номер където уж е изтрил...

alehole
12-25-2007, 17:50
Ох щях да кажа щом плаче за теб държи на теб , но нз вече мъжете са способни на всичко на повече бройки така да се каже .. Мм кажи си му го направо че си мн притеснена , ако трябва говори с бившата или му земи телефона и се обади от него да видим хах нз успех 8)

MartyParty
12-25-2007, 18:12
Според мен няма повод за притеснения.Все пак не всички двойки спират да си разговарят,след като са се разделили.Щом е плакал за теб,значи наистина не иска да те загуби и означаваш мн за него.Просто се успокой и не се съмнявай в любовта му.Съмняваш ли се-някой ден лошото ще стане. :-s

koalka
12-25-2007, 18:21
Какво пък толкова, ако й има телефона, но няма нищо?
Не мисля, че това трябва да те притеснява...вкарваш си излишни паранои.

Nadelina
12-25-2007, 18:25
Normalno e da ima telefonite na bifshite si.. ne ne i da q lyje...ima go pod nqkakav typ predtekst.. sled koeto go trie.. posle pak go zapisva..

ZaHaRcHe
12-26-2007, 19:07
Щом сте от толкова време заедно значи изпитва нещо към теб.Но може и да не и безразличен към бившата си щом не иска да и изтрие номера.По-добре го попитай..Трябва да сте честни един с друг

princesa_viki
12-26-2007, 19:21
Ох щях да кажа щом плаче за теб държи на теб , но нз вече мъжете са способни на всичко на повече бройки така да се каже .. Мм кажи си му го направо че си мн притеснена , ако трябва говори с бившата или му земи телефона и се обади от него да видим хах нз успех 8)
+1
наистина много момчета плачат вече в днешно време,ама можеш ли да бъдеш сигурна че не е някой номер.... :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-26-2007, 19:29
Да ви имам параноите... Какви са тези филми, които си вкарвате в главата не мога да разбера? Виж, ако ти е дал повод да не му вярваш, може и да се съмняваш, но ако е доказал, че можеш да му имаш доверие, защо се панираш?

punkrock
12-26-2007, 20:03
Еее ти кво искаш да спре изобщо да говори с момичета ли? Пък може да иска да поддържа връзка с нея, щом е с теб сега какво се притесняваш?!

krisscho
12-26-2007, 23:23
Ти що се ровиш на човека в телефона бе? [-X

SandForGaara
12-26-2007, 23:25
iskam da mi dadete i vasheto mnenie po moq vapros .. predi vreme namerih v telefona na priqtelq mi (s koito sme ot godina s nego) i vatre be6e nomera na bivshata mu priqtelka a toi predniq dena si be6e zel karta s drug nomer be6e mi mnogo interesno kak sa si razmenili nomerata i toi mi kaza 4e tq iskam da se vidiM (i az da sma tam)no az nepovqrvah i toi pred o4ite mi iztri nomera i .dnes se porovih iz telefona mu i namerih pak neiniq nomer i go popitah a toi mi se izsmq v liceto i mi kaza na kogo e toz nomer a tam pisheshe i imeto neznam dali tova mom4e me obi4a ili ne moje da q zabravi .kazval mi e mnogo pati plakal e za men molq vi kaje te mi vazmojno li e da ima ne6to s neq :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
Никой не обича ревнивите.Не че има момичетата които не са ревниви.