PDA

View Full Version : Нещо против младежки пъпки



outofspacE
12-25-2007, 21:04
Омръзна ми да гледам в огледалото и да виждам гадни малки пъпчици по лицето си. :evil: Предложете нещо добро и ефикасно, с което да ги третирам и наистина да има ефект,понеже вече не издържам... а ако можете да споделите нещо от личен опит ще е страхотно ;) :grin:

glezan4e
12-25-2007, 21:13
ами то си зависи и от кожата .... най-добре ще е да идеш в някоя дрогерия или аптека и там ще ти кажат ... ползвала съм продукти на LOREAL, но от скоро почнах да се мажа с кремчета на "EVELINE cosmetics " и съм по-доволна :) аз лично ползвам козметика за лице ( изливащи гелове, тоници и кремове след това ) от 11 или 12 годишна и мнооого рядко ми излизат пъпки, така че с постоянство става ;) успех

SeaEatsShips
12-25-2007, 21:13
Zineryt, Акне Аут .. за черни точки Clean & Clear много ефикасно
тези на мен наи-много ми помагат ;) сега на орифлейм си купих един гел много е хубав ot seriqta pure skin мисля че е

enj0y
12-25-2007, 21:45
сестра ми ползва ZINERIT tova e antibiotik koito garantiram 4e do 2 meseca nqma d aima6 edna pypka toi se polzva 2 meseca i posle po4ivka i posle o6te dva ii krai na problemite s akneto ... misq 4e struva6e okolo 15 leva no naistina vyr6i rabota

chipi_kaoo
12-26-2007, 08:56
Ми аз се мажа с крам здраве за крака :oops: :lol: защото съдържа спир и помага. Успех

bority1994
12-26-2007, 10:21
Не съм ги използвала,но ми казаха,че помагат:acne out active,Skinoren,Delacin-T и от личен опит:Garnier Pure A
П.С.В една статия четох,че когато ти излезе пъпка,капваш й една капка от капки за очи и понеже имало там някакво вещество,червенината от пъпката се махала. :mrgreen: :)

chipi_kaoo
12-26-2007, 10:25
Не съм ги използвала,но ми казаха,че помагат:acne out active,Skinoren,Delacin-T и от личен опит:Garnier Pure A
П
Да бе да.. вчера ти го донесоха Garnier Pure A,, дбес си се намазала за пръв път, и вече "от личен опит" знаеш че действа :neutral: нещо не разбирам... изчакай да мина малко време и тогава го хвали този продукт.

пп: може и да помага, дори е много вероятно, но просто изразявам позиция, от това което съм прочел във форума
:-P

rauchen
12-26-2007, 10:29
калиев пергаманат или сода каустик ;-)

chipi_kaoo
12-26-2007, 16:49
калиев пергаманат или сода каустик ;-)Содата коустик се пие 9 пъти на ден, по 1 чаена чаша, аре успех, и ако има оживели да пишат дали им е помогнало :lol: :lol: :lol: :lol:

да не вземе някой да пие сода коустик, бъзиках се, че като гледам в другите раздели кви тъпи въпроси има, само некой да пусне мухата, и ще се намери кой да я изпие :-P :-P 8)

bority1994
12-26-2007, 21:38
Не съм ги използвала,но ми казаха,че помагат:acne out active,Skinoren,Delacin-T и от личен опит:Garnier Pure A
П
Да бе да.. вчера ти го донесоха Garnier Pure A,, дбес си се намазала за пръв път, и вече "от личен опит" знаеш че действа :neutral: нещо не разбирам... изчакай да мина малко време и тогава го хвали този продукт.

пп: може и да помага, дори е много вероятно, но просто изразявам позиция, от това което съм прочел във форума
:-P
Не,сериозно хубаво е,а и отзад пише,че се използва и като основа за грим,а и хидратира кожата

DisciplineAndOrder
12-27-2007, 15:19
Гарниер пюр 3 в 1.
Можеш да го използваш ежедневно за почистване на черни точки,или да си правиш 2-3 пъти в седмицата маски за чиста кожа. 8.50 му е цената,аз съм доволна от него.

adizitk1
12-28-2007, 13:41
За пъпки можеш да ползваш златен или сребърен пръстен.Като минеш пез тях и така ги махнеш,после се образува коричка.Тази коричка можеш да прикриеш с антибактериален коректор против пъпки на AVON,серията Clearscin,той и я лекува и после коричката пада мн бързо.Аз правя това и съм наистина мн доволна.

chefzz
12-28-2007, 14:09
има едни зелени шишенца мънички на Oriflame забрайх как са каат от личет опит зн че бачка

LuCiFersAngeL
12-28-2007, 16:39
има едни зелени шишенца мънички на Oriflame забрайх как са каат от личет опит зн че бачка
Масло от чаено дърво, предполагам.

chefzz
12-28-2007, 17:16
има едни зелени шишенца мънички на Oriflame забрайх как са каат от личет опит зн че бачка
Масло от чаено дърво, предполагам.

