PDA

View Full Version : На Коледа ставали чудеса - да бе!



Fallen`Angel
12-25-2007, 19:29
Е, ясно е защо пиша и то в тоя раздел. Преди време бях с момиче, което обичах наистина много. За пръв път обичах момиче и тя беше първото момиче, към което съм изпитвал такива чувства. Никога няма да забравя чувството да обичаш и да бъдеш обичан. Независимо какво става с мен, аз винаги ще си я помня такава, каквата ми я е запомнило съзнанието. Разделихме се, ето най накрая го казах, разделихме се по моя вина. Прекалено много я ревнувах и това я задушаваше. Не знам защо ревнувах, нямаше причина (дотогава). Никога не съм ревнувал момиче-даже и незнаех какво е това ревност. Винаги см приятел нещата със надсмешка или усмивка, но ревност - никога! И така, грешката ми беше, че лека полека й показвха ревността ми. И то беше грешка, защото с нея бяхме хем приятели, хем гаджета. Беше перфекна връзка, до момента, в който се осъмних, и аз не знам защо, в нея. Никога няма да я забравя и това е ясно. Мина време, започнах да се овладявам (след раздялата ни разбира се..) и аз лека полека започнах да се оттърсвам от тоя факт. Тя беше до мен през цялото време - опитваше се да ми помогне да забравя тези неща и да продължа напред или поне до толкова напред, че да ги оставя "тези чувства". Макар и да знам, че беше невъзможно - е, възможно е! Странното сега е, че нито ми е кофти, нито нищо. Е, вярно малко ми е кофти, но всеки отрязан е така. В последните седмици се държах така, както винаги съм си бил - без ревност и прочие и всичко беше перфектно. За момент се осъмних в това и я попитах..тя каза, че е категорична, че не иска да сме заедно, нито пък да иска връзка. Обясни ми и защо не искала и ми стана супер гадно за това, че ме е запомнила с единствената лоша страна на връзката ни - ревността. Боже толкова много се мразя заради тая постъпка - загубих момичето от нещо, което не съм и подозирал, че съм притежавал. Да беше някяо друга, ама то как да се появи като до тогава съм нямал такива чувства..пфф #-o #-o #-o Винаги съм й показвал колко много значи за мен, винаги съм правел подаръци, винаги съм й правил комплименти, винаги съм й се "радвал" и тя винаги е оценявала това, но ги е забравила тези неща..Време е да продължа напред и нещата да ги оставя, пък кой знае..един ден може да сме заедно с нея.. ;-) ;-) Голямо чудо стана на Коледа..направо нямам думи =D> =D> =D> Но - кой както си го е послал..не мога да обвинявам никого за това.. [-(

MiMcHeToOo
12-25-2007, 19:43
Споко не си единствен.. И аз като теб се убедих, че на Коледа никакви чудеса не стават.. И все ние сме виновни, зарязаните:)

glezan4e
12-25-2007, 19:54
stavaaat .. v4era bqh s gadjeto v nas.. i si praznuvahme kakto trqbva ( na6te gi nqma6e ) ... a po temata .. naistina e gadno

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-26-2007, 06:48
Ооо, честно казано, ако мацката не помни доброто у теб, не си струва много-много...

ice_f90
12-26-2007, 07:06
ami da zapo4na ot tam 4e tova koeto si pisal e naistino mn krasivo a 6to se otnasq do lubovta i vsi4ko slu4ilose v jivota mn 4esto stava taka no ti ne si vinoven ne se obvinqvai za vsi4ko vqrno sgre6ilsi no pak az moga da ti kaja koito ne revnuva nemoje da obi4a a ti qvno mn si q obi4al oba4e qvno e do6al momenta v koitop trqbva da prodalji6 jivotasi i bez neq a hubavotoe 4e ve4e 6te znae6 za napred kakvo e revnosta i kakvo pre4inqva tq i e hubavo 4e s tova momi4e ste si ostanali priqteli i tq te e podkrepqla v tejkiq moment qvno darji na teb pokaji ii 4e i ti na neq vsepak ste priqteli prodalji na pred kolkoto i da e trudno tova USPEH

LizZz
12-26-2007, 07:27
Стават чудеса,бе. :grin:

Fallen`Angel
12-26-2007, 07:40
Вярно, за едни стават - за други не.. наистина много ми беше трудно. Всичката тая работа с ревността започна на шега - базиках се за други момчета, докато тя не беше при мен за определен период от време..и аз лека полека започнах да ги мисля за истина..а не ги приемах както преди на шега.. защо ми беше нужно да го правя това..както и да е минало..заминало

ghostwisper
12-26-2007, 08:24
хах и аз съм склонна да твърдя,че на Коледа чудеса НЕ стават...късметлии са тези,на които им се случват...относно ревността-и аз никога не съм била ревнива,никога не съм се дразнила,ако приятеля ми се закача с други момичета...но той реши,че трябва да ми се оплаче от това,че не го ревнувам с думите "Няма да е лошо да ми показваш,че ме обичаш от време на време!1-2 скандала няма да ми дойдат зле!"..е...опитах се и какво стана-ново чувство обвзе душата ми-РЕВНОСТ!-но пък иди,че разбери,станала съм била много ревнива.. :shock: ?! е как бе човек нали ти го искаше?! :x та приятелю и аз понякога се чудя какво им става на тези хора.Много ти съчувствам,че си я загубил и повече няма да си я върнеш :cry: Но ти сам го каза-трябва да продължиш напред-е успех \:D/ :-)

gPa3HuTeJl
12-26-2007, 14:25
Стават...за 18 години нито 1 чудо не стана на Коледа...Не мисля че ще стане и от тука насетне... :roll: