PDA

View Full Version : апф :)



Love_me_
12-25-2007, 21:54
Здравеите,Весели Празници :)
ммм... ходя с едно момче от 1 седмица и сега има рд а нз какжо да му подаря....предложете ми нещо .... ;)

DiTko
12-25-2007, 21:57
Една незабравима вечер - само ти и той :) Можеш и нещо по-малко в добавка :)

Love_me_
12-25-2007, 22:01
ее освен това ... :-P

DiTko
12-25-2007, 22:03
Добре ... днес ми подариха ... колан ? Ето ти нещо конкретно - вземи му хубав - със закопчаваща катарама или там, както се казва. Много е елегантен. :)

Love_me_
12-25-2007, 22:04
колан...хм...не е зле Аз мислех някои комплект парфюми ала бала ама .. мн тъпо тва,вече..сякаш ;)

DiTko
12-25-2007, 22:07
Не е тъпо - аз бих се зарадвал на всичко :-D Той говорил ли е за нещо, което харесва, или което няма в момента, а му е нужно.

Love_me_
12-25-2007, 22:08
Ми не..тои има всичко точно това е проблема ;)

DiTko
12-25-2007, 22:12
Другия вариант - ако си гледала Сам вкъщи 2-ката - като онези гълъбчета - едното в теб, а другото у него и така когато ги погледнеш се сещаш за другия. Или нещо такова :) Идеята хич не е лоша. Понякога подаръка не е нужно да е голям и скъп :)

jane_17
12-26-2007, 00:26
Другия вариант - ако си гледала Сам вкъщи 2-ката - като онези гълъбчета - едното в теб, а другото у него и така когато ги погледнеш се сещаш за другия. Или нещо такова :) Идеята хич не е лоша. Понякога подаръка не е нужно да е голям и скъп :)

РомАнтикА.... романтикааа :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Love_me_
12-26-2007, 08:52
ами ако му взема пръстен...прекалено е рано още нали... иначе колана ии гълъбчетата са мн добра идея ;)

ghostwisper
12-26-2007, 09:17
хихи може да ти се стори тъповато,но ако обича някакъв определен вид алкохол,да му вземеш бутилка от любимото му питие с чаша :) ,а другата ми идея може да прозвучи старомодна,но ако обича да чете някакви по-специални книги (екшъни,книги за игри,нещо такова) + някакво сувенирче или запалки,ключодържатели =; :wink:

prettyIdeath
12-26-2007, 09:27
Виж.. не е нужно подаракът да е нещо голямо.. Важното е да е от сърце и нещо което да му остане за спомен... Излизаш по магазините с 20-30 лв. и което ти хареса и мислиш че и на него ще му хареса-го взимаш... Къв е проблема? Започни от някой плюшка... до.... де да знам... Твой си е приятела.. Би тряало да го познаваш - Помисли кво би му харесало... :-s

sasha_90
12-26-2007, 09:44
Ми не..тои има всичко точно това е проблема ;)
Няма значение,че има всичко.Винаги ще му е приятно да му подарят нещо.Ще му хареса и твоят подарък независимо дали е скъп или евтин.

FreeRunBoY
12-26-2007, 09:48
Щом подаръкът е от сърце не е чак от такова значение дали е скъп или не... (това си е лично мое мнение ;) )

kifla
12-26-2007, 11:00
Аз бих подарила на гаджето си нещо практично или нещо ,което е свързано с интересите му.
За втория месец ан бифшия си подарих от тези книжките с мислите,защото той много обича такива неща ...
:oops: Иначе може примерно да му купиш някоя блузка и като си я облече винаги ще се сеща за теб :wink:

DiTko
12-26-2007, 14:36
ами ако му взема пръстен...прекалено е рано още нали... иначе колана ии гълъбчетата са мн добра идея ;)
Хехе ... ти да не се жениш за него :D Та какво реши да му вземеш ?

А като стана въпрос за книги ... онзи ден гледах в една книжарница "Най-добрите тостове на всички времена" ... така ме засърбяха ръчичките ... :D

princesa_viki
12-26-2007, 17:11
еми аз например взех на приятеля си за рождения му ден лула.той пуши трева и мн й се зарадва.купувала съм блузи.вземи му нещо което да харесва,а не ей така да отбиеш номера :-D

prettyIdeath
12-27-2007, 06:57
ами ако му взема пръстен...прекалено е рано още нали... иначе колана ии гълъбчетата са мн добра идея ;)
Хехе ... ти да не се жениш за него :D Та какво реши да му вземеш ?

А като стана въпрос за книги ... онзи ден гледах в една книжарница "Най-добрите тостове на всички времена" ... така ме засърбяха ръчичките ... :D

Е,кво.. Взе ли я? Аз имах таква ..ама не знам къде съм я забутала? #-o

ReD^RoSe^In^LoVe
12-27-2007, 07:16
за една седмца според не трябва да е нещо скъпо освеен ако не го обичаш ужасно мн или не те бъркат парите...ако бях на теб щях да му подаря наша обща снимка сложена в красива рамка и можеби бих се постарала на този ден да си изкараме мн яко двамата така че да го запомни... :)

LitTlE_BeBsIiI
12-27-2007, 07:20
Ми аз лично съм взела на моя една сребърна обица и мн як парфюм.Утре ще му ги поднеса и ще пиша дали е останал доволен :grin:

DiTko
12-27-2007, 11:04
ами ако му взема пръстен...прекалено е рано още нали... иначе колана ии гълъбчетата са мн добра идея ;)
Хехе ... ти да не се жениш за него :D Та какво реши да му вземеш ?

А като стана въпрос за книги ... онзи ден гледах в една книжарница "Най-добрите тостове на всички времена" ... така ме засърбяха ръчичките ... :D

Е,кво.. Взе ли я? Аз имах таква ..ама не знам къде съм я забутала? #-o

Ми не я взех, нямах толкова пари в момента у себе си. Струваше 15лв. А после изобщо съм забравил за нея, а и нямах и нямам сега излишни 15 лева за такава книжка :) Иначе е мн. готина - с едни лъскави страници и корици, все едно позлатени. И на всяка страничка по един тост, украсен и изрисуван, доста яка беше.