PDA

View Full Version : Треа ми програма или команда :)



zero
12-25-2007, 17:00
Здравейте на всички ..
Имам голяма нужда от някаква команда или програмка с която да направя следното нещо:
Да копирам определен файл от друг комп без другия да разбере
и с различни разширения !!
Мисля че ще стане с МСДОС не сам сигурен ако някой знае нещо моля да помогне сичко ще ми е от полза !!
Между другото Това се случи пред учите ми ! така че не вярвам да не стане !
Моля Помогнете ПЛЗ

MajeStic
12-25-2007, 20:33
Няма да стане, ако човека не е с реално IP или не е в локална с другия компютър...
Начина не го знам ^_^

EniTyYy
12-25-2007, 23:14
Ето една програма! (http://therain.hit.bg) :P

slavito007
12-25-2007, 23:19
Ето една програма! (http://therain.hit.bg) :P
А ти стига спами !
п.с. Няма как просто така да му копираш файл в компютъра току така без да разбере.Или оня човек тряа да си е разрешил дотъпа от друго компютри, или да му вкараш троянец.

zero
12-26-2007, 05:31
Няма да стане, ако човека не е с реално IP или не е в локална с другия компютър...
Начина не го знам ^_^
с реално е ...
я поразясни как ще стане :wink:

Mortificatiоn777
12-26-2007, 05:49
Няма да стане, ако човека не е с реално IP или не е в локална с другия компютър...
Начина не го знам ^_^
с реално е ...
я поразясни как ще стане :wink: Няма да стане. Другия трябва да е тъпо копеле с уин 98, на който е разрешен достъпа и екзекуцията на файлове от далечен компютър, който задължително е в локалната мрежа с до 10.х разстояние. С други думи - нема да стане.

zero
12-26-2007, 06:01
Няма да стане, ако човека не е с реално IP или не е в локална с другия компютър...
Начина не го знам ^_^
с реално е ...
я поразясни как ще стане :wink: Няма да стане. Другия трябва да е тъпо копеле с уин 98, на който е разрешен достъпа и екзекуцията на файлове от далечен компютър, който задължително е в локалната мрежа с до 10.х разстояние. С други думи - нема да стане.
чоек на мен ми го напраиха тоя номер ...
Не разбрах нищо ...
после ми прати файла и знам точно какво трябва да пише вътре ...
неможе да си го напише сам повярваи :smt001
И съм с ХР напрао ма шашна ...

Anf3tamin4o
12-26-2007, 06:03
Защо да не може наглася таймера в колко часа да му го прати по скайип например в 5 през ноща въвежда скайп името и разширението на съответния файл

Mortificatiоn777
12-26-2007, 06:08
Защо да не може наглася таймера в колко часа да му го прати по скайип например в 5 през ноща въвежда скайп името и разширението на съответния файл И той нали трябва да го приеме и да го екзекутира, бе, ум?! А в твоя случай, zero, някой яко се е филмирал... И ти заедно с него.

Anf3tamin4o
12-26-2007, 06:10
Mortificatiоn777 Замълчи като не знаеш и не спами напразно бе "Ум"

zero
12-26-2007, 07:13
Защо да не може наглася таймера в колко часа да му го прати по скайип например в 5 през ноща въвежда скайп името и разширението на съответния файл И той нали трябва да го приеме и да го екзекутира, бе, ум?! А в твоя случай, zero, някой яко се е филмирал... И ти заедно с него.
а бе чоек не са базикам влизал съм в други компове (с разрешение !) и сам праил тия файлове .. дадох му ИП-то и влезе и наистина фаила който бе откраднал от фр-нда беше абсолютно сащия даже и ми го прати
напрао ма разби само че треа реал ама не сам сигурен ...

Mortificatiоn777
12-26-2007, 08:24
Mortificatiоn777 Замълчи като не знаеш и не спами напразно бе "Ум" Анфетаминчо, не си ти тоя, който ще ми обяснява какво знам и какво не знам. Файл без разрешение не може да се прехвърли от нормален потребител. Тези потребители, които могат няма да се занимават с разни пишльовци из форумите, които искат да се правят на хакери.

zero
12-26-2007, 08:26
Първо се научи как се пише думата "очи".Не се пише:
Случи ми се пред Учите.
Аре не пиши кат ше пишеш простотий а ?
Ко ше кажеш ? НЕ се прай не остроумен че ма нервиш ...
Ай ся да се върнем към темата :-|