PDA

View Full Version : въпроси относно маструбацията



ne_moga
12-25-2007, 15:21
Доста информация съм прочел въпроса ми е възможно ли е при маструбиране 6 години подред всеки ден човек да има семенна течност и да създаде деца? Не се ли изчерпва количесвото семенна течност? Ако човек се чувства всеки ден адски възбуден как може да намали възбудата така, че да не се стига всеки ден до маструбация. Моля ви дайте отговори на тези въпроси..

bequick
12-25-2007, 15:25
Пълни глупости са това. Мъжкото тяло създава всеки ден семенна течност. Самозадоволявай се колкото искаш - само не прекалявай. В един момент кото почнеш да правиш секс няма да ти хареса много.

Oriqna
12-25-2007, 15:28
Може да си чел доста но явно не достатъчно.Да може всеки ден да има човек семенна течност и да създаде деца и Не не се изчерпва количеството семенна течност в краина сметка за това са създадени тестисите да произвеждат качествена сперма а що се отнася до въпроса с възбудата това зависи и от възръстта ако си в пубертета нормално е всеки ден да си възбуден докато се научи тялото ти в последствие да контролира емициите и дори всеки ден да мастурбираш няма да се повредиш

ne_moga
12-25-2007, 15:28
Един приятел ми каза че семенната течност е строго определена и като се изчерпа и после няма как..и аз съм доста притеснен..с един приятел си говориме и аз му споделих че моите тестиси са увиснали надалу а той ми каза че не трябва да е така, сподели ми че неговите не са увиснали и аз сега се притеснявам че са увиснали може би защото вече нямам достатъчно семенна течност и сега всеки ден си плача и се разстройвам и ми е тежко

ne_moga
12-25-2007, 15:32
А имам и друг проблем и той е че не ям всичко..а нали в храната се съдържат витамини и напримерно като ядеш много коприва това влияело върху създаването на още количество сперма и тн и в крайна сметка проблема е че не ям всичко избягнах плодовете, супите и определено всеки ден съм или само на някакви сандвичи или на някакви сладки нещица..това влия ли? незнам обаче ми е мн кофти...но просто така свикнах вече..

Oriqna
12-25-2007, 15:35
тии на колко годи ни си???

ne_moga
12-25-2007, 15:47
18 :( :S

SilverAngel
12-25-2007, 15:54
Ами ти постоянно си възпроизвеждаш семенна течност, за това няма да се плашиш :) Но пък... за секса bequick бе прав, по-добре намали малко, то пък всеки ден това какво е.....

Oriqna
12-25-2007, 16:01
Щом си на 18 в 10 клас по биология трябваше да си го учил това като незнаеш си купи една книга и се образоваи малко.Смешно е голямо човек да незнае елементарни работи пък това дето го е казал твоя приятел или се е избазикал с теб или и тои е в информационно затъмнение :shock:

ne_moga
12-25-2007, 16:03
ами то стана така че адски много взех да се чувствам въбуден и от толкова много стискане и притеснение просто от самосебеси си ми идваше семенната течност и направо незнам...имах опасение че толкова много години подред и то всеки ден просто е гаранция че вече съм негоден и не мога да създам деца... :(

Oriqna
12-25-2007, 16:09
Я се вземи в ръце не се шашкаи намери си приятелка и ще видиш че всичко ще е наред нищо ти няма и деца ще имаш даже и цял футболен отбор стига да искаш :lol:

ubuntu
12-25-2007, 16:22
Абе момче я се стегни . . .. лъскай си наволя и си гледай кефа ... пък ако можеш си издействай и малко секс .... :) ае успех :)
И с мен един познат се базикаше че бил ходил на няква врачка и тя му казала че има една кофа сперма за чикии една кофа за курви и една кофа за жена му . . :grin: И му била останала кофата само за жената .... :grin: :grin: :grin: а всъщност всичко това си беше в шегата на майтапа :grin:

F@5h!0N
12-25-2007, 16:23
pi4 az sam mom4e i znam kvo e da laska6 bastuna gotino e no ne prekalqvai sega imam izvestni problemi s sexsa i ne e hubavo da prekalqva6 nemoje6 da pravi6 normalno sex i imam problemi s "vdiganeto na samoleta" za tva se ograni4avai i tva 4e sa ti visnali topkite e priznak 4e moje da ti visnat i drugi raboti

sladku_bebzi
12-25-2007, 16:27
Намери си приятелка и почвай със секса, ква е тая мастурбация всеки ден :?

Made_of_Pain
12-25-2007, 16:29
Спермата ти няма да се изчерпа, но виж... сивото ти вещество вече е свършило...

ne_moga
12-25-2007, 16:32
ама добре кажете ми защо топките ми са наистина много увиснали както и доста голяма част от кожата..а отнсно биологията учил съм я в 9 и 10 клас но учителката си мислеше че ние разбираме тези неща и останалите от класа само се смееха като тя говореше за тези неща и в крайна сметка започнахме само ние да си учиме уроците без учителката да ги преподава и така или иначе останах доста безинформиран относно тези въпроси за сексуалността ако мога така да го кажа :(

Made_of_Pain
12-25-2007, 16:33
Безинформиран....
:? :? :?

По- скоро си безмозъчен ....

ne_moga
12-25-2007, 16:38
АБЕ МАМА ВИ ДЕЕБА ПРОСТО РЕШИХ ДА ПОПИТАМ КАКВО СЕДНАХТЕ ВСИЧКИ ДА МЕ ОБИЖДАТЕ ЕХ ДА ВИ ЕБА АМАН И В ТОЯ ФОРУМ 1000000000000 СМОТАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ ИМА. ТВА ЧЕ НЕЗНАМ И СЪМ РЕШИЛ ДА ПОПИТАМ КВО СЕДНАХТЕ ДА МИ ГОВОРИТЕ КОЛКО СЪМ БЕЗМОЗЪЧЕН...АМАН ](*,) ](*,)

Made_of_Pain
12-25-2007, 16:40
На колко си години извинявай?

SilverAngel
12-25-2007, 16:41
Не се нервирай бе братле :) В крайна сметка получи и някои хубави отговори които да ти помогнат нали? Просто игнорирай другите :) Хайде весели празници

ne_moga
12-25-2007, 16:44
НА 18 съм..и какво мога да направя като в 8 клас не учех биология и нямахме а в 9 и 10 клас по 1 час седмично, 11 и 12 няма ме..от къде искате да знам всичко?! колкото и да чета в интернет информацията е всеки път една и съща и то банална и отговори на моите въпроси имаше но доста по сложен начин обяснени...


Весели празници и на теб..на мен празниците не са ми весели!



на 18 съм!

Made_of_Pain
12-25-2007, 16:52
Е няма как информацията да ти е представена достъпно където и да било, щом на 18 години пишеш 'безинформиран'. =)

ne_moga
12-25-2007, 16:55
просто исках отговор на въпросите, които попитах..

ne_moga
12-25-2007, 17:01
добре а някои може ли да ми каже по какъв начин може да се разбере колко сперма съдържат тестисите на даден човек?! как става?

SilverAngel
12-25-2007, 17:04
хм... ами обема на тестисите... това не го знам :D мисля че няма начин да се разбере

ne_moga
12-25-2007, 17:12
ам аз мисля че трябва да има някакъв начин но..

Go6o_duPeTo
12-25-2007, 21:01
Пич спермата свършва понекога за тва ся докато имаш изпразни се в една чашка за да имаш ако искаш деца след време ай успех ! :razz:

pencho_kupona
12-25-2007, 21:08
Пич спермата свършва понекога за тва ся докато имаш изпразни се в една чашка за да имаш ако искаш деца след време ай успех ! :razz:
Не го слушай тоя пълни простотии приказва. Трябва да знаеш че ако искаш добро качество сперма трябва да не си пушил или пил последните поне 3 дни. И НЕ ЗАБРАВЯЙ да замръзиш семенната течност преди да са умряли войниците ти. Като дойде момента за децата просто вадиш чашката от фризера и си готов, аз си имам няколко 1 за близнаци 1 за момиче и 1 за момче ама няма да ти кажа как се определя от кое какво ше излезе :) : :D

PoPsI
12-26-2007, 08:09
Аре стига е спермата свършвала :D ко го ебавате човека... да се определял обема на тестисите.... :D :D чувате ли са кви ги говорите.... Тестисите произвеждат сперма... те не я съдържат...

ne_moga
12-26-2007, 10:15
ауу :-o

koman
12-26-2007, 10:22
хихихихих братле ти не се ли протриваш бе :shock: в шок съм тва са 6 години всеки ден :shock: . Що топките ти са виснали ? Ами защото за да "работят" т.е да създават сперма / която ти толкова лекомислено хабиш :D / им трябва температура 36 градуса ... Не зацепваш пак нали :roll: / тва е заради чикиите / Температурата на мъжа е 36.5 градуса - 37 някде
и тялото се е пригодило така че когато ти е студено се " свиват " :D а когато топло ... " висват " Абе един вид им трябва по ниска температура :)

LiveFlower
12-26-2007, 11:18
хихихихих братле ти не се ли протриваш бе :shock: в шок съм тва са 6 години всеки ден :shock: . Що топките ти са виснали ? Ами защото за да "работят" т.е да създават сперма / която ти толкова лекомислено хабиш :D / им трябва температура 36 градуса ... Не зацепваш пак нали :roll: / тва е заради чикиите / Температурата на мъжа е 36.5 градуса - 37 някде
и тялото се е пригодило така че когато ти е студено се " свиват " :D а когато топло ... " висват " Абе един вид им трябва по ниска температура :)axaxaxaxaxa prav si

Мо2
12-26-2007, 11:57
Е от 18 години сереш без да свършват запасите, що па реши че ше ти изсъхне пишката ако мастурбираш?

Bousz
12-26-2007, 12:09
Poredniq idiot zalqgai nad BIOLOGIATA i stiga s takiva smotani,tapi,glupavi,idiotski,selski vaprosi :smt093 tapi ste tova ve4e mi se izqsni !!!
P.S E ne vsi4ki ...

vaniLL
12-26-2007, 12:16
moje bi vseki den po 1 v prodyljenie na 6 godini e malko mnojko , no nqma da ti svyrshi sporemata , spoks :-D
testisite ti sa otdeleni ot tqlotot ili "uvislani" zashtoto na spermata i e nujna po-niska ot telesnata temperatura (mai veche ti go kazaha) i kakvo gledash na priqtelq si topkite - krakata vi ednakvi li sa ? - ne sa ? emi tqloto ti e po-razlichno ot negovoto 8)
mn interesni filmi se nabivash , stegni se golqmo momche si :)
vesele praznici :)