имаше нещо такова tea tree пишеше ако не са лъжа..вървеше и нещо си за почистване с него

anSsito
12-29-2007, 09:07
Оххх колко съм ги минала тея мазила за лице..
И най доволна съм от Зинерут.. просто се възродих с него! Така че пробвай с него :)
Иначе на даскало като си говорихме споменаха за някакъв много силен спирт и се мажеш с него всяка вечер. И ти изгаря пъпките супер бързо,ама трябва да траеш докато ти смъди.. Обаче забравих за името :(

kudravoto
12-29-2007, 09:11
zineryt !

_crazy_baby_
12-29-2007, 09:28
Оххх колко съм ги минала тея мазила за лице..
И най доволна съм от Зинерут.. просто се възродих с него! Така че пробвай с него :)
Иначе на даскало като си говорихме споменаха за някакъв много силен спирт и се мажеш с него всяка вечер. И ти изгаря пъпките супер бързо,ама трябва да траеш докато ти смъди.. Обаче забравих за името :(
за силицилов спирт сте говорили сигорно [-o<

krisi_l@loka
12-30-2007, 14:08
Леле АКНЕ АУТ мн е добро .. наистина не вярвах ...цялото ми чело беше в пъпки, какво ли не пробвах...постоянно излизаха нови и нови :( И баща ми , понеже е лекар, му го дали т няква фирма мн е добро..за една седмица ми оправи челото и сега и следа от пъпка нямам ... :) За всеки случай си слагам вечер преди да легна ;) Да не вземат да се появят пак..Има го по аптеките и не е мн скъпо ;)

Master_88
12-30-2007, 22:27
Да ти кажа аз около 2 години ги имах и почти нищо не помага,просто трябва да си отминат. Ползвах Скинорен и Гарниер,но ефектът не беше голям

Iria
12-31-2007, 12:33
Clean&Clear :wink:

Amy lifestyle =]
12-31-2007, 12:39
Оф, спрете да давате съвети ей така...
Зинерита е добър. Да, тва е така, всичко точно...
НО... максималната доза, която може да се използва е 2 опаковки.
Препоръчително е да се консултираш с дерматолог, ако не поне с личния ти лекар.
И недей да го пробваш точно през зимата. Не стига, че студеното време ти изсушава кожата (не само отвън ами и вътре с отоплителните уреди вкъщи) ами и Зинерит... изсушава се още повече кожата.
А и ако си с чувствителна кожа можеш да си набараш проблеми, в него има алкохол... #-o

mechtaq_za_teb
01-02-2008, 11:13
Акне Аут !Помогна ми и сега нямам абсолютно нищо по лицето си.

Jaden
01-02-2008, 12:37
Върви на косметик.Струва 20 лева и гарантира резултат.

BeBsItO
01-02-2008, 13:11
ot skoro zapo4nah imex da polzvam i sam dovolna z akratkoto vreme koeto e minalo :)

mirelinda
01-02-2008, 13:17
Xax az 6te ti predloja edin mnogo efikasen na4in za premahvane na mladejkite pupki.Trqbvat ti samo soda bikarbonat i voda
V edna 4a6ka slaga6 2 supeni lajici soda i zaliva6 s 4 supeni lajici hladka voda.Razburkva se dobre smesta i se maje ve4er na liceto kudeto sa pupkite i i sutrin se izmiva sus voda.
Az sum go izprobvala i garantiram 4e ima efekt dano sum ti pomognala
Uspeh!! :-P 8)

babity
01-02-2008, 22:26
глей ся... значи ще ти кажа едно много ефикасно бабешко лекарство. отиваш в аптеката и за стотинки си купуваш една кутийка ихтиол, за още някви стинки (около 80) си вземаш салицилов спирт от един процент и един път седмично правиш следното: осигуряваш си няколко свободни часа само за теб, после си почистваш лицето със тоалетно мляко, след това си измиваш лицето, подсушаваш много добре, и нанасяш ихтиола (знам, че вони гадно, но е много ефикасно), стоиш така като негърче ( 8-) ) един час и след това със спирта махаш ихтиола (слагаш на памученце от спирта и отнемаш от лицето си )става бавно и трябва да го правиш тва докато съвсем нищо не остава по памучето като минаваш, след това си измиваш лицето със хладка вода, избърсваш много добре и след това се слага едно бяло прахче (като пудра се слага, то е за затваряне на порите след процедурата), за чието име не се сещам в момента. ако решиш да го ползваш ми пиши лс да попитам и ще ти кажа. цялата процедура се прави ведннъж седмично. аз лично нямам особен проблем с пъпките по лицето, но ей така профилактично си го правя всяка неделя следобед, докато уча за да е сигурно, че никой никъде няма да ме изпрати... Успех в борбата с пъпките ;) !