PDA

View Full Version : Проблем със Sure check!!! Побързайте, моля!!!



crazy_fish
12-26-2007, 12:50
Така...имахме съмнения с приятеля ми и го накарах да ми купи 1 тестче. Купил човека, обаче изхвърлил и опаковката и указанията,защото мислил,че съм "компетентна" /стърчал му от джоба и се оттървал :-s / Е сега си имаме тестче и не знаеме какво да го правиме - сериозно не съм запозната и моля за подробни разяснения, ако може някой да ми препише листовка ще съм крайно благодарна! Sure check е ама освен рекламата, за която някои ще ми напомнят,разбира се, :wink: ,искам още информация.Кога трябжа да се направи, колко дни след... и т.н. Побързайте,че на мен не ми се чака много :( И весели празници на всички - дано не са като моите :( :smt114

techCandy
12-26-2007, 13:21
Нямам навика да държа тестове за бременност в нощното си шкафче, но
това което си спомням беше, че можеш да си го правиш няколко часа след гафа и е примерно 98 процента сигурен и точен резултат. Има една пластмасова ваничка, в нея пишкаш, след това с капкомера си взимаш няколко капчици и капваш 3 върху хартийката на теста (там дето се отваря).....и чакаш 3- 4 минути. Ако са две линийки, лоша работа, защото си бременна, ако е една....дишааай :P

kalioo
12-26-2007, 13:25
Тестът трябва да е стерилен. :idea:

rali4ka91
12-26-2007, 13:25
Е теста трябва да се намира запечатан в една опаковка(такава като фолио).Опаковката се отваря непостюредствено преди употреба.АКО СА МИНАЛИ 15 МИНУТИ ОТ ОТВАРЯНЕТО НА ТЕСТА И НЕ СИ ГО НАПРАВИЛА НЕ ГО ПРАВИ!!!НЯМА ДА ОТЧЕТЕ ВЕРЕН РЕЗУЛТАТ!!! Та в тази опаковка трябва да има и един капкомер. Пишкаш в една чашка вземаш капкомера и капваш 2-3 капки върху прозорчето на теста.(едно кръгличко е ) Чakaш 5 минути отместваш капачето и : Ако има 1 чертичка над буквата "C" значи не си бременна, ако са 2 чертички(над "C" и "Т") значи си бременна.

Теста дава 99% сигурност, но се прави най-рано след 1вия ден от закъснението. Не може да го правиш след като е станал гафа, ще е невалиден. "Хормона на бременните" не започва да се отделя толкова бързо от организма.

crazy_fish
12-26-2007, 13:38
Той си е стерилен теста, има си още 1 опаковка. Обаче да питам сутрин преди да ям ли се прави или няма значение?

rali4ka91
12-26-2007, 13:47
Той си е стерилен теста, има си още 1 опаковка. Обаче да питам сутрин преди да ям ли се прави или няма значение?
По всяко време можеш да го направиш, но е препоръчително преди това да си се наливала с течности. Просто, когато ти се допишка го направи :-)

vaniLL
12-26-2007, 13:53
Той си е стерилен теста, има си още 1 опаковка. Обаче да питам сутрин преди да ям ли се прави или няма значение?
По всяко време можеш да го направиш, но е препоръчително преди това да си се наливала с течности. Просто, когато ти се допишка го направи :-)


nai-dobre e na gladno s 1vata urina :) sutrinta katostanesh

crazy_fish
12-26-2007, 14:02
Мерси мн :) Още утре го правя. Ако някой има нещо да допълни, ще чакам.

krem4et0
12-26-2007, 15:19
Закъснява ли ти? минали ли са 14 дни от рисковия акт? Ако и на двата въпроса отговорът е НЕ, не прави теста, докато не се случи поне 1 от 2-те неща!

fiama
12-26-2007, 17:22
Спомням си доста добре: този тест се прави най-рано на първия ден от закъснението на цикъла, ако не сте сигурно точно кой ден ртябва да ви дойде, или имате нерегулиран цикъл, тестът се прави 14 дена след рисковия полов акт. Пишкаш в някакъж чист съд, взимаш няколко капки урина с пипетката и сипваш в отворчето. След 5-тата минута отваряш капачето ( и през цялото време да е отворено не е проблем) и гледаш резултата. 1 черта- отрицателен и валиден, 2 черти- положителен и валиден, ако няма черта- невалиден тест, повтори с още един. Гледай резултатът до 10-тата минута, но не по-късно, защото след 10 мин е невалиден. Макар че на тестът пише, че се прави по всяко време на денонощието, моят съвет е да го направиш сутрин с първата урина. Май е това- ако има какво да питаш- питай. Късмет резултатът да е желаният! :)

jozefina_93
12-28-2007, 21:11
Ми много лесно.Нищо че не съм си правила такъв тест просто го опикай.Смятам че няма да ти представлява трудност. :D

bebka_07
07-29-2013, 22:20
направих си теста и ми показа 1 черта , и след около 3-4 часа преди да го изхвърля като погледнах имаше 2 черти . :Х

tweettyy
07-30-2013, 10:49
направих си теста и ми показа 1 черта , и след около 3-4 часа преди да го изхвърля като погледнах имаше 2 черти . :Х

Милата.. Направи си още 1 тест за по-сигурно и ако пак резултатът е положителен.. бързай да кажеш на вашите.

baby_baby
07-31-2013, 12:56
Е теста трябва да се намира запечатан в една опаковка(такава като фолио).Опаковката се отваря непостюредствено преди употреба.АКО СА МИНАЛИ 15 МИНУТИ ОТ ОТВАРЯНЕТО НА ТЕСТА И НЕ СИ ГО НАПРАВИЛА НЕ ГО ПРАВИ!!!НЯМА ДА ОТЧЕТЕ ВЕРЕН РЕЗУЛТАТ!!! Та в тази опаковка трябва да има и един капкомер. Пишкаш в една чашка вземаш капкомера и капваш 2-3 капки върху прозорчето на теста.(едно кръгличко е ) Чakaш 5 минути отместваш капачето и : Ако има 1 чертичка над буквата "C" значи не си бременна, ако са 2 чертички(над "C" и "Т") значи си бременна.

Теста дава 99% сигурност, но се прави най-рано след 1вия ден от закъснението. Не може да го правиш след като е станал гафа, ще е невалиден. "Хормона на бременните" не започва да се отделя толкова бързо от организма.

+1

kalpazanka
07-31-2013, 13:16
Стара тема.