PDA

View Full Version : Какво да го правя това момче, кажете ми.. моля ви!



IbiZa*SaS*TRaNCe
12-25-2007, 16:36
Здравейте! Значи първо Честита Коледа! Желая на всички ви много много любов, здраве, късмет и мн положителни емоции и усмивки :)
2ро да кажа, че си имам редовен профил, но си направих този, за да пусна темата.. тъй като от другия профил може да ме усетят.. а това не е желателно..

Та.. да ви разкажа.. моля за съвет, защото вече не знам кво да направя.. не знам какво повече..
Значи на 8.12. бях на купон.. имах приятел тогава, но не го взех на купона, с него нещата не вървяха и от известно време мислех за късане и беше просто въпрос на време.. та както и да е.. отидох на купона, беше весело.. там се запознах (т.е. запознах е малко особено казано, тъй като се познавахме от преди, но никога не сме разменяли и дума) с едно момче.. в началото на вечерта всичко беше на базик.. той ме прегръщаше, ама не някво катогадже, а просто дси слагаше ръката на рамото ми.. ходеше след мен.. викаше ми "любов моя".. да да успех.. ама всичко си беше базик.. виках си "са ще ме прегърне 2 пъти и ще му мине мерака".. затова не го отрязвах, но повече от това не му позволявах, защото имах приятел.. а това момче (от купона) ми беше симпатично.. кефех му се.. и както си мислех, че ще ме остави.. така това НЕ се случи.. напротив.. цяла нощ не ме остави да спя.. кежеше на едно легло до мен.. прегръщаше ме, целушаше ме по врата.. ама супер нежно.. не можах да го спра.. мислех,ч еиска смао секс от мен и го питах.. каза, че не иска секс.. както и да е.. на купона беше супер яко.. после тръпнех за него.. писахме си в скайп, питах го какво е искал от мен онази вечер.. той отвърна "Искам да съм с теб".. е.. аз скъсах с гаджето си, заради проблемите помежду ни.. проблеми, които се опитах да поправя.. но без резултат.. и реших да опитам с момчето от купона..
2 седмици си писахме.. в квартала му се носи слух, че много ме бил харесал.. мен ме беше страх да не ме нарани.. защото и друг път съм харесвала момче от неговата компания... и това момче постъпи мн глупаво.. но това е др тема..
в скайп ми говори, че ме обичка.. аз му се скарах, казха му че искам да ми каже че ме "обичка" когато/ако наистина го почувства, а не просто ей така.. той отвърна само "А не може ли сега да го чувствам?".. не знам.. според мен е тъпо д кажеш на някого, че го обичаш 2 седмици следкато тръгнете, камо ли пък 2 седмици ПРЕДИ евентуалното ви събиране.. както е в моя случай..
та този от купона ме върза 2 пъти за виждане.. вдиния път бил на работа до късно и спеше, а др-я път.. не ми се обади, както беше казал.. аз все му се надявам.. няколко пъти го карах д говорим да ми каже ако не иска да е с мен, а не само да си играе.. каза, 4е ИСКА да е с мен и не си играе.. в неделята.. онзи ден най-сетне се видяхме.. чаках го час и половина.. сега съм болна.. умрях от студ и най-вероятно е заради това.. за бях решила да си ходя вече.. когато той дойде.. ходихме на кафе (бяха му се случили мизерии по пътя и не беше в добро настроение).. с нищо не показваше, че е имало заигравка на купона.. нито ме хвана за ръка, нито нищо.. а такива неща ми говореше в скайп.. да ти се завие главата. вадих му думите с ченгел от устата.. после отидохме на кино и реших след като той няма да направи нищо.. аз да направя.. хванах го за ръка.. ръката ми беше върху корема му и сакаш сърцето му беше следзнало в корема, целия пулсираше.. сърцето му биеше много силно и много бързо.. на купона беше същото.. и моето и неговото сърце биеха ускорено и силно..
реших да го целуна по бузата.. така няколко пъти.. по едно време той се извърна и се целунахме по устата.. мн яко беше.. обаче той май се беше притеснил, защото не ме поглеждаше в очите.. след киното ме изпрати до спирката и там се целувахме, гушкахме, не искаше да ме пусне.. обаче след това.. демек вчера не ми звънна, не ми писа.. нищо.. а днес му писах да му честитя Коледа и той ми отговори "Мерси бебе. обичкам те много".. какво иска да постигне? какво да правя, хора, моля ви помогнете ми! Не мога така да ходя с някого и да ме разиграва.. и да се виждаме веднъй на 2-3 седмици.. то тва не е всръзка.. и май пак ще трябва да говоря с него..? какво ще ме съветвате вие?

Мерси предварително за отговорите.. и съжалявам ако съм ви отегчила с дългия разказ... Все пак се надявам да е имало хора, които да са го прочели..

DeepEnoughForYou
12-25-2007, 16:49
ako naistina iskash s tova momche da se poluchi neshto izlez s nego kogato moje6 i mu kaji vsichkoto tova koeto kaza na nas za nego...i veche sama si reshavash...a ako ne dovijdane..



p.s. trqbva da napravqt emotikona v koqto nqkoi bie 6ut na drug po g*za..vie kak mislite :grin:

aide vesela koleda na vsichki!!!

DiTko
12-25-2007, 16:57
Здрасти, весела и на теб. Прочетох докрай разказа ти. Малко е тъжен. Както и да е. Та напълно съм съгласен с DeepEnoughForYou. Отиди и му кажи какво мислиш и какво чувстваш. Ти не си с нищо по-малко от него и той няма право да се държи с теб така. Успех.

DeepEnoughForYou
12-25-2007, 17:02
DiTko^ adash si mi :-D Inache uspeh na avtorkata i da pishe kakvo e stanalo posle che mi stana int.

IbiZa*SaS*TRaNCe
12-25-2007, 17:21
Ми аз съм говорила с него.. след като ме въра втория път му писах SMSи да влезе в скайп.. той влезе и му казах "Ако не исаш да си с мен, просто ми го кажи, ане си играй с мен, не е толкова трудно да кажеш не.. не сиакм да лудна по теб и д ме оте*еш, супер гадно е"
той ми каза, че иска да е с мен и няма да ме нарани.. е.. обаче вече го прави.. чувахме се по телефона, аз доста SMSи му писах.. и пиша.. дали пък не ставам досадна и не мисли, че ме има и д е изгубил интерес? как мислите? днес в СМСа за Коледа не му писах нито "бебе" нито целувки нито нищо.. просто "В, честита Коледа и весело посрещане на НГ! Всичко най-най ти желая" а иначе бих го написала "Бебе, честита Коледа и да си изкараш мн яко на НГ.. желая ти всичко най-яко, мн усмивки дъра бъра. Цунки :* (hug)" (ест. без "дъра бъра")
Аз мислхе, че съм го стреснала като се видяхме.. май се беше притеснил.. вместо да седнемда си лафим докато чакахме да стане време да влизаме в киното.. ние ходихме да купуваме подарък за маика му.. ммм, колко романтичнооо... YES! (party).. ](*,)
освен тоя SMS от него днес.. който ви цитирах горе.. др не съм получила от него.. нито обаждане нито някъв др СМС.. не знам..
а н купона беше супер якооо.. незабравимо.. малко е ревнивичък обаче и лесно избухва.. дори до тоалетната дойде с мен и ме изчака отвън "за да не избягам" и се държеше мн мило с мен.. даже и хората от компанията му ми казаха, че поприцип е различен и онази вечер се е държал направо страхотно.. на думи е силен.. но как да разбера дали наистина има някакви чувства към мен.. не знам.. иначе тези неща, които ви ги казах съм ги казвала и на него.. като му се скарам ми е извинява и т.н. ама.. не знам.. не е и особено разговорлив.. а ако нямае з какво да говорим.. става леко скучно.. охх.. не знам какво да правя.. вече не знам.. затова се обръщам към вас.. ??? :cry: :cry:
а ИСКАМ да съм с него.. :cry: ](*,)

DiTko
12-25-2007, 17:27
На живо говори с него. Остави ги тези скайпове и смс-и. Погледни го в очите, хвани го за ръката ... ти си знаеш ... и му го кажи.


