PDA

View Full Version : Фалшивите профили..



RAWRRR
12-25-2007, 16:54
Реших да си взема малко почивка от поставянето на маслинки,върху мечната и руската салата (ще имаме гости,баща мие е именник) ии да изразя мнение върху един екзистенциален въпрос,свързан с форума.

От бая време,забелязвам някаква интересна тенденция-някои от най-активните потребители си създават по още един (или повече) профили,и от тях пишат някакви неща,които звучат на границата с абсурдоността..
За някои е просто шега,но при някои мисля, че е сериозно и ако в основния си профил са сдържани и консервативни,то във алтернативния са разкрепостени и развратни.

Нещото което ме подтикна да пиша това,е общуването ми с един такъв юзър,за който имам предположения,че е дело на някой друг познат.
Странното е,че тази химера не се поддържа само във форума,ами те са си направили акаунти и във скайп,ай си киу и пр.

На мен ми е адски забавно,при всички положения,въпреки,че хората от фалшивите профили си позволяват болезнена откровенност (като например как ги боляло задника,защото вчера са правили анален секс с 7 момчета) ..

Вие какво мислите?

basson
12-25-2007, 17:24
Не можеш да им забраниш това право. Теб какво всъщност те притеснява в това точно?

Canis_Dirus
12-25-2007, 17:27
Според вас, аз уникален потребител ли съм, или просто второто Аз на някого другиго? М?

Явно някои хора са си изградили някакъв образ, който искат да запазят и не щат пускат някои свои мнения от първия си акаунт.

RAWRRR
12-25-2007, 17:47
basson,до някаква степен ме притеснява..защото не знам кой е отсреща.
Например,сега си пиша с едно момиче от форума,което се прави на много разкрепостено,постоянно ми споделя за нейния сексуален живот и ме пита много лични неща,за моя интимен живот.
Праща ми нейни разголени снимки,които са толкова добри,и момичето от тях е толкова немислимо красиво,че чак ми замирисва на зле прикрит педофил.
Даже ме попита дали и аз нямам голи снимки,защото много ми се кефила ... :razz:

rakiQ
12-25-2007, 17:48
некво тъпо е да правиш 150 профила!

rakiQ
12-25-2007, 17:55
basson,до някаква степен ме притеснява..защото не знам кой е отсреща.
Например,сега си пиша с едно момиче от форума,което се прави на много разкрепостено,постоянно ми споделя за нейния сексуален живот и ме пита много лични неща,за моя интимен живот.
Праща ми нейни разголени снимки,които са толкова добри,и момичето от тях е толкова немислимо красиво,че чак ми замирисва на зле прикрит педофил.
Даже ме попита дали и аз нямам голи снимки,защото много ми се кефила ... :razz: :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :razz: :razz:
има ги секви ..

на мен ми се случи един педофил да си извади уя пред мен и да си го лъска... и това беше 30-40 год мъж :!: :!: :!:

та после полиция,милиция :D 8-) :D 8-)
ама тва е др тема..


наистина нз кой седи отсреща! \:D/

basson
12-25-2007, 18:01
RAWRRR

пиши ми на ЛС за кой става на въпрос ако искаш, 2 глави мислят по-добре от една )

Иначе наистина така, както го разказваш звучи повече от съмнително :)

Иначе е нормално - никой не е достатъчно едностранчив в мисленето си, че да може да се задоволи само с един профил.

gorska
12-25-2007, 18:21
Аз пък досега не съм забелязала такова нещо, но е напълно възможно... Ако искаш пиши и на мен ЛС, защото ми стана любопитно. :)

RAWRRR
12-25-2007, 18:22
Ей сега,и лога ще ти дам . :evil:

Disrespect
12-25-2007, 18:23
верно ли не се сещате бе..
:D

gorska
12-25-2007, 18:24
Ей сега,и лога ще ти дам . :evil:

Това за кой беше? :shock:

RoyTheReaper
12-25-2007, 19:33
Според теб кои са другите ми профили? :-P

BlueSky
12-25-2007, 19:35
Мда познато ми е...
аз лично имам 27 профила с над 2500+ мнения :D
няма да кажа кой съм :evil:

Canis_Dirus
12-25-2007, 19:44
Иначе е нормално - никой не е достатъчно едностранчив в мисленето си, че да може да се задоволи само с един профил.
Е баси. Това леко не го разбирам. Ако ще и 1000 профила да има пак си е един човек. Аз мога да пиша 10 различни неща от един профил. Ако ще и да си противореча не ми е нужен един втори, че от него да казвам нещо си.

Или да си направя още един, че да мога да напцуем някого, когото уж харесвам. Или да си направя втори, че да се сближа с някого, когато не харесвам, за да му го набия 5 ката.

Това ми е единствения профил. Имал съм и други, които са били изтрити, или са с бан.

DjBaloon
12-25-2007, 19:53
Vie opredeleno ne znaete kakvo da pravite i se zanimavat s ebati glupostite...
#-o

Mooo6no
12-25-2007, 19:53
Canis_Dirus - Не знам защо, ама като те гледам и все си мисля за едно момиче с ник Донна.


А да се правят алтернотивни скайпове. и т.н. ми се струва твърде тъпо. Конкретно аз съм имал някой алтернотивни профили за по ден-два с цел ебавка.

Master_88
12-25-2007, 19:57
Ами техна си работа,нека си правят колкото си искат. Но иначе е забавно да гледаш такова раздвоение на личността :)

Blacklisted
12-25-2007, 20:15
Модовете би трядвало да могат да виждат IP адресите :)

Canis_Dirus
12-25-2007, 20:31
Canis_Dirus - Не знам защо, ама като те гледам и все си мисля за едно момиче с ник Донна.
хубава ли е? :evil:

RAWRRR
12-25-2007, 20:35
На теб може и да ти хареса..ако с Джим Морисън имате еднакъв вкус за жени.
Поне на мен винаги Донна ми е приличала на хипи. :shock:

ABSOLUTme
12-25-2007, 21:30
тоя момент нямаше да го има,ако все още можеше да се пише във форума като гост..честно да си призная,мен понякога от моя си юзър ме мързи да пиша,та кво остава 2ри,3ти,5ти да си правя.. 8-)

Freeminded
12-26-2007, 00:29
Занимавате се с глупости естествено, но винаги ще се намерят хора без работа. 8) И какво Ви пречи някой да има ако ще и 100 профила. Никой не може да го забрани. То и аз като съм нямал работа съм си правил акаунти с цел ебавка в раздела секс и ми е било супер забавно как реагират хората. В същото време докато мен ме е свивал корема от смях някои с от яд и злоба си чупят клавиатурите. :-P

Весели празници!

Saymon90
12-26-2007, 09:06
Аз имам още един профил, но много рядко пиша от него... аз от този пиша рядко, пък каво остава за другия... Направих си го, защото в един момент имах доста познати от форума и понякога просто ми се искаше да не знаят кой съм - не съм си създавал различна самоличност, който ме е питал, съм му казал.
/не говоря за другите 2, които са почти същите, просто имаше проблем с тях и се наложи да преустановя писането от тях/

А иначе, наистина това го има и то не само в този форум. Аз лично съм хващал 3ма човека от този форум, които си разиграват цели сценки и се правят на различни хора - явно им е забавно.

А по темата "не знаеш кой е отсреща" - по това може да се говори много. Случвало ми се е да имам среща с 18-годишно момче и да се появи 36-годишен, дебел мъж. И не само това...
Просто човек трябва да е предпазлив и да мисли с кого разговаря. Е, разбира се, понякога е трудно да се разбере, но това е един от минусите на Интернет... всеки сам си решава, дали ще рискува. :)

sherry
12-26-2007, 10:12
Глупаво ми се вижда...Както казахте, може би хора без работа и с много свободно време биха се занимавали.
Аз май си бях правила преди време други профили, но заради това, че моя ник ми беше писнал. Сега даже не помня какви бяха другите ми потребителски имена, нито паролите. Влизам си рядко с тоя профил, какво остава за други.