PDA

View Full Version : Защо момчетата се държали така?



Fallen`Angel
12-25-2007, 20:37
Преди малко писах тема и не тя ме е накарала да напиша и тази. Винаги съм се чудел защо момичетата се питат "Защо момчетата са такива - без чувства и само е*ат и бягат?" Не знам дали някой друг е писал такава тема, но знам че аз я пиша и дано не се разсърдите заради това :) Давам си мнението за това как аз виждам нещата - момчетата са такива, включително и аз сигурно от тук насетне (в др тема ще видите защо), защото ги е страх точно от такива неща. Страх ги е, че момичетата ще ги наранат, че ще станат тяхна играчка и ще останат без достойнство. А повярвайте - когато момче обича, дава всичко от себе си за да запази половинката си до себе си. Винаги съм уважавал момчетата, дори и момичетата, които държат на едни и същи хора и им показват какво значат за тях. Разберете, че всяко момче е било наранявано, пък дори и да не е било - ще бъде няма какво да се залъгваме ;-) Така, че момчета - на който от вас не е било разбито сърцето - ще бъде, но това не значи да не се влюбвате. Напротив - влюбете се, обичайте за да разберете колко невероятно и красиво е това чувство. Нищо материялно не може да се сравни с това - да обичаш и да бъдеш обичан. Момичета не се сърдете на такива момчета. Повярвайте и ние можем да обичаме, но когато веднъж-два-три пъти максимум си игратя с нашите чувства и на нас ни писва, повярвайте. Знаем какво е някой да си играе с твоите чувства, знаем и ние какво е да си играем с на някого чувствата. Няма нищо лошо ако сега сте открили човек, който обичате истински, а тези които не са - ще откриете тогава, когато ви е писано (съотсветно и на мен) :-D Дано не ме критикувате сега за това, че изказвам мнението си, а всеки да си изкаже неговото и да се получи тема без спорове, караници и обиди. Лека вечер, може по късно да се включа пак :neutral: \:D/

MiMcHeToOo
12-25-2007, 20:41
Ми кво да те критикувам, сичко си е вярно дето си го написал..

tuzaro
12-25-2007, 20:42
Момчетата сме животни, от тука следва че си търсим плячка и за тва така става-чукаш и бягаш.Ако едно момиче ти се пусне само ти ше я оправиш за 2,3,4 вечери и ше ти стане безинтересна за тва я оставяш и почваш да търсиш някоя по-интересна.
П.П. нещо не го написах както ми се искаше, ама толкова са ми възможностите... :smt006

Fallen`Angel
12-25-2007, 20:46
Наистина може и така да е, но момчетата можем и да обичаме истински. Когато обичаме някоя девойка, ние можем и да не го показваме, за да не станем играчки пак. Момчетата ни е страх да не си играят пак с нашите чувства и затова се отдръпваме. Може би това е правилно, докато не откриеш наистина девойчето, дето ще ти бъде вярно (аз я открих, ама я изгубих да се еба в глупака [-X [-X [-X [-X [-X ). Нека всеки си изкаже мнението за това - момче, момиче няма значение - всеки обича и всеки е бил обичан и ще бъде обичан - същества с чувства сме.. \:D/

cherinka
12-25-2007, 20:47
От части си прав.
Чисто и просто си зависи от подхода на всеки човек към този, с който иска да е.
Нема шес-пет. Цаката е да се държиш резервирано към всички. 8-)

Fallen`Angel
12-25-2007, 20:49
Точно така, с това можеш да привлечеш вниманието на всяка девойка/момче. Когато си по отдръпнат, по-потаен (един вид) си по интересен и това вианги си е било в + за тези, които го владеят..аз го владях, но го изгубих :) Сега е време пак да си го върна.. :)

Liar
12-25-2007, 20:53
Едно,две,десет,няма значение,момичета го захвърлили и той щял да става "ебач" ХАХАХАХ,ЛоЛ
По принцип момичетата са много по-чувствителни и са по-малко склонни на изневери отколкото момчетата.Разбира се винаги има изключения от нежния пол за които тази характеристика не се отнася...винаги има изключения!Това че ти си попадал на тях може би донакъде ти си си виновен.По какви критерии избираш приятелките си?
Не съм чела предишната ти тема но най-вероятно е някоя сълзлива историика как някое момиче ти е разбило сърцето.И сега ти искаш да си го върнеш на останалите които може би са лоялни към теб,заради чужда вина...И сега ставаш големия гъзар който чука и бяга.Хах много нещо станаха смешниците като теб чак с лопата да ги ринеш xD

Fallen`Angel
12-25-2007, 20:57
Абе момиче, не казвам че ще стана такъв бе. Не съм способен да се подигравам с чувствата на който и да е било. Вземи прочети малко, осъзнай и тогава критикувай. И не съм обидил никой, че да ме обиждаш така. Не е сълзлива историйка, не е нищо..просто споделих, ама верно и от такива като теб да ги ринеш с лопата..

Nisan
12-25-2007, 20:58
Fallen`Angel много точно е всичко , което каза,браво \:D/
Точно за това момчетата са на принципа еби и бягай,дори и да не бягат,гледат да не изпитват големи чувства,защото ги е СТРАХ.
Чустват НЕСИГУРНОСТ,че момичето ще ги зареже и ще ги нарани.
Аз също съм в тази група-еби и бягай.
Щото инче ще се разочароваш винаги ;)

cherinka
12-25-2007, 21:10
Fallen`Angel много точно е всичко , което каза,браво \:D/
Точно за това момчетата са на принципа е** и бягай,дори и да не бягат,гледат да не изпитват големи чувства,защото ги е СТРАХ.
Чустват НЕСИГУРНОСТ,че момичето ще ги зареже и ще ги нарани.
Аз също съм в тази група-е** и бягай.
Щото инче ще се разочароваш винаги ;)
Еми, то както и да го гледаш, разочарованието е винаги на 100% до нас.
Може да се самозалъгваме и да си мислим, че по еди-си-къв-начин намаляме тези проценти, ама.. йок. :)
Айде живи здрави :)

Liar
12-25-2007, 21:28
Аз също съм в тази група-е** и бягай.
Щото инче ще се разочароваш винаги
Хахах ей го поредния...
Всички момичетата винаги трябва да са преебани така ли?


"Защо момчетата са такива - без чувства и само е*ат и бягат?"
"...момчетата са такива, включително и аз сигурно от тук насетне..."
Fallen`Angel,казваш че нямало да станеш такъв,но аз разбрах тази част от поста ти по друг начин.Явно не си се изказал достатъчно ясно ;p