DeepEnoughForYou как се казваш ?

midle
12-25-2007, 18:43
И според мен работата с интернети и телефони не е добра идея ;-)

А за държанието му мисля че бих могъл да го разтълкувам , като съдя по себе си , защото и аз съм бил с подобно държание.

Според мен това момче води някаква борба със себе си , т.е. се опитва да пребори някое зло чувство в себе си , или има някакви проблеми. Тези проблеми може да са в семейството , може да се налага изнудване над него и за това да е притеснен и замислен , следователно което да се държи така. Поне при мен е така и се държа по тоя начин който описват .

Та съвета ми е пробвай да го накараш да те допусне до себе си , да може да ти се довери , накарай го да сподели ако има някакви проблеми и че искаш да му помогнеш и би го разбрала ;-)

Успех :wink:

IbiZa*SaS*TRaNCe
12-25-2007, 18:55
И според мен работата с интернети и телефони не е добра идея ;-)

А за държанието му мисля че бих могъл да го разтълкувам , като съдя по себе си , защото и аз съм бил с подобно държание.

Според мен това момче води някаква борба със себе си , т.е. се опитва да пребори някое зло чувство в себе си , или има някакви проблеми. Тези проблеми може да са в семейството , може да се налага изнудване над него и за това да е притеснен и замислен , следователно което да се държи така. Поне при мен е така и се държа по тоя начин който описват .

Та съвета ми е пробвай да го накараш да те допусне до себе си , да може да ти се довери , накарай го да сподели ако има някакви проблеми и че искаш да му помогнеш и би го разбрала ;-)

Успех :wink:

Ами той попринцип не се слави особено добре.. в смисъл избухлив е, бие се.. някву газови пистолети вади.. не знам си кво.. и не знам.. сигурно му се случва нещо.. щом така мислиш.. иначе аз наистина искам да го накарам да се отпусне, ама с виждане вднъж на 2 седмици ще е голям късмет ако започне да ми разказва поне за ежедневието си..
искам да го видя на живо отново.. ама той ито се обажда, нито ищо.. => не знам как да го накарам да се видим.. той постоянно ми прави номера.. не знам.. как да го накарам?

DiTko
12-25-2007, 18:58
А ... още един съвет - бъди внимателна с него :)

IbiZa*SaS*TRaNCe
12-25-2007, 19:09
А ... още един съвет - бъди внимателна с него :)

В смисъл?

DiTko
12-25-2007, 19:13
Ами той попринцип не се слави особено добре.. в смисъл избухлив е, бие се.. някву газови пистолети вади.. не знам си кво.. и не знам.. сигурно му се случва нещо..
Хора всякакви.

midle
12-25-2007, 19:20
Да , бъди внимателна с него , и съм твърдо против насилието по принцип а, по принцип едно момче може коренно да се промени заради момиче , и ако ти се отдаде възможност , опитай се да му помогнеш , накарай го да бъде по-добър , нека отпита от красивата страна на живота ;-)

IbiZa*SaS*TRaNCe
12-25-2007, 19:23
Мн ми се иска да го промена.. аз попринцип давам всичко от себе си в една връзка.. очаквам и човека отсреща да дава поне мъничко от себе си.. ама не знам.. може да е несериозен, да не знае какво иска.. ще се опитам да го накарам пак да се видим и да говорим на живо и да му кажа всичко.. или се променят нещата или няма смисъл.. той така ме мъчи психически мен.. по цял ден само за него мисля..

DiTko
12-25-2007, 19:25
Желая ти успех :)

neverand
12-25-2007, 21:40
Пича не е сигурен,че те иска :)
Или е добър манипулатор,виж как те държи на ръба а?
Или па просто си има друго гадже или няква друга любов и се чуди :)
Какво ще правиш,перцени сама :) успех