PDA

View Full Version : Какво мислите за родителите на приятел/ката си (съпруг/а)?



ludokote
12-25-2007, 18:03
знам че аз си отговарям първа,но ми харесва да си казвам мнението :wink: а дам мойте секър исвекърва са яки хора хахах сега за коеда оцапах покривката с лютеница и тя нищо не каза и колко часи и ко ли не почупих и нищо не ми каза,е те са яки хора, :grin: пожелавам на всеки да има такива бъдещи роднини :wink:

chipi_kaoo
12-25-2007, 18:11
знам че аз си отговарям първа,но ми харесва да си казвам мнението :wink: а дам мойте секър исвекърва са яки хора хахах сега за коеда оцапах покривката с лютеница и тя нищо не каза и колко часи и ко ли не почупих и нищо не ми каза,е те са яки хора, :grin: пожелавам на всеки да има такива бъдещи роднини :wink:
Ако по тва дали са ме смъмрили че съм оцапал покривката, се съди дали са добри... то за менн всички хора са супер чки, се пак не можеш да кажеш на някой" За кво си намазал покривката с лютеница" ако си го направила нарочно разбирам, ма ти си го направила без да искаш #-o #-o
Както си нагласиш живота, така ще си го живееш :-o

KiSs_mY_LiPs
12-25-2007, 18:20
знам че аз си отговарям първа,но ми харесва да си казвам мнението :wink: а дам мойте секър исвекърва са яки хора хахах сега за коеда оцапах покривката с лютеница и тя нищо не каза и колко часи и ко ли не почупих и нищо не ми каза,е те са яки хора, :grin: пожелавам на всеки да има такива бъдещи роднини :wink:
Ако по тва дали са ме смъмрили че съм оцапал покривката, се съди дали са добри... то за менн всички хора са супер чки, се пак не можеш да кажеш на някой" За кво си намазал покривката с лютеница" ако си го направила нарочно разбирам, ма ти си го направила без да искаш #-o #-o
Както си нагласиш живота, така ще си го живееш :-o ии аз сам на тфа мнение.. :!: :wink:

MartyParty
12-25-2007, 18:57
Мм аз не подържам още толкова тесни връски с родителите му,но достатъчно пъти съм се дънила пред тях :oops: Сладки хора са.Майка му...сериозно имам чувството,че тази жена не може да мрази...не може дори да повиши тон на някого. За жалост,за баща му не мога да кажа същото-той си пада по-строгичък :-# ама все пак е свестен и може да има страхотно чувство за хумор,ако иска.

Glezanka
12-25-2007, 19:10
Ех нормално да не ти кажат нищо,една покривка и една чаша ще ги преживеят все някак ...
Относно родителите на приятеля ми,немога да дам точно мнение понеже майка му съм я виждала точно 2 пъти (не живее във България),а баща му 1 път (не подържа контакти с него) ... :?

ThePainIsReaL
12-27-2007, 21:39
Не мога да дам пълно мнение, защото не ги познавам лично. Но доколкото той ми е разказвал, са готини и разбрани хора.

Wrathchild
12-28-2007, 07:30
Страхотни хора са...
А на свеки още първият път като я видях много й се израдвах.

Madness
12-28-2007, 09:19
Майка му не я харесвах много...и тя мен,май...впредвид обстоятелствата..паххаха
Мне,майка му е яка...
С баща му не съм се запознала още,но много искам :)

lilito{P}
01-19-2008, 21:02
Свекър ми и свекърва ми са невероятни хора. Мога да разчитам на тях за всичко.

BioX
01-19-2008, 21:24
mi to az samo 1 pat sam gi vijdal.bqh za 2 dena na gosti vav tqh.
ba6ta i e gotin 4ovek razbirame se i imame gore dolo edno i sa6to vijdane za jivota.hah i o6te ne6to iskefi me kato razbrah 4e toi sly6a rap. abe gotin 4ovek e toi dokato maika i ni6to ne mi dopada.postoqnno gleda da ma nakara da i svar6a nqkoq rabota dokato sam tam.da ne sedq na edno mqsto (pri maja i :D ) tq ne6to ne me kefi
ama e o6te rano da se kaje.........

Jamalska
01-20-2008, 07:47
Хм...баща му е супер печен,майка му само му натяква разни работи и винаги като се видят се изпокарват та покрай тях 2мата ми е неудобно винаги.Ама сестра му е пич:)))

hahavteen
01-20-2008, 08:57
Maika my e dobra,trydoliybiva,mila jenica koiato mn me haresva i daje onia den mi se obadi da me 4ye kak sum i da pita kakvi sa mi ocenkite(mn durji da sum dobre v y4ili66te :D ).Ba6ta my e gnysen turtei koito niama elementarno vuzpitanie,jivee na gurba na jena i daje i posiaga ako ne6to ne e na kef :-x .

Naughty_
01-20-2008, 09:58
много добре се държът с мен...преди време като имахме едни проблеми с гаджето(гинекологични)..те мн влезнаха в положение и помогнаха...мн са яки за Коледа страхотен подарък ми бяха купили и мн се зарадвах...:smt008
Понякога ме дразнят(ама мене всички от време на време ме дразнят)

MoHuTo
01-20-2008, 12:18
Ами майка му е мн готина жена, много я харесвам, доколкото виждам и тя мен :)
Баща му - хмм там нещата са по-сложни, комуникацията с него е много трудно нещо :?

pepita87
02-13-2008, 18:30
Ммм,свестни хора са...с майка му сме приятелки,сега(тъй като те с ба6та му бачкат далече)си живуркаме двечките...разбираме се,за сега...винаги заема моята страна,когато избухваме в скандали...може би от женска солидарност...знам ли...ба6та му е пич :P Ама колкото и да се разбираме...съм на мнение,че всяка жаба,требва да си знае гьола... :P

FENKATAA
02-13-2008, 20:02
да свестни хора са брат му е много точен , баща му също е пекан ,майка му ме гледа малко злобно ама не ми пука той казва ,че тя поначало е много ревнива и да не и обръщам внимание

hooliganka89
02-14-2008, 11:04
Хах ми значи бъдещата свекърва е пекана много се разбираме с нея ама няма да отрека,че и хлопа дъската :-D А баща му го познавам от както се помня,преди да познавам гаджето си познавах баща му,пекан е ама вече сме в различни държави и много се нямаме,а пък и баща му не е добър с него :shock: Още от както приятелят ми е бил бебе и са се развели тяхните и баща му не го е поглеждал 23 години :lol:

Jaffs
02-14-2008, 11:58
Цялото му семейство е страхотно. Харесва ми, че са много сплотени.
Майка му мога да я нарека моя майка повече от колкото собствената ми. Правила е и прави много за мен, помагала ми е. Мога да й кажа всичко и да ми даде съвет, да пия кафе с нея. Държи се с мен повече като с дъщеря отколкото като с приятелка на синът й. :)
В началото много се страхувах от баща му, но с времето го опознах и е много симпатичен и добър човек. Страшно весел е и се шегува с абсолютно всичко. И двамата са много гостоприемни и независимодали ще докара 1 или 10 ще се погрижат да им е приятно и да се чувстват на място. :)
Сестра му я виждам рядко, но винаги се е държала с мен много добре. А племенниците му са страшни бонбони. :)
Познавам ги до 10-то коляно роднините му. Но тези и леля му виждам най-често. Леля му ми е като моя роднина. Праща ми колети с бельо, книги, парфюми, козметика. Каквото ми хареса ми го праща. Поне два пъти в месеца. Идва ни на гости и ние на нея (разбира се доста по-рядко). :)
Само с баба му не се разбирам, но както казва майка му Тя не се разбира с никой. :)

koalka
02-14-2008, 16:03
Не ме кефят особено...

sweet_sorcerer
02-14-2008, 18:45
Ам майка му е мн готина, а баща му не го познавам.... :P