PDA

View Full Version : какво мислите за коледа?



ludokote
12-25-2007, 17:43
дали наистина е вълшебно да вярваш на тоя празник :) или просто това е миг на семейна радос сигурно е това :wink: ;-)

chipi_kaoo
12-25-2007, 18:01
Напоследък Коледата ми се развали... не мисля че е чак толкова вълшебна, смятам че не трябва само по коледа да се сещаме за децата, и за бедните... ма кво да се прай, аз лично не съм пускал смс за дарение, щот мисля, че някой си ги прибира тези пари, и нищо не дават на децата. Предпочитам ако имам по големи приходи да отида до дома и да занеса подаръци, дрешки, или поне плодове за празниците. Мисля, че така ще съм по-полезен. Коледа е да се радват децата, аз нещо не и се кефа, нз що ма ми се уби желаниято :P

monrose15
12-25-2007, 18:08
Епъ ази обичам КОЛЕДА :grin:

ludokote
12-25-2007, 18:09
е дам то от толкова проблеми как да празнуваш, но все пак е хубаво да се радваме дори и за миг че след време не се знае :-)

Glezanka
12-25-2007, 19:15
Ам ... не ми допада особенно,като малка се радвах на празника,имах Коледно настроение,но колкото по-голяма ставам,толкова по-бързо изчезва то.Всички хора се правят на толкова щастливи и толкова щедри по Коледа ... жалко е ...

JuS7^YourS
12-25-2007, 19:31
повече се радвах на Коледа като бях малка, щото тогава наистина я усещах по-празнично, повече подаръци, пързаляне с шейни...сега пак е хубаво, но не чак толкова

Blab
12-25-2007, 19:48
Мисля, че се пише с главна буква.

Baby_b
12-25-2007, 19:59
Имаше и друга такава тема, но пак ще кажа- Коледа се комерсиализира !. Вече си мисля, че децата мислят, че Коледа е празник на Дядо Коледа. Губи се целия смисъл на празника, всичко опира до 1 подаръци и тва е. :(

pepita87
02-14-2008, 09:28
Коледа...о6те от дете ми е лиубимия празник :) особено,ако го празнувам на "село"(то е град,де ам аз тъй си викам)...Тогава,сме почти неотлъчно с вс.приятели,ам съ6то заради тва,че там са се запазили традициите...абе всичко е една приказка,трябва да се види и да го описвам няя смисъл :)
п.п.Извинявам се,че пиша по опасно шТ-То и Иу-то ма са ми се изшлиопкали клавишите :-D