PDA

View Full Version : Намек за нещо повече от приятелство..отново..



Fallen`Angel
12-25-2007, 16:07
Здравейте,
искам малко помощ от ваша страна. Преди време бях с едно момиче, с което имахме силни чувства един към друг, но една моя страна от характера ми я отблъсна. След доста месеци труд да я премахна тази черта от мен, мисля че успях. Та сега въпроса ми е следния - някакъв смс, които съвсем леко да подсказва за нещо повече от приятелство и същевременно да не е много самонадеян. Съвсем леко да подсказва за намека? :)

Valento
12-25-2007, 16:19
Миличко сега ако влезе през коминаи те открадне единдебел старец с брада и с тъп елен...спокойно просто казах на дядо коледа че те искам за подарък!Обичам те

ice_f90
12-26-2007, 07:26
Poznai koi misli za teb!Poznai koi te obi4a!Poznai koi ti pra6ta tozi sms!

Очите ти са черен ад,устните ти-френски шоколад,казано на кратко,ти си нещо сладко


Топъл хляб и сиренце,ти си мойто пиленце!Топъл хляб и кашкавал,ти си моя идеал



ВсЕкИ ДеН МиСъЛта За ТеБ....КаРа Ме Да БъДа НаЙ ЩасТлИвИя чОвЕк На сВеТа....ВсеКи ДеН ТвОя СиЛуеТ КаРа Ме Да ПоЛуДяВаМ БеЗ Да зНаМ и аЗ ЗаЩо......!




ne6to takova sporedmen USPEH :)

Liar
12-26-2007, 10:44
Аз например тези неща съм ги виждала в мн сайтове познати са ми и аз някой ми прати нещо такова ще го помисля за идиот oO
А не знам обаче дали още поддържате някаква връзка...Ако не защо не започнеш с едно "здрасти,как си,как минаха празниците(или нещо такова)"?Изглежда сэвсем невинно и ненатрапчиво а в същото време показва че се интересуваш от другия човек =p

darince
12-26-2007, 14:34
ВсЕкИ ДеН МиСъЛта За ТеБ....КаРа Ме Да БъДа НаЙ ЩасТлИвИя чОвЕк На сВеТа....ВсеКи ДеН ТвОя СиЛуеТ КаРа Ме Да ПоЛуДяВаМ БеЗ Да зНаМ и аЗ ЗаЩо......!

\:D/ spored men tova e nai podhodq6to \:D/

DiTko
12-26-2007, 14:45
Ти си роза ти си крем ти си щастие за мен ... ще я закопаеш направо :D

Съветите по-горе са доста добри :)

SandForGaara
12-26-2007, 15:13
Да ви имах проблемите :cry: :cry: :cry: